Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 150ащ қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгізiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 478-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"кеңсе құралдарын" деген сөздерден кейiн "конкурстар үшiн ұйымдастыру техникаларын" деген сөздермен толықтырылсын;
"фестивальдар" деген сөзден кейiн "конференциялар" деген сөзбен толықтырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 481-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
030-кiшi бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Фильмдердi шығару:
көркем фильмдер:
1) "Махамбет" - 161000 мың теңге, "Охотник" - 30000 мың теңге, "Дом у соленого озера" - 13900 мың теңге, "Час волка" - 2000 мың теңге, "Путевой обходчик" - 11764 мың теңге, "Мұстафа Шоқай" - 7000 мың теңге, дебют - "Братья Жумановы" - 7000 мың теңге, дебют тақырыбы, оның iшiнде: "300 километр" - 1500 мың теңге, "Дружба" - 1500 мың теңге, "Тебе нужен щенок?" - 3000 мың теңге;
деректi фильмдер:
"Кенесары" - 2600 мың теңге, "Ана тiлi" - 2900 мың теңге, "Целина" - 4000 мың теңге;
анимациялық фильм "Құйыршық" - (2-сериясы) - 2900 мың теңге;
2) фильмдер бойынша 2001-2002 жылдары басталған жұмыстарды
жалғастыру: "Кочевник" - 1101643 мың теңге, "Сардар" - 87084 мың теңге, "Маленькие люди" - 10000 мың теңге, "Остров возрождения" - 2000 мың теңге;
анимациялық фильмдер:
"Ақсақ құлан" - 610 мың теңге;
деректi фильмдер:
"Звезды Казахстанского бокса" - 4558 мың теңге.";
031-кіші бағдарлама "Ұлттық фильмдер дубляжi" деген сөздерден кейiн " - 1900 мың теңге;" деген сөздермен толықтырылсын;
"фильм көшiрмелерiн сақтау және тарату" деген сөздерден кейiн "- 58804 мың теңге." деген сөздермен толықтырылсын;
3) көрсетiлген қаулыға 489-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағаны:
030-кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыналарды сатып алу: мұражай экспонаттарын - 150 бiрлiк, компьютерлер - 3 жиынтық, жиhаз - 1 жиынтық, экспозициялық витриналар - 10 дана, ксерокс - 1 дана, бейнекамера - 1 дана, экспозициялар үшiн аудиовизионды техника - 2 дана, жаңғырту шеберханасы үшiн арнайы жабдық - 1 жиынтық";

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 150ащ
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие дополнения и изменения:
1) в приложении 478 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "приобретение канцелярских принадлежностей" дополнить словами "оргтехники для конкурсов;";
после слова "фестивалей" дополнить словом "конференций";
2) в приложении 481 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпрограммы 030 изложить в следующей редакции:
"Производство фильмов:
художественные фильмы:
1) "Махамбет" - 161000 тыс. тенге, "Охотник" - 30000 тыс. тенге, "Дом у соленого озера" - 13900 тыс. тенге, "Час волка" - 2000 тыс. тенге, "Путевой обходчик" - 11764 тыс. тенге, "Мустафа Шокай" - 7000 тыс. тенге, дебют - "Братья Жумановы" - 7000 тыс. тенге, тема дебют в т.ч: "300 километров" - 1500 тыс. тенге, "Дружба" - 1500 тыс. тенге, "Тебе нужен щенок?" - 3000 тыс. тенге;
документальные фильмы:
"Кенесары" - 2600 тыс. тенге, "Ана тiлi" - 2900 тыс. тенге, "Целина" - 4000 тыс. тенге;
анимационный фильм "Куйыршык" (2-я серия) - 2900 тыс. тенге;
2) продолжение работ над фильмами запуска 2001-2002 годов: "Кочевник" - 1101643 тыс. тенге, "Сардар" - 87084 тыс. тенге, "Маленькие люди" - 10000 тыс. тенге, "Остров возрождения" - 2000 тыс. тенге;
анимационные фильмы:
"Аксак кулан" - 610 тыс. тенге;
документальные фильмы:
"Звезды Казахстанского бокса" - 4558 тыс. тенге.";
подпрограммы 031 после слов "дубляж национальных фильмов" дополнить словами "- 1900 тыс. тенге;";
после слов "хранение и тиражирование фильмокопий" дополнить словами "- 58804 тыс. тенге.";
3) в приложении 489 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпрограммы 030 изложить в следующей редакции:
"Приобретение: музейных экспонатов - 150 ед., компьютеров - 3 комплекта, мебели - 1 комплект, витрин экспозиционных - 10 шт., ксерокса - 1 шт., видеокамеры - 1 шт., аудиовизионной техники для экспозиций - 2 шт., спецоборудование для реставрационной мастерской - 1 комплект.";

031-кіші бағдарлама "музыкалық аспаптар - 15 дана, компьютерлер - 10 дана, кеңсе жиhазы - 1 дана" деген сөздермен толықтырылсын;
032-кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыналарды сатып алу: бейнетехника - 2 дана, мұражай экспонаттары - 3500 дана, кiтапханалар мен сақтау үшiн арнайы жабдықтар - 16 дана, күзет дабылы - 1 дана, кабинеттерге арналған кеңсе жиhазы - 5 жиынтық, арнайы витриналар - 10 дана, фотоаппарат - 1 дана, ксерокс - 1 дана";
033-кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұражайлар үшiн негізгі активтер сатып алу:
экспонаттар - 230 дана, кеңсе жиhазы - 23 жиынтық, экспозициялық залдар үшiн жиhаз - 25 жиынтық, лекция залы үшiн креслолар - 80 дана, кондиционерлер - 21 дана, CD электронды тасығыштарда энциклопедиялар құру - 11000 дана";
4) көрсетілген қаулыға 490-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
030-кіші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыналарды сатып алу: компьютер - 1 жиынтық, ксерокс - 1 дана.";
032-кiші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыналарды сатып алу: кондиционерлер - 2 дана, тоңазытқыш - 2 дана, генератор - 1 дана, кiшiстанция - 1 дана, сейф - 2 дана, ат - 5 дана, жиhаз - 14 жиынтық, бинокль (күндiзгi, түнгi) - 6 дана, спутниктік байланыс жүйесi - 1 жиынтық, электр желiсiнiң жабдығы - 1 жиынтық, ұңғымаларды сүзу және зарарсыздандыруға арналған жабдық - 1 жиынтық, киiз үй - 5 дана, сұйық отынды пеш - 1 жиынтық, компьютер - 6 жиынтық.";
5) көрсетiлген қаулыға 492-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 5-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
030-кiші бағдарлама мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"аудиовизуалды аппаратура - 2 жиынтық, оқырмандарға арналған микрофильмдер мен микрофиштердi оқитын аппараттар - 10 дана, оқырмандық электронды каталог - 1 жиынтық, библиобус - 1 дана";
031-кiші бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыналарды сатып алу: әдебиеттер - 1480 дана, компьютерлер - 4 жиынтық.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

подпрограммы 031 дополнить словами "музыкальных инструментов - 15 шт., компьютеров - 10 шт., офисной мебели - 1 шт.";
подпрограммы 032 изложить в следующей редакции:
"Приобретение: видеотехники - 2 шт., музейных экспонатов - 3500 шт., специального оборудования для библиотек и хранения - 16 шт., охранной сигнализации - 1 шт., офисной мебели для кабинетов - 5 комплектов, специальных витрин - 10 шт., фотоаппарата - 1 шт., ксерокса - 1 шт.";
подпрограммы 033 изложить в следующей редакции:
"Приобретение основных активов для музеев:
экспонаты - 230 шт., офисная мебель - 23 комплекта, мебель для экспозиционных залов - 25 комплектов, кресла для лекционного зала - 80 шт., кондиционеры - 21 шт., создание энциклопедий на электронных носителях CD - 11000 экз.";
4) в приложении 490 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпрограммы 030 изложить в следующей редакции:
"Приобретение: компьютера - 1 комплект, ксерокса - 1 шт.";
подпрограммы 032 изложить в следующей редакции:
"Приобретение: кондиционеров - 2 шт., холодильников - 2 шт., генератора - 1 шт., подстанции - 1 шт., сейфов - 2 шт., лошадей - 5 шт., мебели - 14 комплектов, биноклей (дневной, ночной) - 6 шт., спутниковой системы связи - 1 комплект, оборудования электросети - 1 комплект, оборудования для фильтрации и обеззараживания скважин - 1 комплект, юрт - 5 шт., печи на жидком топливе - 1 комплект, компьютеров - 6 комплектов.";
5) в приложении 492 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпрограммы 030 дополнить словами следующего содержания:
"аудиовизуальной аппаратуры - 2 комплекта, аппаратов для чтения микрофильмов и микрофиш для читателей - 10 шт., читательского электронного каталога - 1 комплект, библиобуса - 1 шт.";
подпрограммы 031 изложить в следующей редакции:
"Приобретение: литературы - 1480 экземпляров, компьютеров - 4 комплекта.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан