Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi өкiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 қарашадағы N 1176 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi өкiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 25 қарашадағы
N 1176 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күші жойылған
кейбiр шешімдерiнiң және Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi күшi жойылған өкiмдерiнiң
Тізбесі
1. "Дүниежүзiлiк Банктiң зейнетақы реформасын қолдауға арналған Бағдарламалық Займы бойынша iс-шараларды iске асыру жөнiндегi ведомствоаралық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 шiлдедегi N 932 қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 шiлдедегі N 932 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 22 желтоқсандағы N 1962 қаулысы .
3. "Оңтүстiк Қазақстан облысында жәрдемақыларды төлеу мәселелерi бойынша комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 сәуiрдегi N 518 қаулысы .
4. "Жалақы мен зейнетақының ең төмен мөлшерлерiн, аудандық коэффициенттердi белгiлеу бұрын 1992 жылға дейiн, 1992-1994 жылдары, 1994 жыл - 1996 жылғы шiлде кезеңiнде тағайындалған зейнетақыларды қайта есептеу мәселелерiн қарау жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 наурыздағы N 282 қаулысы .
5. "Зейнеткерлiк жасы алдындағы жұмыспен қамтылмаған халықты әлеуметтiк қорғаудың қосымша нысандары туралы ұсыныстарды әзiрлеу жөнiнде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 12 наурыздағы N 299 қаулысы .
6. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Зейнетақы жүйесi тұжырымдамасының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" 1997 жылғы 30 қаңтардағы N 16 өкiмi .
7. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Жалақы төлеу жөнiндегi берешекке талдау жасау үшiн жұмыс тобын құру туралы" 1998 жылғы 1 қазандағы N 189 өкiмi .
8. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 1 қазандағы N 189 өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы" 2000 жылғы 22 қаңтардағы N 13 өкiмi .
9. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау үшiн жұмыс тобын құру туралы" 1999 жылғы 3 маусымдағы N 76 өкiмi .

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2003 года N 1176
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 ноября 2003 года N 1176
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан и распоряжений
Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 932 "О создании Межведомственного совета по реализации мероприятий по Программному Займу Всемирного Банка на поддержку пенсионной реформы".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года N 1962 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 932".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2001 года N 518 "О создании Комиссии по вопросам выплат пособий в Южно-Казахстанской области".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2002 года N 282 "О создании комиссии по рассмотрению вопросов определения минимальных размеров заработной платы и пенсии, районных коэффициентов, перерасчета ранее назначенных пенсий за период до 1992 года, 1992-1994 годы, 1994 года - июль 1996 года".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 299 "О создании комиссии по выработке предложений о дополнительных формах социальной защиты незанятого населения предпенсионного возраста".
6. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 1997 г. N 16 "О создании рабочей группы по разработке проекта Концепции пенсионной системы".
7. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 189 "О создании рабочей группы для анализа задолженности по выплате заработной платы".
8. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 января 2000 года N 13 "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 189".
9. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 1999 года N 76 "О создании рабочей группы для доработки проекта Закона Республики Казахстан "О труде в Республике Казахстан".

10. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" 2001 жылғы 28 тамыздағы N 70 өкiмi .
11. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Еңбек заңнамасын жетілдiруге бағытталған ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 2 өкiмi .
12. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Ұшу-сынақ полигондары мен "Байқоңыр" кешенi жанында орналасқан аудандарда тұратын азаматтарды әлеуметтiк қолдауды айқындау мәселесiн қарау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" 2002 жылғы 25 ақпандағы N 10 өкiмi .
13. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Азаматтық қызмет туралы" заң жобасы бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" 2002 жылғы 6 мамырдағы N 41 өкiмi .
14. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Арал өңiрiндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2003 жылғы 1 қаңтарға дейiн тоқтатылған баптарының қолданылуын қайта жалғастыру мүмкiндiгi туралы ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" 2002 жылғы 7 маусымдағы N 70 өкiмi .
15. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заң жобасына ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 207 өкiмi .
16. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы 2002 жылғы 26 наурыздағы N 19 өкiмi .
17. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Ынтымақты зейнетақы жүйесiн жетiлдiру жөнiнде жұмыс тобын құру туралы" 2003 жылғы 7 мамырдағы N 82 өкiмi .

10. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 августа 2001 года N 70 "Об образовании межведомственной рабочей группы для выработки предложений по внедрению системы обязательного социального страхования".
11. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 2 "О создании рабочей группы по выработке предложений, направленных на совершенствование трудового законодательства".
12. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 февраля 2002 года N 10 "О создании рабочей группы по рассмотрению вопроса определения социальной поддержки граждан, проживающих в районах, прилегающих к летно-испытательным полигонам и комплексу "Байконур".
13. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 мая 2002 года N 41 "О создании рабочей группы по выработке предложений по законопроекту "О гражданской службе".
14. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 июня 2002 года N 70 "О создании рабочей группы по выработке предложений о возможности возобновления действия статей Закона Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье", приостановленных до 1 января 2003 года".
15. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 207 "О создании рабочей группы по разработке предложений к проекту Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан".
16. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 марта 2002 года N 19 "О реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи".
17. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 мая 2003 года N 82 "О создании рабочей группы по совершенствованию солидарной пенсионной системы".