"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 2 ақпандағы N 201 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 420 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 2 ақпандағы N 201 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 2 ақпандағы
N 201 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестің 2001-2003 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы" 2001 жылғы 2 ақпандағы N 201 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы "2003" деген сандар "2004" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген өкіммен мақұлданған Экономика саласындағы құқық бұзушылықтарға қарсы күрестің 2001-2003 жылдарға арналған тұжырымдамасында:
тақырыбындағы және "2. Экономикалық құқық бұзушылықтардың құрылымы" деген бөлімінің сегізінші абзацындағы "2003" деген сандар "2004" деген сандармен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2004 года N 420
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение Президента Республики Казахстан О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 201 "О Концепции борьбы с правонарушениями в сфере экономики на 2001-2003 годы" следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 цифры "2003" заменить цифрами "2004";
в Концепции борьбы с правонарушениями в сфере экономики на 2001-2003 годы, одобренной указанным распоряжением:
в заголовке и абзаце восьмом раздела "2. Структура экономических правонарушений" цифры "2003" заменить цифрами "2004".
Президент
Республики Казахстан