Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 860 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы ресми түрде жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 13 тамыздағы
N 860 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. "Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат):
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
реттiк нөмiрi 27-жолдың 3-бағаны мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) сақтау, көтерме және бөлшек сату";
реттiк нөмiрi 31-1-жолдың 3-бағанындағы "этил спиртiн сақтау және сату, сондай-ақ алкоголь өнiмiн (сырадан басқа), сақтау, көтерме және бөлшек саудада сату," деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
"Санитарлық қадағалау органдарының қорытындысы қажет лицензияланатын жұмыстар мен қызметтер түрлерінің тiзiмi" деген I-бөлiмнiң 14-тармағындағы "этил спиртін сақтау мен сату," деген сөздер алынып тасталсын.
2.  (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.  N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
3.  Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 23 тамыздағы  N 733  (ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күн мерзім өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4.  күші жойылды
Ескерту. 4-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.19. N  610  (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. <*>
ЕСКЕРТУ. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29. N  1127  қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 860. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 августа 2004 года N 860
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации Закона Республики Казахстан "О лицензировании" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515):
в приложении 1 к указанному постановлению:
графу 3 строки, порядковый номер 27, дополнить абзацем следующего содержания:
"хранение, оптовая и розничная реализация алкогольной продукции (кроме пива)";
в графе 3 строки, порядковый, номер 31-1, слова "хранение и реализация этилового спирта, а также хранение, оптовая и розничная реализация алкогольной продукции (кроме пива)," исключить;
в приложении 4 к указанному постановлению:
в пункте 14 раздела I "Перечень видов лицензируемых работ и услуг, по которым необходимо заключение органов санитарного надзора" слова "хранение и реализация этилового спирта," исключить.
2. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года N 1031 "О лицензировании импорта этилового спирта и алкогольной продукции в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 263):
в Правилах лицензирования импорта этилового спирта и алкогольной продукции в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте д) пункта 4 слова "или хранение и реализацию этилового спирта" исключить.
3. ( Пункт 3 утратил силу   -   постановлением Правительства РК от 23 августа 2007 г. N   733  (вводится в действие по истечении 21 срока после официального опубликования).
4.  (Пункт 4 утратил силу   -   постановлением Правительства РК от 19 июня 2007 г.
N 610  (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
5.  (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г.  N 1127 ).