Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік органдардың топтары бойынша бiр қызметкерге жұмсалатын ағымдағы шығындардың нормативi туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2003 жылғы 6 қазандағы N 1026 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңы 9-бабының  2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiліп отырған 2003 жылға арналған республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк органдардың топтары бойынша бiр қызметкерге жұмсалатын ағымдағы шығындардың нормативi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2003 жылғы 6 қазандағы
N 1026 қаулысымен
бекiтiлген
2003 жылға арналған республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекеттiк органдардың топтары
бойынша бiр қызметкерге жұмсалатын ағымдағы
шығындардың нормативi*
___________________________________________________________________
|   Жылына бiр қызметкерге
|     жұмсалатын ағымдағы
|    шығындардың нормативi
|            теңге
___________________________________________________________________
|Мемлекеттiк     |Мемлекеттiк
|органның        |органдардың
|(ведомстволарын |аумақтық
|қоса алғанда)   |бөлiмшелерi
|орталық         | үшiн
|аппараты үшiн   |
___________________________________________________________________
1-топ
Қазақстан Республикасы Президентiнің
Әкiмшiлiгi                           1 273 000
Қазақстан Республикасының Жоғарғы
Соты                                 1 513 000        405 000
Қазақстан Республикасының Бас
прокуратурасы                        878 000          562 000
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің Кеңсесi          1 050 000
Қазақстан Республикасының
Конституциялық Кеңесi                1 686 000
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау жөнiндегi
есеп комитетi                        1 719 000
Қазақстан Республикасы
Парламентiнің Шаруашылық басқармасы  2 668 327
Қазақстан Республикасының Орталық
сайлау комиссиясы                    1 094 348
Адам құқықтары жөнiндегi ұлттық
орталық                              1 050 000
Қазақстан Республикасы
Президентiнің Іс басқармасы          756 000
2-топ                 768 000          405 000
мынадан басқа:
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк сатып алу жөніндегi
агенттiгi                            914 000
3-топ                 609 000          405 000
мыналардан басқа:
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi                          547 000          441 000
Қазақстан Республикасының Экономика

О нормативе текущих затрат на одного работника по группам государственных органов, финансируемых из республиканского бюджета
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2003 года N 1026
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Закона  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый норматив текущих затрат на одного работника по группам государственных органов, финансируемых из республиканского бюджета, на 2003 год.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 октября 2003 года N 1026
Норматив* текущих затрат на одного работника по группам
государственных органов, финансируемых из республиканского
бюджета, на 2003 год
-------------------------------------------------------------------
!Норматив текущих затрат на 1 работника
!           в год (тенге)
!--------------------------------------
! Для центрального !Для территориальных
!аппарата государ- !подразделений
!ственного органа  !государственных
!(включая ведом-   !органов
!ства)             !
-------------------------------------------------------------------
1 группа
-------------------------------------------------------------------
Администрация Президента
Республики Казахстан             1 273 000
Верховный Суд Республики
Казахстан                        1 513 000             405 000
Генеральная прокуратура
Республики Казахстан               878 000             562 000
Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан             1 050 000
Конституционный Совет
Республики Казахстан             1 686 000
Счетный комитет по контролю
за исполнением республикан-
ского бюджета                    1 719 000
Хозяйственное управление
Парламента Республики            2 668 327
Казахстан
Центральная избирательная
комиссия Республики              1 094 348
Казахстан
Национальный центр по правам
человека                         1 050 000
Управление делами Президента
Республики Казахстан               756 000
-------------------------------------------------------------------
2 группа              768 000             405 000
кроме:
Агентства Республики
Казахстан по государственным
закупкам                           914 000
-------------------------------------------------------------------
3 группа                  609 000             405 000
кроме:
Министерства финансов
Республики Казахстан               547 000             441 000
Министерства экономики и
бюджетного планирования

