Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 шілдедегі N 832 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 наурыздағы N 320 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер үшін бюджеттің атқарылуы және есептілік нысандарын жүргізу (мерзімдік және жылдық) жөніндегі қаржылық рәсімдердің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 шілдедегі N 832  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 23-24, 257-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер үшін бюджеттің атқарылуы және есептілік (мерзімдік және жылдық) нысандарын жүргізу жөніндегі қаржылық рәсімдердің ережесінде:
7-тармақтың төртінші абзацы алынып тасталсын;
12-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Егер Қазақстан Республикасының Парламенті бекіткен шартқа (келісімге) сәйкес үкіметтік сыртқы заемның қаражаты бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көзі болып табылса, онда оның паспортында міндетті түрде жылдар бойынша бөле отырып үкіметтік заемның жалпы құны қосымша көрсетіледі.";
18-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18-1. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын нақтылауды бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің өтінімі негізінде Бюджет комиссиясы қарайды.
Бюджет комиссиясы:
негізінде бағдарлама іске асырылатын нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізуге байланысты бюджеттік бағдарлама паспортының өзгерістерін;
Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Президенті актілерінің негізінде мемлекеттік органдарды қайта ұйымдастыруға байланысты бюджеттік бағдарлама паспортының өзгерістерін қарамайды.
Мұндай жағдайда бюджеттiк бағдарламаның паспортына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулысының немесе жергiлiктi атқарушы орган шешiмiнiң жобасын заңнамада белгіленген тәртiппен бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі әзiрлейдi.";
31-1-тармақта "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң" деген сөздерден кейiн "тиiстi жылға арналған бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" деген сөздермен толықтырылсын;
84-тармақ алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 85-1-тармақпен толықтырылсын:
"85-1. Мемлекеттiк мекемелердiң шығыстардың бiрiншi және екiншi топтары бойынша мiндеттемелерiн тiркеудi жүзеге асыру рәсімі мемлекеттiк мекемелердiң ақы төлеуге шоттарын, ал үшінші және төртiншi топтар бойынша - 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттiк мекеме ұсынатын Мiндеттемелердi тiркеуге арналған өтiнiмдi және 12-1, 12-2, 12-3, 12-4-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша бюджет қаражатын алушылар алдындағы Міндеттемелерді тiркеу туралы хабарламаны (Тапсырысты) (бұдан әрi - Өтінiм және Хабарлама (Тапсырыс) бекiтуге негiзделедi.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2004 года N 320. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 февраля 2005 г. N 110 (P050110)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2002 года N 832 "Об утверждении Правил финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 23-24, ст. 257) следующие изменения и дополнения:
в Правилах финансовых процедур по исполнению бюджета и ведению форм отчетности (периодической и годовой) для государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, утвержденных указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 7 исключить;
пункт 12 дополнить абзацем следующего содержания:
"В случае, если источником финансирования бюджетной программы являются средства правительственного внешнего займа, в соответствии с договором (соглашением), ратифицированным Парламентом Республики Казахстан, то в ее паспорте в обязательном порядке, дополнительно указывается общая стоимость правительственного займа с разбивкой по годам.";
пункт 18-1 изложить в следующей редакции:
"18-1. Уточнение паспортов республиканских бюджетных программ рассматриваются Бюджетной комиссией на основании заявки администратора бюджетных программ.
Бюджетной комиссией не рассматриваются:
изменения паспорта бюджетной программы, связанные с внесением изменений и дополнений в нормативные правовые акты, на основании которых реализуется программа;
изменения паспорта бюджетной программы, связанные с реорганизацией государственных органов на основании актов Президента Республики Казахстан, в целях дальнейшего совершенствования системы государственного управления Республики Казахстан.
В таких случаях проект постановления Правительства Республики Казахстан или решения местного исполнительного органа о внесении изменений и дополнений в паспорт бюджетной программы разрабатывается администратором бюджетной программы в установленном законодательством порядке.";
в пункте 31-1 после слов "Республики Казахстан" дополнить словами "об утверждении паспортов бюджетных программ на соответствующий год";
пункт 84 исключить;
дополнить пунктом 85-1 следующего содержания:
"85-1. Процедура осуществления регистрации обязательств государственных учреждений по первой и второй группам расходов заключается в утверждении счетов к оплате государственных учреждений, а по третьей и четвертой группам - Заявки на регистрацию обязательств предъявляемой государственным учреждением по форме согласно приложению 11 и Уведомления (Заказ) о регистрации обязательств по формам согласно приложениям 12-1, 12-2, 12-3, 12-4 перед получателями бюджетных средств (далее - Заявка и Уведомление (Заказ).

Ерекше және өзге ағымдағы шығындарды жүзеге асыру, атқару құжаттарын орындау, сондай-ақ шығындарды жабуға заңды тұлғаларға ағымдағы трансферттердi, заңды тұлғаларға мақсатты ағымдағы трансферттердi, заңды тұлғаларға күрделі трансферттердi, өзге де күрделі трансферттердi мемлекеттiк мекемелер тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) берушілерге немесе үш миллион теңгеден асатын сомаға бюджет қаражатын алушыларға бөлу кезiнде аумақтық қазынашылық органдары мемлекеттiк мекеменiң ақы төлеуге шотының негiзiнде 12-1, 12-2, 12-3, 12-4-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша Өтінiмдi және Хабарламаны (Тапсырысты) қалыптастырады";
89-тармақта:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк мекеменiң тиiстi берушімен немесе бюджет ақшасын алушымен шарттар (бұдан әрi - Шарт) жасасуы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне және мемлекеттiк сатып алу туралы заңға сәйкес мынадай деректемелердi ескере отырып, берiлген рұқсаттар шегiнде жүзеге асырылады:";
он бесiншi абзацта:
"тауарлардың" деген сөзден кейiн "(жұмыстардың, қызметтердiң)" деген сөздермен толықтырылсын;
"қолданылу мерзiмi бiр қаржы жылынан асатын Шартты жасасу кезiнде" деген сөздердiң алдынан "Қазақстан Республикасының Парламентi бекiткен үкіметтік сыртқы заем жөнiндегi шарт (келiсiм) шеңберiнде" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Парламентi бекiткен үкiметтiк сыртқы заем жөнiндегi шарттың (келiсiмнiң) шеңберiнде мемлекеттiк мекеме мен тауарларды (жұмыстарды және қызметтердi) берушiнiң арасында жасалған Шарт бойынша мiндеттемелердi орындау мерзiмi бiр қаржы жылынан асқан кезде Шарт бойынша мiндеттемелердiң сомасы мемлекеттiк мекемеге жыл сайын бөлiнетiн рұқсаттардың шегінде тиiстi қаржы жылдарына бөлiнеді.";
91-тармақта:
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Егер Қазақстан Республикасының Парламентi бекiткен үкiметтiк сыртқы заем жөнiндегi шарттың (келiсiмнiң) шеңберiнде мемлекеттiк мекеме мен тауарларды (жұмыстар мен қызметтердi) берушiлер арасындағы Шарт бiр қаржы жылынан асатын мерзiмге жасалса, онда мiндеттемелердi тiркеу ағымдағы қаржы жылына арналған Шарт шеңберiнде мiндеттемелердiң мөлшерiне сәйкес мемлекеттік мекемеге берiлген рұқсаттардың шегiнде жүзеге асырылады.";
үшінші абзацта "бюджеттік тағайындаулардың" деген сөздер "берiлген рұқсаттардың" деген сөздермен ауыстырылсын;
95-тармақта:
оныншы абзацта "бюджеттiң есебiнен" деген сөздердiң алдынан "үкiметтiк сыртқы заемның қаражатынан басқа," деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы он бiрiншi абзацпен толықтырылсын:
"2 - үкiметтiк сыртқы заемдардың есебiнен;";
96-тармақтың бiрiншi абзацы ", тауарларды (жұмыстарды, қызметтердi) берушiнің немесе бюджет қаражатын алушының ЖБК" деген сөздермен толықтырылсын;";
102-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

При осуществлении особых и прочих текущих затрат, исполнении исполнительных документов, а также при выделении текущих трансфертов юридическим лицам на покрытие убытков, целевых текущих трансфертов юридическим лицам, капитальных трансфертов юридическим лицам, прочих капитальных трансфертов государственными учреждениями поставщикам товаров (работ и услуг) или получателям бюджетных средств на сумму свыше трех миллионов тенге, территориальными органами казначейства на основании счета к оплате государственного учреждения формируются Заявка и Уведомление (Заказ) по формам согласно приложениям 12-1, 12-2, 12-3, 12-4.";
в пункте 89:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Заключение государственным учреждением договоров с соответствующим поставщиком или получателем бюджетных денег (далее - Договор) осуществляется в соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан и законом о государственных закупках в пределах выданных разрешений с учетом следующих реквизитов:";
в абзаце пятнадцатом:
после слов "стоимости товаров" дополнить словами "(работ, услуг)";
после слов "при заключении Договора" дополнить словами "в рамках договора (соглашения) по правительственному внешнему займу, ратифицированного Парламентом Республики Казахстан";
дополнить абзацем следующего содержания:
"При превышении сроков выполнения обязательств более одного финансового года по Договору, заключенному между государственным учреждением и поставщиком товаров (работ и услуг) в рамках договора (соглашения) по правительственному внешнему займу, ратифицированного Парламентом Республики Казахстан, суммы обязательств по Договору распределяются на соответствующие финансовые годы в пределах ежегодно выделяемых государственному учреждению разрешений.";
в пункте 91:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Если Договор между государственным учреждением и поставщиком товаров (работ и услуг) в рамках договора (соглашения) по правительственному внешнему займу, ратифицированного Парламентом Республики Казахстан, заключается на срок более одного финансового года, то регистрация обязательств осуществляется в пределах выданных разрешений государственному учреждению в соответствии с размером обязательств в рамках Договора на текущий финансовый год.";
в абзаце третьем слова "бюджетных назначений" заменить словами "выданных разрешений";
в пункте 95:
в абзаце десятом после слов "за счет бюджета" дополнить словами ", кроме средств правительственных внешних займов";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"2 - за счет правительственных внешних займов;";
абзац первый пункта 96 дополнить словами ", ИИК поставщика товаров (работ, услуг) или получателя бюджетных средств.";
пункт 102 дополнить абзацем следующего содержания:

