Қазақстан Республикасы Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгінің (қаржы полициясы) мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 100 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 2003 жылғы 23 желтоқсандағы N 1255 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.31 N 539 қаулысымен.
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.31 N 539 қаулысымен.
3) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.05.31 N 539 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.31 N 539 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық және мамандандырылған органдары Қазақстан Республикасы Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттiгiнiң (қаржы полициясы) мемлекеттiк мекемелерi - аумақтық және мамандандырылған органдары болып қайта ұйымдастырылсын.
Агенттiк қаулының осы тармағын iске асыру жөнiнде өзге де шаралар қабылдасын.
4. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 ақпандағы N 283 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 8, 83-құжат);
2) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 ақпандағы N 283 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 16 сәуірдегi N 500 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 14, 176-құжат).
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрі
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң
2004 жылғы 29 қаңтардағы
N 100 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі
агенттігi (қаржы полициясы) туралы
Ереже
Ескерту. Ереженің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.31 N 539 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2004 жылғы 29 қаңтардағы
N 100 қаулысымен
бекітiлген
Қазақстан Республикасы Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігiнiң (қаржы полициясы) мемлекеттік мекемелерi - аумақтық, мамандандырылған
органдарының және оқу орындарының
Тізбесі
Ескерту. Тізбенің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.31 N 539 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2004 жылғы 29 қаңтардағы
N 100 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер

Вопросы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 100.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2003 года N 1255 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 31.05.2005 N 539;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 31.05.2005 N 539;
3) изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.05.2005 N 539.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.05.2005 N 539.
3. Реорганизовать государственные учреждения - территориальные и специализированный органы Агентства финансовой полиции Республики Казахстан в государственные учреждения - территориальные и специализированный органы Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция).
Агентству принять иные меры по реализации настоящего пункта постановления.
4. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2001 года N 283 "Вопросы Агентства финансовой полиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 8, ст. 83);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2001 года N 500 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2001 года N 283" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 14, ст. 176).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
29 января 2004 года N 100
Положение
об Агентстве Республики Казахстан по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
Сноска. Положение утратило силу постановлением Правительства РК от 31.05.2005 N 539.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 января 2004 года N 100
Перечень
государственных учреждений - территориальных, специализированных
органов и учебных заведений Агентства Республики Казахстан
по борьбе с экономической и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
Сноска. Перечень утратил силу постановлением Правительства РК от 31.05.2005 N 539.
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
29 января 2004 года N 100
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан

1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.10.2019 № 798 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.06.2015 № 433 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.31 N 539 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.11.2016 № 717 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.12.2021 № 936 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.03.11 N 307 қаулысымен.

1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.10.2019 № 798 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.06.2015 № 433.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.05.2005 N 539.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 21.11.2016 № 717 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.12.2021 № 936 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Исключен постановлением Правительства РК от 11.03.2004 N 307.