және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi 547 000
Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлiгi              609 000          407 450
Қазақстан Республикасының Бiлiм
және ғылым министрлігі               686 000
Қазақстан Республикасының Статистика
жөніндегi агенттігі (ауылдық
округтердегi статистиктердi ұстауға)                  233 000
Қазақстан Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөніндегi
агенттiгi                            741 000          405 000
Қазақстан Республикасының Қаржы
полициясы агенттiгi                  630 521          447 926
4-топ
Қазақстан Республикасының Төтенше
жағдайлар жөніндегi агенттiгi        633 000          405 000
Қазақстан Республикасының Iшкi
iстер министрлiгi                    609 000          308 000
Қазақстан Республикасының Қорғаныс
министрлiгi:
орталық аппарат                632 000
қорғаныс iстерi бойынша
облыстардың департаменттерi
(аудандар мен қалалардың
басқармалары мен бөлiмдерi)                     270 000
___________________________________________________________________
*2003 жылға арналған республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк органдардың топтары бойынша бiр қызметкерге жұмсалатын ағымдағы шығындардың нормативi мемлекеттiк органдар қайта ұйымдастырылған жағдайда берiлетiн қаржы қаражатының сомасын анықтау үшiн де қолданылады.
2003 жылға арналған
Республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын
мемлекеттiк органдардың
топтары бойынша бiр
қызметкерге жұмсалатын
ағымдағы шығындардың
нормативiне
1-қосымша
2003 жылға бiр қызметкерге жұмсалатын ағымдағы
шығындардың нормативін айқындау үшін топтары бойынша
республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк
органдардың тiзбесi
1-топ
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
Қазақстан Республикасы Парламентiнің Шаруашылық басқармасы
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы
2-топ
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттігi
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігі
Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөнiндегi агенттiгi
3-топ
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігi
Қазақстан Республикасының Статистика жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлігі
Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi
Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгі
Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
4-топ
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi
2003 жылға арналған
Республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын
мемлекеттiк органдардың
топтары бойынша бiр
қызметкерге жұмсалатын
ағымдағы шығындардың
нормативiне
2-қосымша
2003 жылға арналған республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекеттiк органдардың бiр
қызметкерiне жұмсалатын нормативке енетiн
ағымдағы шығындардың тiзбесi
Жалақы
Қосымша ақшалай төлемдер
Өтемақы төлемдерi
Жұмыс берушiлердің жарналары
Азық-түлік өнімдерiн сатып алу
Дәрi-дәрмектер мен өзге де медициналық мақсаттағы құралдарды сатып алу
Мүлiктік заттар мен басқа да нысанды және арнаулы киiм-кешектер сатып алу, тігу және жөндеу
Ерекше жабдықтар мен материалдар сатып алу
Іссапар шығыстары
Yй-жайларды жалдау ақысы
Өзге де тауарларды сатып алу
Коммуналдық қызметтер көрсетуге ақы төлеу
Байланыс қызметтерiн көрсетуге ақы төлеу
Көлiктiк қызметтер көрсетуге ақы төлеу
Электр энергиясына ақы төлеу
Жылуға ақы төлеу
Ғимараттарды, үй-жайларды, жабдықтарды және басқа да негiзгi құралдарды ұстау, оларға қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу
Атқарушы құжаттарды орындау
Ерекше шығыстар
Мемлекеттiк тапсырыс шеңберінде көрсетiлетiн қызметтерден басқа, өзге де қызметтер көрсету
Жеке тұлғаларға берілетiн трансферттер
Өзге де ағымдағы шығыстар
___________________________________________________________________

Республики Казахстан               547 000
Министерства сельского
хозяйства Республики
Казахстан                          609 000             407 450
Министерства образования и         686 000
науки Республики Казахстан
Агентства Республики
Казахстан по статистике (на
содержание статистиков в
сельских округах)                                      233 000
Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции                        741 000             405 000
Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан               630 521             447 926
-------------------------------------------------------------------
4 группа
Агентство Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям          633 000             405 000
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан               609 000             308 000
Министерство обороны
Республики Казахстан:
центральный аппарат            632 000
департаменты областей
(управления и отделы
районов и городов) по
делам обороны                                       270 000
-------------------------------------------------------------------
* Норматив текущих затрат на одного работника по группам государственных органов, финансируемых из республиканского бюджета, на 2003 год применяется также в случае реорганизации государственных органов для определения передаваемой суммы финансовых средств.
Приложение 1
к нормативу текущих затрат
на одного работника по группам
государственных органов,
финансируемых из республиканского
бюджета, на 2003 год
Перечень государственных органов, финансируемых
из республиканского бюджета, по группам для определения
норматива текущих затрат на одного работника на 2003 год
1 группа
Администрация Президента Республики Казахстан
Верховный Суд Республики Казахстан
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Конституционный Совет Республики Казахстан
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
Национальный центр по правам человека
Управление делами Президента Республики Казахстан
2 группа
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам
Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии
3 группа
Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции
Агентство финансовой полиции Республики Казахстан
Агентство Республики Казахстан по статистике
Агентство таможенного контроля Республики Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
Министерство культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Министерство юстиции Республики Казахстан
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
Министерство финансов Республики Казахстан
4 группа
Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Министерство обороны Республики Казахстан
Приложение 2
к нормативу текущих затрат
на одного работника по группам
государственных органов,
финансируемых из республиканского
бюджета, на 2003 год
Перечень текущих затрат, входящих в норматив на одного
работника государственных органов, финансируемых
из республиканского бюджета, на 2003 год*
Заработная плата
Дополнительные денежные выплаты
Компенсационные выплаты
Взносы работодателей
Приобретение продуктов питания
Приобретение медикаментов и прочих средств медицинского назначения
Приобретение, пошив и ремонт предметов вещевого имущества и другого форменного и специального обмундирования
Приобретение особого оборудования и материалов
Командировочные расходы
Оплата аренды помещений
Приобретение прочих товаров
Оплата коммунальных услуг
Оплата услуг связи
Оплата транспортных услуг
Оплата за электроэнергию
Оплата за отопление
Содержание, обслуживание, текущий ремонт зданий, помещений, оборудования и других основных средств
Исполнение исполнительных документов
Особые расходы
Прочие услуги, кроме услуг, оказываемых в рамках государственного заказа
Трансферты физическим лицам
Прочие текущие расходы
__________________________________

*Тiзбе бойынша ағымдағы шығындар Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігiнің 2001 жылғы 17 қаңтардағы N 19 бұйрығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының бюджетi шығыстарының экономикалық жiктемесi ерекшеліктерінің құрылымына сәйкес жүзеге асырылады.

* Текущие затраты по перечню осуществляются в соответствии со структурой специфик экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной приказом  Министерства финансов Республики Казахстан от 17 января 2001 года N 19