"Қазақстан Республикасының Парламентi бекiткен үкiметтiк сыртқы заем туралы шарт (келiсiм) шеңберiнде тауарларды (жұмыстарды, қызметтердi) сатып алуға арналған мiндеттемелердi тiркеу кезiнде мемлекеттiк мекеме аумақтық қазынашылық органына 12-5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген өтінiмдi бередi.";
103-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"103. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 12-6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттiк мекеме аумақтық қазынашылық органына ұсынатын Берушiнi (бюджет қаражатын алушыны) енгізуге арналған өтiнiмге сәйкес бюджет қаражатын берушілер мен алушылардың анықтамалығын қалыптастырады және жүргiзедi.
Мемлекеттiк мекеме Берушiнi (бюджет қаражатын алушыны) енгiзуге арналған өтiнiмдi толтырудың дұрыстығына жауап бередi.
Бюджеттен түсетiн түсiмдердi салық төлеушiге қайтаруды жүзеге асыру кезiнде Берушіні (бюджет қаражатын алушыны) енгiзуге арналған өтінімді салық органы аумақтық қазынашылық органына береді.";
109 және 110-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"109. Мемлекеттiк мекеме осы Ереженiң 85-1-тармағында көзделген құжаттарды аумақтық қазынашылық органына берген сәттен бастап үш жұмыс күні ішінде аумақтық қазынашылық органы 12-1, 12-2, 12-3, 12-4-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша төрт данада тауарларды (жұмыстарды, қызметтердi) берушінің немесе бюджет қаражатын алушының атауын, CTH-iн және ЖБК-сiн көрсете отырып Хабарлама (Тапсырыс) қалыптастырды.
Барлық даналарға аумақтық қазынашылық органының жауапты орындаушысы бұрыштама қояды, оның бiрiншi басшысы күнiн көрсете отырып қол қояды және мөрмен расталады. 12-4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Хабарламаның (Тапсырыстың) төртiншi данасы және шарттың көшiрмесi аумақтық қазынашылық органында қалады, бiрiншi, екiншi, үшiншi даналары 12-1, 12-2, 12-3-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша мемлекеттiк мекемеге беріледі.
110. Хабарламаның (Тапсырыстың) алынған даналарына мемлекеттік мекеменiң бiрiншi басшысы және бас бухгалтер қол қояды және мемлекеттiк мекеменiң мөрiмен расталады.
Мемлекеттiк мекеме Хабарламаның (Тапсырыстың) бiрiншi және екiншi даналарын 12-1, 12-2-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша тауарларды (жұмыстар мен қызметтерді) тиiстi берушіге немесе бюджет қаражатын алушыға бередi.
Егер Хабарламаның (Тапсырыстың) сомасы үш миллионнан асатын болса, онда Хабарламаның (Тапсырыстың) бiрiншi данасын 12-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тауарларды (жұмыстарды, қызметтердi) беруші немесе бюджет қаражатын алушы екiншi деңгейдегi банкке немесе оның банктік шоты ашылған банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымға бередi.
Мемлекеттiк мекемелер ақы төлеуге шотты қалыптастыру кезiнде "төлемнiң тағайындалуы" деген бағанда оның негізiнде ақшаны аудару жүзеге асырылатын құжаттың атауынан, нөмiрi мен күнiнен басқа, Хабарламаның (Тапсырыстың) нөмiрi мен күнін, сондай-ақ төлемнiң "ағымдағы" немесе "түпкі" мәртебесiн көрсетедi.
Хабарламаның (Тапсырыстың) екiншi данасын тауарларды (жұмыстар мен қызметтердi) берушi немесе бюджет қаражатын алушы 12-2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тауарларды түпкі беру (жұмыстарды орындау және қызметтердi көрсету) кезiнде мемлекеттік мекемеге бередi.";
112-тармақта "мемлекеттiк мекемелердiң міндеттемелер және төлемдер" деген сөздер "мемлекеттiк мекемелердiң міндеттемелері және тауарларды (жұмыстар мен қызметтердi) түпкi төлеу кезiндегi төлемдер" деген сөздермен ауыстырылсын;
114-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Ақы төлеуге ағымдағы шот - бұл алдын ала төлеудi қоса алғанда, мемлекеттік мекемелердiң тиiстi мiндеттемесiн аралық төлеудi жүзеге асыру үшін қалыптастырылатын ақы төлеуге шот.
Ақы төлеуге түпкi шот - бұл мемлекеттiк мекеменiң тиiстi мiндеттемесiн түпкi төлеудi жүзеге асыру үшiн қалыптастырылатын ақы төлеуге шот.".
116-тармақта:
алтыншы абзацта "бюджеттiң есебiнен" деген сөздердiң алдынан "үкiметтік сыртқы заемдардың қаражатынан басқа," деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы жетіншi абзацпен толықтырылсын:
"2 - үкiметтiк сыртқы заемдардың есебiнен;";
отыз бесiншi абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Төлемнiң тағайындауында міндетті түрде мемлекеттiк мекеме мен бюджет қаражатын алушы арасындағы Шарттың және мемлекеттiк мекеменiң Хабарламасының (Тапсырысының) нөмiрлерi мен күнi, сондай-ақ "ағымдағы" немесе "түпкi" түрінде ақы төлеуге шоттың мәртебесi көрсетiледi.";
119-тармақта:
бiрiншi абзацта "қабылданған" деген сөз "тіркелген" деген сөзбен ауыстырылсын;
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бұдан басқа, тауарларды беруге (жұмыстарды орындауға және қызметтердi көрсетуге) түпкі ақы төлеу кезiнде мемлекеттiк мекеме Қаржы министрлігінiң аумақтық қазынашылық органына 12-2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Хабарламаның (Тапсырыстың) екiншi данасын бередi.";
129-тармақта:
"және нөмірi" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

"При регистрации обязательств на приобретение товаров (работ, услуг) в рамках договора (соглашения) о правительственном внешнем займе, ратифицированного Парламентом Республики Казахстан, государственным учреждением представляется заявка в территориальный орган казначейства, согласованная с Министерством финансов Республики Казахстан по форме согласно приложению 12-5.";
пункт 103 изложить в следующей редакции:
"103. Министерство финансов формирует и ведет справочник поставщиков и получателей бюджетных средств, в соответствии с Заявкой на введение поставщика (получателя бюджетных средств), представляемой государственным учреждением в территориальный орган казначейства, по форме согласно приложению 12-6.
Государственное учреждение несет ответственность за правильность заполнения Заявки на введение поставщика (получателя бюджетных средств).
При осуществлении возврата поступлений из бюджета налогоплательщику Заявка на введение поставщика (получателя бюджетных средств) представляется в территориальный орган казначейства налоговым органом.";
пункты 109 и 110 изложить в следующей редакции:
"109. В течение трех рабочих дней с момента представления государственным учреждением в территориальный орган казначейства документов, предусмотренных в пункте 85-1 настоящих Правил, территориальным органом казначейства формируется Уведомление (Заказ) с указанием в нем наименования, РНН и ИИК поставщика товаров (работ, услуг) или получателя бюджетных средств в четырех экземплярах по формам согласно приложениям 12-1,12-2, 12-3,12-4.
Все экземпляры визируются ответственным исполнителем территориального органа казначейства, подписываются его первым руководителем с указанием даты и заверяются печатью. Четвертый экземпляр Уведомления (Заказа) по форме согласно приложению 12-4 и копия договора остаются в территориальном органе казначейства, первый, второй и третий экземпляры по формам согласно приложениям 12-1, 12-2, 12-3 передаются государственному учреждению.
110. Полученные экземпляры Уведомления (Заказа) подписываются первым руководителем государственного учреждения и главным бухгалтером и заверяются печатью государственного учреждения.
Государственное учреждение первый и второй экземпляры Уведомления (Заказа) по формам согласно приложениям 12-1, 12-2 передает соответствующему поставщику товаров (работ и услуг) или получателю бюджетных средств.
В случае, если сумма Уведомления (Заказа) свыше трех миллионов тенге, то первый экземпляр Уведомления (Заказа) по форме согласно приложению 12-1 поставщиком товаров (работ, услуг) или получателем бюджетных средств передается в банк второго уровня или организацию, осуществляющую отдельные виды банковских операций, в котором у него открыт банковский счет.
Государственные учреждения при формировании счета к оплате указывают в графе "назначение платежа" помимо наименования, номера и даты документа, на основании которого осуществляется перевод денег, номер и дату Уведомления (Заказа), а также статус платежа "текущий" или "окончательный".
Второй экземпляр Уведомления (Заказа) по форме согласно приложению 12-2 поставщиком товаров (работ и услуг) или получателем бюджетных средств передается государственному учреждению при окончательной поставке товаров (выполнении работ и оказании услуг).";
в пункте 112 слова "и платежам государственного учреждения" заменить словами "государственного учреждения и платежам при окончательной оплате товаров (работ и услуг)";
пункт 114 дополнить абзацами следующего содержания:
"Текущий счет к оплате - это счет к оплате, формируемый для осуществления промежуточной оплаты соответствующего обязательства государственных учреждений, включая предоплату.
Окончательный счет к оплате - это счет к оплате, формируемый для осуществления окончательной оплаты соответствующего обязательства государственного учреждения.";
в пункте 116:
в абзаце шестом после слов "за счет средств бюджета" дополнить словами ", кроме средств правительственных внешних займов";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"2 - за счет правительственных внешних займов,";
абзац тридцать пятый исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"В назначении платежа в обязательном порядке указываются номера и даты Договора между государственным учреждением и получателем бюджетных средств и Уведомления (Заказа) государственного учреждения, также статус счета к оплате в виде "текущий" или "окончательный".";
в пункте 119:
в абзаце первом слово "принятым" заменить словом "зарегистрированным";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Кроме того, при окончательной оплате поставки товаров (выполнения работ и оказания услуг), государственное учреждение представляет второй экземпляр Уведомления (Заказа) по форме согласно приложению 12-2 в территориальный орган казначейства Министерства финансов.";
в пункте 129:
слова "и номера" исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:

"Түпкi" мәртебесi бар ақы төлеуге шот жүргiзу кезiнде аумақтық қазынашылық органдары 12-3, 12-4-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша Хабарламаның (Тапсырыстың) қосымша даналарын қалыптастырады. 12-3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Хабарламаның (Тапсырыстың) бiр данасына аумақтық қазынашылық органының бiрiншi басшысы немесе ол уәкiлеттік берген тұлға қол қояды, мөрмен расталады, орындалған және қазынашылық органдарында тiркелген мемлекеттiк мекемелердiң мiндеттемелерiн есепке алуды жүргізу үшiн мемлекеттiк мекемеге берiледi. 12-4-қосымшаға сәйкес Хабарламаның (Тапсырыстың) екiншi данасы аумақтық қазынашылық органының жауапты орындаушысының қолымен және мөртабанымен расталады және мемлекеттiк мекемелердiң орындалған мiндеттемелерiн жабу үшін аумақтық қазынашылық органында қалады.";
297-тармақтың үшiншi абзацында "шегiнде" деген сөзден кейiн ", Қазақстан Республикасының Парламентi бекiткен үкiметтiк сыртқы заемның шеңберiнде" деген сөздермен толықтырылсын;
302-тармақтың бiрiншi абзацы "мемлекеттік мекемелер" деген сөздерден кейiн "Қазақстан Республикасының Парламентi бекiткен" деген сөздермен толықтырылсын;
316-тармақтың екiншi абзацы "жоспардан тыс түсiмдердi" деген сөздерден кейiн ", республикалық меншiктегі және тау-кен өндiру және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түскен қаражатты және мемлекет ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер телiмдерiн жеке меншiкке сатудан түскен қаражатты" деген сөздермен толықтырылсын;
371-тармақта:
1) тармақшаның бiрiншi абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын: "Шартты тiркеуге арналған өтiнiмнiң "Шарттың атауы" деген жолында берушінің атауын, СТН-iн және ЖБК-сiн қосымша көрсету керек.";
3) тармақшада:
бiрiншi абзацта "шартты тiркеу туралы анықтаманы" деген сөздерден кейiн "(45-қосымша) (бұдан әрi - Анықтама (45-қосымша)" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Анықтама (45-қосымша) төрт данада ресiмделедi. Анықтаманың (45-қосымша) барлық данасына аумақтық қазынашылық органының жауапты орындаушысы бұрыштама қояды, оған бiрiншi басшы немесе ол уәкілеттiк берген тұлға қол қояды және мөрмен расталады. Анықтаманың (45-қосымша) төртiншi данасы Шарттың көшiрмесiмен бiрге аумақтық қазынашылық органында қалады, бiрiншi, екiншi және үшiншi даналары мемлекеттiк мекемеге берiледi.";
5) тармақшада "шартқа өзгерiстер енгізу туралы анықтама" деген сөздер "Анықтама (45-қосымша)" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) тармақшаның бесiншi абзацында "шартты тiркеу туралы анықтама" деген сөздер "Анықтама (45-қосымша)" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақшада "шартты тiркеу және шартқа өзгерiстер енгізу туралы анықтамалардың" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:

"При проведении счета к оплате со статусом "окончательный" территориальными органами казначейства формируются дополнительные экземпляры Уведомления (Заказа) по формам согласно приложениям 12-3, 12-4. Один экземпляр Уведомления (Заказа) по форме согласно приложению 12-3 подписывается первым руководителем территориального органа казначейства или лицом, уполномоченным им, заверяется печатью, передается государственному учреждению для ведения учета выполненных и зарегистрированных обязательств государственных учреждений в органах казначейства. Второй экземпляр Уведомления (Заказа) по форме согласно приложению 12-4 заверяется подписью и штампом ответственного исполнителя территориального органа казначейства и остается в территориальном органе казначейства для закрытия выполненных обязательств государственного учреждения.";
абзац третий пункта 297 после слова "договор" дополнить словами "в рамках правительственного внешнего займа, ратифицированного Парламентом Республики Казахстан,";
абзац 1 первый пункта 302 после слов "о займе" дополнить словами ", ратифицированного Парламентом Республики Казахстан";
абзац второй пункта 316 после слов "организаций сырьевого сектора" дополнить словами ", средства от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям, и средства от продажи государством земельных участков сельскохозяйственного назначения в частную собственность";
в пункте 371:
абзац первый подпункта 1) дополнить предложением следующего содержания "В поле "Наименование договора" заявки на регистрацию договора дополнительно указывать наименование, РНН и ИИК поставщика.";
в подпункте 3):
в абзаце первом после слов "справку о регистрации договора" дополнить словами " (приложение 45) (далее - Справка (приложение 45)";
второй абзац изложить в следующей редакции:
"Справка (приложение 45) оформляется в четырех экземплярах. Все экземпляры Справки (приложение 45) визируются ответственным исполнителем территориального органа казначейства, подписываются первым руководителем или лицом, им уполномоченным, и заверяются печатью. Четвертый экземпляр Справки (приложение 45) с копией Договора остается в территориальном органе казначейства, первый, второй и третий экземпляры передаются государственному учреждению.";
в подпункте 5) слова "справка об изменениях к договору" заменить словами "Справка (приложение 45)";
в абзаце пятом подпункта 6) слова "справка о регистрации договора" заменить словами "Справка (приложение 45)";
в подпункте 7) слова ", справок о регистрации договора и изменениях к договору" исключить;
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:

"9) Мемлекеттiк мекеме Анықтаманың (45-қосымша) үшіншi данасын өзiнде қалдырады, мiндеттемелердiң үшiншi және төртiншi топтары үшін Анықтаманың (45-қосымша) бiрiншi және екiншi даналарын тауарларды (жұмыстарды және қызметтердi) берушiге немесе бюджет қаражатын алушыға бередi.
Егер Анықтаманың (45-қосымша) сомасы үш миллион теңгеден асатын болса, онда Анықтаманың (45-қосымша) бiрiншi данасын тауарларды (жұмыстарды және қызметтердi) берушi немесе бюджет қаражатын алушы оның банктiк шоты ашылған банкке бередi.
Мемлекеттiк мекемелер төлем тапсырмасын қалыптастыру кезiнде "төлемнiң тағайындалуы" деген бағанда оның негiзiнде ақшаны аудару жүзеге асырылатын құжаттың атауынан, нөмiрi мен күнiнен басқа, Анықтаманың нөмiрi мен күнiн, сондай-ақ төлемнiң "ағымдағы" немесе "түпкi" мәртебесiн көрсетедi.";
11, 12-1, 12-2-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларға сәйкес 12-3, 12-4, 12-5, 12-6, 45-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 15 наурыздағы
N 320 қаулысына
1-қосымша
11-қосымша
Берiлген күні ____ ж. "___" __________
Мемлекеттiк мекеме __________________________        N ____ өтiнiм
Бюджет түрi        __________________________
Қаржыландыру көзі   1
__________________________
Міндеттемелерді тіркеуге арналған өтінім
Күні 20__ ж. "___" ________
____________________________________________________________________
1. Мемлекеттiк   |    |Тауарларды  |Тауарлардың |    |      |
мекеменiң атауы  |Беру|(жұмыстарды,|  (жұмыс.   |Саны|Бағасы|Сома.
|шi. |қызметтерді)|  тардың,   |    |      | сы
|нің | берушiнiң  | қызметтер. |    |      |
|коды|  (бюджет   |   дің)     |    |      |
|    | қаражатын  |  атауы     |    |      |
|    | алушының)  |            |    |      |
|    |атауы, СТН-і|            |    |      |
|    |және мекен- |            |    |      |
|    |жайы, берушi|            |    |      |
|    |  банктiң   |            |    |      |
|    | (бюджет    |            |    |      |
|    | қаражатын  |            |    |      |
|    | алушының)  |            |    |      |
|    |атауы және  |            |    |      |
|    |   БСК      |            |    |      |
|_______________________________________________
|_______________________________________________
|_______________________________________________
|_______________________________________________
|_______________________________________________
Шығыстың сипатта.  |_______________________________________________
масы:              |_______________________________________________
Берушiнiң ЖСК:     |_______________________________________________
Бюджеттiк          |
сыныптаманың коды  | БАРЛЫҒЫ
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

"9) Государственное учреждение третий экземпляр Справки (приложение 45) оставляет у себя, первый и второй экземпляры Справки (приложение 45) для третьей и четвертой групп обязательств передает поставщику товаров (работ и услуг) или получателю бюджетных средств.
В случае, если сумма Справки (приложение 45) свыше трех миллионов тенге, то первый экземпляр Справки (приложение 45) поставщиком товаров (работ и услуг) или получателем бюджетных средств передается в банк, в котором у него открыт банковский счет.
Государственные учреждения при формировании платежного поручения указывают в графе "назначение платежа" помимо наименования, номера и даты документа, на основании которого осуществляется перевод денег, номер и дату Справки, а также статус платежа "текущий" или "окончательный".";
приложения 11, 12-1, 12-2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению;
дополнить приложениями 12-3, 12-4, 12-5, 12-6, 45 согласно приложениям 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 марта 2004 года N 320
Приложение 11
Дата представления "__" ________ г.
-----------------
Государственное    |                 |         Заявка N _______
учреждение         |-----------------|
Вид бюджета        |  -          -   |
|-----------------|
Источник           |        1        |
финансирования     |-----------------|
ЗАЯВКА НА РЕГИСТРАЦИЮ ОБЯЗАТЕЛЬСТВ
Дата "___"___________ 20 __ г.
-------------------------------------------------------------------
1. Наименование  |Код |Наименование, РНН и|Наимено-|Кол-|Цена|Сумма
государственного |пос-|адрес поставщика   |вание   |во  |    |
учреждения       |тав-|товаров (работ,    |товаров |    |    |
|щика|услуг) (получателя |(работ, |    |    |
|    |бюджетных средств),|услуг)  |    |    |
|    |наименование и БИК |        |    |    |
|    |банка поставщика   |        |    |    |
|    |(получателя бюджет-|        |    |    |
|    |ных средств)       |        |    |    |
|-------------------------------------------------
|-------------------------------------------------
|-------------------------------------------------
-----------------|-------------------------------------------------
Описание расхода:|-------------------------------------------------
ИИК поставщика:  |-------------------------------------------------
-----------------|-------------------------------------------------
Код бюджетной|   |-------------------------------------------------
классификации|   | ВСЕГО
-------------------------------------------------------------------

2. Басшылардың қолы   | 3. Төлемдер кестесі
____________________________________________________________________
ММ басшысының аты-жөні| негіздемелік- | өтiнiм % | төлеу | сомасы
______________________|    құжат      |          |  күні |
Қолы__ күні 20_"_"____ _____________________________________________
____________________________________________________________________
ММ қаржы тобы басшысы. _____________________________________________
ның аты-жөні           _____________________________________________
______________________ _____________________________________________
Қолы__ күні 20_"_"____ _____________________________________________
____________________________________________________________________
М.О.             _____________________________________________
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 15 наурыздағы
N 320 қаулысына
2-қосымша
12-1-қосымша
N 4-02 нысан
Міндеттемелерді тіркеу туралы хабарлама (тапсырыс)
1-данасы
Күні
____________________________________________________________________
N өтінім |  N мiндеттемелерді тiркеу туралы хабарлама (Тапсырыс)
____________________________________________________________________
Берушi _____________________________________________________________
СТН ________________________________________________________________
____________________________________________________________________        Сипаттамасы      |  Саны     |    Бағасы   |    Сомасы
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Барлығы
____________________________________________________________________
Мемлекеттiк мекеменiң атауы
Мемлекеттiк мекеменің коды
Бюджеттік сыныптаманың коды
Мемлекеттiк мекеменiң басшысы                        М.О.
Мемлекеттiк мекеме қаржы тобының басшысы
_______________________________________________________
Алдын ала төлем туралы ақпарат                 |
_______________________________________________________|
Хабарламаның (Тапсырыстың) жалпы сомасы XX,XXX,XXX.XX  |
|
Алдын ала төлем сомасы                    0.00         |
|
Teңгеpiм                                XX,XXX,XXX.XX  |
Хабарламаның (Тапсырыстың) жалпы сомасының %-ынан      |
аспайды)                                               |
Мем. мекеме қаржы тобының басшысы                      |
_______________________________________________________|
Қазынашылық органының басшысы ___________________
(қолы, аты-жөнi)
Жауапты орындаушы ___________________
(қолы, аты-жөні)
М.О.
Берушiге нұсқаулық: тауарларды (жұмыстар мен қызметтердi) берушi немесе бюджет қаражатын алушы оның банктiк шотына ақшаны есепке алу кезiнде екiншi деңгейдегі банкке немесе банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымға беру үшiн
1-данасы - берушiге
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 15 наурыздағы
N 320 қаулысына
3-қосымша

2. ПОДПИСЬ РУКОВОДИТЕЛЕЙ | 3. ГРАФИК ПЛАТЕЖЕЙ
-------------------------------------------------------------------
|документ-  | % заявки  |дата оплаты|сумма
Ф.И.О. руководителя ГУ___|обоснование|           |           |
Подпись ______           |           |           |           |
Дата "__" ____ 20___     |           |           |           |
-------------------------------------------------------------------
Ф.И.О. руководителя      |           |           |           |
финансовой группы ГУ     |           |           |           |
______________________   |           |           |           |
Подпись ____________     |           |           |           |
Дата "__" ________ 20__  |           |           |           |
-------------------------------------------------------------------
М.П.          |           |           |           |
-------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 марта 2004 года N 320
Приложение 12-1
Форма N 4-02
УВЕДОМЛЕНИЕ (ЗАКАЗ) О РЕГИСТРАЦИИ ОБЯЗАТЕЛЬСТВ
Экземпляр 1                                           Дата
-------------------------------------------------------------------
Заявка N    | Уведомление (Заказ) о регистрации обязательств N
-------------------------------------------------------------------
Поставщик ______________________________________________
РНН ____________________________________________________
-------------------------------------------------------------------
Описание     |    Количество    |    Цена   |     Сумма
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Всего
-------------------------------------------------------------------
Наименование государственного учреждения
Код государственного учреждения
Код бюджетной классификации
Руководитель государственного учреждения
М.П.
Руководитель фин.группы государственного учреждения
-------------------------------------------------
ИНФОРМАЦИЯ О ПРЕДОПЛАТЕ                |
------------------------------------------------|
Общая сумма Уведомления(3аказа) ХХ, ХХХ, ХХХ. ХХ|
Сумма предоплаты                        0.00    |
Баланс                          ХХ, ХХХ, ХХХ. ХХ|
(не более % от общей суммы Уведомления (Заказа) |
Руководитель фин.группы гос. учреждения         |
-------------------------------------------------
Руководитель органа Казначейства ____________________
(подпись, Ф.И.О.)
Ответисполнитель ________________________
(подпись, Ф.И.О.)
МП.
Инструкция поставщику: для предъявления поставщиком товаров (работ и услуг) или получателем бюджетных средств в банк второго уровня или организацию, осуществляющую отдельные виды банковских операций при зачислении денег на его банковский счет.
1 экземпляр - поставщику
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 марта 2004 года N 320

Алдын ала төлем сомасы                    0.00         |
|
Teңгеpiм                                XX,XXX,XXX.XX  |
Хабарламаның (Тапсырыстың) жалпы сомасының %-ынан      |
аспайды)                                               |
Мем. мекеме қаржы тобының басшысы                      |
_______________________________________________________|
____________________________________________________________________
Төлем туралы ақпарат
____________________________________________________________________
N |Ақы төлеуге |Төлем күні | Төлемнің | Төлемнің  | Орындалмаған
| шоттың N   |           |     N    |  сомасы   | міндеттемелер
|            |           |          |           |    қалдығы
____________________________________________________________________
Қазынашылық органының басшысы ___________________
(қолы, аты-жөнi)
Жауапты орындаушы ___________________
(қолы, аты-жөні)
М.О.
Қазынашылық органына нұсқаулық: осы Мiндеттемелердi тiркеу туралы хабарламаға (Тапсырысқа) сәйкес мемлекеттік мекеменiң мiндеттемелерiн тіркеудi растау үшiн төртiншi данасын мiндеттемелердi тіркеу кезiнде және "түпкi" мәртебесi бар ақы төлеуге шотты жүргізу кезiнде қазынашылық органдары қалыптастырады және бiр жұмыс күнiнiң ішiнде олар өңдейтiн құжаттарды тiркеу кезiнде қолданылады
4-данасы Қазынашылық органында қалады
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 15 наурыздағы
N 320 қаулысына
6-қосымша
12-5-қосымша
N _______ нысан
Мемлекеттiк мекеме ________________
Бюджет түрі        ________________
Қаржыландыру көзі   2
________________
Міндеттемелерді тіркеуге арналған өтінім
Күні 20__ж. "___" ________
___________________________________________________________________
____________________________________________________________________
1. Мемлекеттiк   |    |Тауарларды  |Тауарлардың |    |      |
мекеменiң атауы  |Беру|(жұмыстарды,| (жұмыстар. |Саны|Бағасы|Сома.
|шi. |қызметтерді)|дың, қызмет.|    |      | сы
|нің |берушінің   |  тердің)   |    |      |
|коды|   атауы,   |  атауы     |    |      |
|    | СТН-і және |            |    |      |
|    | мекен-жайы,|            |    |      |
|    |   берушi   |            |    |      |
|    |  банктiң   |            |    |      |
|    | (бюджет    |            |    |      |
|    | қаражатын  |            |    |      |
|    | алушының)  |            |    |      |
|    | атауы және |            |    |      |
|    |   БСК      |            |    |      |
|_______________________________________________
|_______________________________________________
|_______________________________________________
|_______________________________________________
|_______________________________________________
Шығыстың сипатта.  |_______________________________________________
масы:              |_______________________________________________
Берушiнiң ЖСК:     |_______________________________________________
___________________________________________________________________
Бюджеттiк   |      |
сыныптаманың|      | БАРЛЫҒЫ
коды       |      |
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

Сумма предоплаты                        0.00    |
Баланс                          ХХ, ХХХ, ХХХ. ХХ|
(не более % от общей суммы Уведомления (Заказа) |
Руководитель фин.группы гос. учреждения         |
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Информация о выплате
-------------------------------------------------------------------
N | N Счета к|Дата платежа|N платежа|  Сумма  | Остаток невыпол-
| оплате   |            |         | платежа | ненных обязательств
-------------------------------------------------------------------
Руководитель органа Казначейства ____________________
(подпись, Ф.И.О.)
Ответисполнитель ________________________
(подпись, Ф.И.О.)
МП.
Инструкция органу Казначейства: для подтверждения регистрации обязательств государственного учреждения согласно настоящего Уведомления (Заказа) о регистрации обязательств, четвертый экземпляр формируется органами казначейства при регистрации обязательств и при проведении счета к оплате со статусом "окончательный" и используется для регистрации обрабатываемых им документов в течение рабочего дня.
4 экземпляр - остается в органе Казначейства
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 марта 2004 года N 320
Приложение 12-5
-----------------
Государственное    |                 |         Заявка N _______
учреждение         |-----------------|
Вид бюджета    -   |        -        |
|-----------------|
Источник           |        2        |
финансирования     |-----------------|
ЗАЯВКА НА РЕГИСТРАЦИЮ ОБЯЗАТЕЛЬСТВ
Дата "___"___________ 20 __ г.
-------------------------------------------------------------------
1. Наименование  |Код |Наименование, РНН и|Наимено-|Кол-|Цена|Сумма
государственного |пос-|адрес поставщика   |вание   |во  |    |
учреждения       |тав-|товаров (работ,    |товаров |    |    |
|щика|услуг), наименова- |(работ, |    |    |
|    |ние и БИК банка    |услуг)  |    |    |
|    |поставщика         |        |    |    |
|-------------------------------------------------
|-------------------------------------------------
|-------------------------------------------------
-----------------|-------------------------------------------------
Описание расхода:|-------------------------------------------------
ИИК поставщика:  |-------------------------------------------------
-----------------|-------------------------------------------------
Код бюджетной|   |-------------------------------------------------
классификации|   | ВСЕГО
-------------------------------------------------------------------

2. Басшылардың қолы   | 3. Төлемдер кестесі
____________________________________________________________________
ММ басшысының аты-жөні| негіздемелік- | өтiнiм % | төлеу | сомасы
______________________|    құжат      |          |  күні |
Қолы__ күні 20_"_"____ _____________________________________________
____________________________________________________________________
ММ қаржы тобы басшысы. _____________________________________________
ның аты-жөні           _____________________________________________
______________________ _____________________________________________
Қолы__ күні 20_"_"____ _____________________________________________
____________________________________________________________________
М.О.             _____________________________________________
4. Келісілген ________
(қолы)
ҚР ҚМ жауапты
басшысының аты-жөні
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 15 наурыздағы
N 320 қаулысына
7-қосымша
12-6-қосымша
N ____берушіні (бюджет қаражатын алушыны)
енгізуге арналған өтінім
А. Беруші (бюджет қаражатын алушы) туралы жалпы ақпарат:
____________________________________________________________________
1.   Берушінің (бюджет қаражатын  |
алушының) атауы              |
|
2.   СТН                          |
|
3.   Берушінің (бюджет қаражатын  |
алушының) бөлiмшелерi        |
|
4.   Елі                          |
|
5.   Респуб. маңызы бар облыс/қала|
|
6.   Аудан/қала                   |
|
7.   Мекен-жайы                   |
____________________________________________________________________
В. Берушінің (бюджет қаражатын алушының) банктік шоты туралы ақпарат:
____________________________________________________________________
1.   Банктің атауы               |
|
2.   Банк БСК                    |
|
3.   Банк бөлімшесiнiң атауы     |
|
4.   Банк бөлiмшесiнің БСК       |
|
5.   Берушiнiң (бюджет қаражатын |
алушының) ЖСК               |
____________________________________________________________________
Pecпуб. маңызы бар облыс/қала ________ Аудан ________________
Обл. коды ________                     Аудан коды ____________
Жiберiлдi:                             Алынды:
ММ атауы ____________________          Күнi 20__ж. "__" ________
Күнi 20___ж "___" ________
Жауапты орындаушы: ________
ММ басшысы:___________________
(аты-жөнi, қолы)
M.O.
С. Орындалуы
____________________________________________________________________
_         _
|_|       |_|                 Орындалды:
Бекiтiлдi    Бекiтілген жоқ          Күнi 20_ж. "___" ________
Басшының қолы _____________          Жауапты орындаушы: __________
____________________________________________________________________
Берушінің (бюджет қаражат алушының) бiрегей нөмiрi берілді _________
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 15 наурыздағы
N 320 қаулысына
8-қосымша
45-қосымша
_________________________________________
(Қазынашылықтың аумақтық органының атауы)
Шартты тiркеу туралы анықтама N ____
____ ж. "____" ______
___________________________________________________________________
(мемлекеттік мекеменiң атауы мен коды)
Мiндеттеменi тiркеуге арналған өтiнiм N ____
Шарттың нөмiрi ____________________
Шарттың атауы _____________________
Шарттың сомасы ____________________ теңге
Ағымдағы жылғы сомасы _____________ теңге
Берушiнiң деректемелерi ___________________________________________
(тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) берушінің
(бюджет қаражатын алушының) СТН-і және ЖСК-сі, атауы)
___________________________________________________________________
Р/с|Мiндеттеменiң |Мiндеттеменiң | Бюджеттік   | Мiндеттеменiң
N |  мерзiмi     |   нөмiрi     |сыныптаманың |     сомасы
|              |              |    коды     |
___________________________________________________________________

2. ПОДПИСЬ РУКОВОДИТЕЛЕЙ | 3. ГРАФИК ПЛАТЕЖЕЙ
-------------------------------------------------------------------
|документ-  | % заявки  |дата оплаты|сумма
Ф.И.О. руководителя ГУ___|обоснование|           |           |
Подпись ______           |           |           |           |
Дата "__" ____ 20___     |           |           |           |
-------------------------------------------------------------------
Ф.И.О. руководителя      |           |           |           |
финансовой группы ГУ     |           |           |           |
______________________   |           |           |           |
Подпись ____________     |           |           |           |
Дата "__" ________ 20__  |           |           |           |
-------------------------------------------------------------------
М.П.          |           |           |           |
-------------------------------------------------------------------
4. Согласовано _________ |
(подпись) |
_______________________  |
Ф.И.О. ответственного   |
руководителя МФ РК     |
-------------------------------------------------------------------
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 марта 2004 года N 320
Приложение 12-6
Заявка на введение поставщика
(получателя бюджетных средств) N ___
А. Общая информация о поставщике
(получателе бюджетных средств):
-------------------------------------------------------------------
1. |Наименование поставщика       |
|(получателя бюджетных средств)|
-------------------------------------------------------------------
2. |РНН                           |
-------------------------------------------------------------------
3. |Отделения поставщика          |
|(получателя бюджетных средств)|
-------------------------------------------------------------------
4. |Страна                        |
-------------------------------------------------------------------
5. |Область/город респ.значения   |
-------------------------------------------------------------------
6. |Район/город                   |
-------------------------------------------------------------------
7. |Адрес                         |
-------------------------------------------------------------------
В. Информация о банковском счете поставщика
(получателя бюджетных средств):
-------------------------------------------------------------------
1. |Наименование банка            |
-------------------------------------------------------------------
2. |БИК банка                     |
-------------------------------------------------------------------
3. |Наименование отделения банка  |
-------------------------------------------------------------------
4. |БИК отделения банка           |
-------------------------------------------------------------------
5. |ИИК поставщика                |
|(получателя бюджетных средств)|
-------------------------------------------------------------------
Область/город респ.знач.________________  Район____________________
Код обл.______                            Код района _____
Отправлено:                               Получено:
Наименование ГУ_______________            Дата "__"_______20_г.
Дата "__"__________20_г.
Руководитель ГУ_______________            Ответ.исполнитель:_______
(Ф.И.О., подпись)
М.П.
С. Исполнение
-------------------------------------------------------------------
___               __        | Исполнено:
Утверждено      Не утверждено  | Дата"__"_________20_г.
Подпись руководителя  _____________  |Ответ.исполнитель:___________
-------------------------------------------------------------------
Присвоен уникальный номер поставщика (получателя бюджетных
средств): _____________
-------------------------------------------------------------------
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 марта 2004 года N 320
Приложение 45
___________________________________________________
(наименование территориального органа Казначейства)
Справка N _____
регистрации договора
от "___" _____ _____г.
___________________________________________________________________
(наименование и код государственного учреждения)
N заявки на регистрацию обязательства ___________
Номер договора ______
Наименование договора ______________________________________
Сумма договора _______________________ тенге
Сумма на текущий год _____________ тенге
Реквизиты поставщика ______________________________________________
(наименование, РНН и ИИК поставщика товаров
(работ, услуг) (получателя бюджетных средств))
-------------------------------------------------------------------
N  |      Срок     |     Номер     | Код бюджетной |    Сумма
п/п| обязательства | обязательства | классификации | обязательства
-------------------------------------------------------------------

1 |     2        |      3       |      4      |       5
___________________________________________________________________
Қазынашылық органының басшысы ___________________
(қолы, аты-жөнi)
Жауапты орындаушы ___________________
(қолы, аты-жөні)
М.О.
1, 2 даналары - берушіге
3 - мемлекеттiк мекемеге
4 - қазынашылық органында қалады

1 |        2      |       3       |        4      |       5
-------------------------------------------------------------------
Руководитель органа Казначейства _________________
(подпись, Ф.И.О.)
Ответисполнитель ________________________
(подпись, Ф.И.О.)
М.П.
1, 2 экземпляры - поставщику
3 - государственному учреждению
4 - остается в органе Казначейства