2003 жылға арналған республикалық бюджетте 802 "Ауыл шаруашылығы өнiмiн қайта өңдеу жөнiндегi кәсiпорындар үшiн жабдықтар лизингі" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген кредиттер алуға қарыз алушы банктердi анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 қыркүйектегі N 914 қаулысы
"Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер үшiн бюджеттiң атқарылуы және есептiлiк нысандарын жүргiзу (мерзiмдiк және жылдық) жөнiндегi қаржылық рәсiмдердiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 шiлдедегi N 832 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Агроөнеркәсiп кешенiне кредит берудiң және оны субсидиялаудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 18 наурыздағы N 259 қаулысына сәйкес 2003 жылға арналған республикалық бюджетте 802 "Ауыл шаруашылығы өнiмiн қайта өңдеу жөнiндегi кәсiпорындар үшiн жабдықтар лизингi" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен кредиттер алуға қарыз алушы банктер болып мына ұйымдар белгiленсiн:
1) "Ет өңдеу" iшкi саласы бойынша - "Аграрлық кредиттiк корпорация" акционерлiк қоғамы:
кредит сомасы - 167000000 теңге (бiр жүз алпыс жетi миллион);
кредит мерзiмi - 7 жыл;
2) "Көкөнiс, жемiс-жидек пен жүзiм өңдеу" iшкi саласы бойынша - "Банк Тұран Әлем" акционерлiк қоғамы:
кредит сомасы - 150800000 теңге (бiр жүз елу миллион сегiз жүз мың теңге);
кредит мерзiмi - 7 жыл.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, "Аграрлық кредиттiк корпорация" акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша), "Банк Тұран Әлем" акционерлiк қоғамы (келiсiм бойынша) осы қаулыны iске асыру үшiн тиiстi шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об определении банков-заемщиков на получение кредитов по бюджетной программе 802 "Лизинг оборудования для предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции", предусмотренной в республиканском бюджете на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2003 года N 914
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить банками-заемщиками на получение кредитов за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по бюджетной программе 802 "Лизинг оборудования для предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции", выделяемых в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2003 года N 259 "О некоторых вопросах кредитования и субсидирования агропромышленного сектора", следующие организации:
1) по подотрасли "Переработка мяса" - акционерное общество "Аграрная кредитная корпорация":
сумма кредита - 167000000 тенге (сто шестьдесят семь миллионов);
срок кредита - 7 лет;
2) по подотрасли "Переработка овощей, фруктов и винограда"- акционерное общество "Банк Туран Алем":
сумма кредита - 150800000 тенге (сто пятьдесят миллионов восемьсот тысяч);
срок кредита - 7 лет.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, Министерству финансов Республики Казахстан, акционерному обществу "Аграрная кредитная корпорация" (по согласованию), акционерному обществу "Банк Туран Алем" (по согласованию) принять соответствующие меры для реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан