Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 150ах қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 487-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаларды жүзеге асыруға арналған іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"форум," деген сөзден кейін "1" деген санмен толықтырылсын;
"акция," деген сөзден кейінгі "1" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 150ax
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие дополнение и изменение:
в приложении 487 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слова "форумов" дополнить цифрой "-1,";
после слова "конкурсов" цифру "1" заменить цифрой "2".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан