"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қыркүйектегi N 691 Жарлығына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қарашадағы N 1134 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қыркүйектегi N 691 Жарлығына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
жоба
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің
2001 жылғы 28 қыркүйектегi N 691 Жарлығына
өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қыркүйектегi N 691 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 32, 421-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығы туралы ережеде:
20-тармақтағы "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлiгi" деген сөздер "Ақпарат министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығын беру жөнiндегi комиссияның дербес құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Тасмағамбетов             - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Иманғали Нұрғалиұлы         хатшысы, төраға,
Павлов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич         Министрiнiң бiрiншi орынбасары,
төрағаның орынбасары,
Абдрахманов Сауытбек      - Қазақстан Республикасының Ақпарат
министрi,
Қалетаев                  - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Дархан Аманұлы              Әкiмшiлiгi Iшкi саясат бөлiмiнiң
меңгерушiсi,
Қасейiнов                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Дүйсен Қорабайұлы           министрi,
Құлекеев                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Жақсыбек Әбдiрахметұлы      Ғылым министрі;
мына:
"Тоқаев                   - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Қасымжомарт Кемелұлы        хатшысы - Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрi, төраға,
Асқаров                   - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат
Әлiбек Асылбайұлы           және қоғамдық келiсiм министрлiгi
департаментiнiң директоры, хатшы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Тоқаев                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Қасымжомарт Кемелұлы        министрi,
Асқаров                   - Қазақстан Республикасы Ақпарат
Әлiбек Асылбайұлы           министрлiгі департаментiнiң директоры,
хатшы";
көрсетiлген құрамнан: Мұхаметжанов Бауыржан Әлiмұлы, Беркiмбаева Шәмша Көпбайқызы, Қанешев Бiржан Бисекенұлы, Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы, Смайылов Камал Сейiтжанұлы шығарылсын.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2003 года N 1134
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ Президента Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнения в Указ
Президента Республики Казахстан
от 28 сентября 2001 года N 691"
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 сентября 2001 года N 691 "Вопросы Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 32, ст. 421) следующие изменения и дополнение:
1) в Положении о Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным указом:
в пункте 20 слова "Министерство культуры, информации и общественного согласия" заменить словами "Министерство информации";
2) ввести в персональный состав Комиссии по присуждению Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным указом:
Тасмагамбетова             - Государственного секретаря
Имангали Нургалиевича        Республики Казахстан, председателем;
Павлова                    - Первого заместителя
Александра Сергеевича        Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместителем
председателя;
Абдрахманова Саутбека      - Министра информации Республики
Казахстан;
Калетаева                  - заведующего Отделом внутренней
Дархана Амановича            политики Администрации Президента
Республики Казахстан;
Касеинова                  - Министра культуры Республики
Дюсена Курабаевича           Казахстан;
Кулекеева                  - Министра образования и науки
Жаксыбека Абдрахметовича     Республики Казахстан;
строки:
"Токаев                    - Государственный секретарь
Касымжомарт Кемелович        Республики Казахстан - Министр
иностранных дел Республики
Казахстан, председатель;
Аскаров                    - директор департамента Министерства
Алибек Асылбаевич            культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан,
секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Токаев                    - Министр иностранных дел
Касымжомарт Кемелович        Республики Казахстан;
Аскаров                    - директор департамента Министерства
Алибек Асылбаевич            информации Республики Казахстан,
секретарь";
вывести из указанного состава: Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Беркимбаеву Шамшу Копбаевну, Канешева Биржана Бисекеновича, Кул-Мухаммеда Мухтара Абраровича, Смайылова Камала Сейтжановича.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

2. Настоящий указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан