Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 сәуірдегі N 431 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 шілдедегі N 786 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 422 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.06 № 422 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мұнайдың төгілуіне ден қою жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 сәуірдегі N 431  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 13, 147-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Мұнайдың төгілуіне ден қою жөніндегі ұлттық комиссияның құрамында:
қазақша мәтініндегі тақырыбында "Мұнайдың төгілуіне" деген сөздер өзгеріссіз қалады;
мыналар енгізілсін:
Бижанов Нұрахмет Құсайынұлы - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің төрағасы, төраға;
Дүйсекенов Нұрсіләм Рахымұлы - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі Төтенше жағдайларды мемлекеттік қадағалау, техникалық және тау-кен қадағалау жөніндегі департаментінің директоры, хатшы;
мыналар шығарылсын: Нұрқаділов Заманбек Қалабайұлы, Оглов Вадим Валерьевич.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2004 года № 786. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 422
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.04.2012 № 422.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431 "О Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 13, ст.147) следующие изменения:
в составе Национальной комиссии по реагированию на разливы нефти:
в заголовке слова "разливы нефти" заменить словами "нефтяные разливы";
ввести:
Бижанова Нурахмета Кусаиновича - Председателя Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, председателем;
Дюсекенова Нурсляма Рахимовича - директор Департамента по государственному надзору за чрезвычайными ситуациями, техническому и горному надзору Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, секретарем;
вывести: Нуркадилова Заманбека Калабаевича, Оглова Вадима Валерьевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан