Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгізу және кейбiр шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 108 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Әлеуметтік серiктестiк пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Үкiметi өкiлдерiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 желтоқсандағы N 1305 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 48, 437-құжат) мынадай өзгерiстер енгізілсiн:
Әлеуметтік серiктестік пен әлеуметтік және еңбек қатынастарын реттеу жөнiндегi республикалық үшжақты комиссиядағы Қазақстан Республикасы Үкiметі өкiлдерiнiң құрамына
Марченко                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Григорий Александрович         Министрiнiң бiрiншi орынбасары,
төраға
болып енгiзілсiн.
1-тармақта:
көрсетiлген құрамнан Александр Сергеевич Павлов шығарылсын.
2. Қоса берiліп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерінiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2004 жылғы 29 қаңтардағы
N 108 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешімдерiнiң
Тізбесі
1. "Кедейлiкті азайту мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы N 305 қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 305 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы N 1618 қаулысы .
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 3 сәуiрдегі N 397 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдеріне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 12-тармағы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 305 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 19 мамырдағы N 459 қаулысы .
5. "Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2001 жылғы 28 ақпандағы N 305 және 2002 жылғы 28 мамырдағы N 581 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 17 қазандағы N 1061 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 108
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1998 года N 1305 "О составе представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 48, ст. 437) следующие изменения:
ввести в состав представителей Правительства Республики Казахстан в Республиканской трехсторонней комиссии по социальному партнерству и регулированию социальных и трудовых отношений:
Марченко                       - Первого заместителя
Григория Александровича          Премьер-Министра Республики
Казахстан, председателем
в пункте 1:
вывести из указанного состава Павлова Александра Сергеевича.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 января 2004 года N 108
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 305 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам снижения бедности".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 1618 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 305".
3. Пункт 12 изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года N 397 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2003 года N 459 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 305".
5. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2003 года N 1061 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 305 и от 28 мая 2002 года N 581".