Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 364 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 20 наурыздағы
N 364 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының кейбiр шешімдеріне
енгізілетін өзгерiстер
1. "Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Мемлекетаралық "Мир" телерадиокомпаниясының арасындағы бұдан арғы ынтымақтастық туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 9 сәуiрдегi N 306 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 11, 84-құжат):
1, 2, 3, 5, 6-тармақтарда "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер "Ақпарат" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-тармақ алынып тасталсын.
2. (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1261 Қаулысымен).
3. "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулысына :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Ақпаратминистрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 224-8, 224-9, 224-10, 224-11, 224-12, 224-13, 224-14, 224-15-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 224-16-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"224-16 СТЛ-000337 "Қазақстан"
республикалық
телерадиокорпорациясы" ЖАҚ".
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
5. 5-тармақтың күші жойылды - Қазақстан Республикаксы Үкіметінің 2008.12.01 N 1122 Қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.04.2022 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
8. "Қазақстан Республикасының үкiметтiк емес ұйымдарын мемлекеттiк қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 17 наурыздағы N 253 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 11, 126-құжат):
1) 3, 4-тармақтарда "Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер "Ақпарат" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының үкiметтiк емес ұйымдарын мемлекеттiк қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 364.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2004 года N 364
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1998 года N 306 "О дальнейшем сотрудничестве между Правительством Республики Казахстан и Межгосударственной телерадиокомпанией "Мир" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 11, ст. 84):
в пунктах 1, 2, 3, 5, 6, слова "культуры, информации и общественного согласия" заменить словом "информации";
пункт 4 исключить.
2. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 21 декабря 2007 г. N 1261 ).
3. В постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Министерству информации Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 224-8, 224-9, 224-10, 224-11, 224-12, 224-13, 224-14, 224-15, исключить;
строку, порядковый номер 224-16, изложить в следующей редакции:
"224-16 СТЛ-000337 ЗАО "Республиканская
Телерадиокорпорация
"Казахстан".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 01.12.2008 N 1122.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 08.04.2022 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
8. В постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2003 года N 253 "О Программе государственной поддержки неправительственных организаций Республики Казахстан на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 11, ст. 126):
1) в пунктах 3, 4 слова "культуры, информации и общественного согласия" заменить словом "информации";
2) в Программе государственной поддержки неправительственных организаций Республики Казахстан на 2003-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы":

реттiк нөмiрлерi 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23-жолдарда:
"Орындалуына жауаптылар" және "Болжамды шығыстар" деген бағандарда "МАҚКМ" деген аббревиатура "Ақпаратминi" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Қабылданған қысқартулар" деген бөлiм мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ақпаратминi - Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi".
9. 9-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.26. N 633 Қаулысымен.
10. 10-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.11.15. N 1082 (алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледi) қаулысымен.

в строках, порядковые номера 4, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23:
в графах "Ответственные за исполнение" и "Предполагаемые расходы" аббревиатуру "МКИОС" заменить словом "Мининформ";
раздел "Принятые сокращения" дополнить строкой следующего содержания:
"Мининформ - Министерство информации Республики Казахстан".
9. (утратил силу постановлением Правительства РК от 26 июля 2007 года N 633 ).
10. (утратил силу постановлением Правительства РК от 15 ноября 2006 года N 1082 ).