Дизель отынын әкетуге уақытша тыйым салуды енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 ақпандағы N 210 қаулысы
Ел экономикасының мұқтаждары үшiн дизель отынының қажеттi қорын жасау мақсатында және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегі Кеден кодексі 8-бабының  2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының аумағынан тұрмыстық пештік отыннан басқа, дизель отынын (ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН - 2710 19 410 0 - 2710 19 490 0) 2004 жылғы 1 наурыздан бастап 1 маусымға дейiн әкетуге тыйым салынсын.
2. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттiгi осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі белгіленген тәртiппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетiн осы қаулының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан дизель отынын әкетуге Қазақстан Республикасының тыйым салуды енгізетіні туралы хабардар етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М. Мыңбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О введении временного запрета на вывоз дизельного топлива
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года N 210
В целях создания необходимых запасов дизельного топлива для нужд экономики страны и в соответствии с пунктом 2 статьи 8  Таможенного кодекса Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Запретить с 1 марта до 1 июня 2004 года вывоз с территории Республики Казахстан дизельного топлива (ТН ВЭД ЕврАзЭС 2710 19 410 0 - 2710 19 490 0), кроме печного топлива бытового.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества о введении Республикой Казахстан запрета на вывоз с территории Республики Казахстан дизельного топлива в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С. М.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан