Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензияның қолданылуын жаңарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 7 қарашадағы N 1116 қаулысы
"Приозерный разрезi" қазақстан-ресей компаниясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң 1999 жылғы 10 қыркүйектегi сериясы АИ N 163Д Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензияның қолданылуын тоқтата тұруды туындатқан себептердi жоюына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Приозерный разрезi" қазақстан-ресей компаниясы" жауапкершілiгi шектеулi серiктестiгiне Қостанай облысындағы Приозерный қоңыр көмiр кен орнын өндiруге Қазақстан Республикасының Үкiметi 1999 жылғы 10 қыркүйекте берген сериясы АИ N 163Д Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензияның қолданылуы жаңартылсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi белгiленген тәртiппен осы қаулыға сәйкес көрсетiлген жер қойнауын пайдаланушыға лицензияның қолданылуын жаңарту туралы хабарлама дайындасын және жiберсiн.
3. "Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензияның қолданылуын тоқтата тұру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 наурыздағы N 292 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О возобновлении действия лицензии на право пользования недрами в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2003 года N 1116
В связи с устранением товариществом с ограниченной ответственностью "Казахстанско-Российская компания "Разрез Приозерный" причин, вызвавших приостановление действия лицензии на право пользования недрами в Республике Казахстан серии АИ N 163Д от 10 сентября 1999 года, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Возобновить действие лицензии на право пользования недрами в Республике Казахстан серии АИ N 163Д от 10 сентября 1999 года, выданной Правительством Республики Казахстан товариществу с ограниченной ответственностью "Казахстанско-Российская компания "Разрез Приозерный" на разработку Приозерного месторождения бурых углей в Костанайской области.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном порядке подготовить и направить указанному недропользователю уведомление о возобновлении действия лицензии в соответствии с настоящим постановлением.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2003 года N 292 "О приостановлении действия лицензии на право пользования недрами в Республике Казахстан".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан