Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы N 106 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1265 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қазандағы N 1070 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.10.18 N 1070 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық авиация саласындағы кейбір нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы N 106  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 4, 53-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтық әуе кемелерін пайдаланушыларды және олар көрсететін қызметтерді сертификаттау ережесінде:
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Уәкілетті орган ұсынылған құжаттарды қарайды және 30 (отыз) күннен аспайтын мерзімде ол туралы өтініш берушіге хабарланатын олар бойынша тиісті шешім (3-қосымша) қабылдайды.";
41-тармақтағы "басқа да өзгерістер болған" деген сөздер алынып тасталсын;
мемлекеттік тілдегі мәтінде 1-қосымшаның мәтіні бойынша "Азаматтық әуе кемелерін пайдаланушылардың қызметтерін" деген сөздер "Азаматтық әуе кемелерін пайдаланушыларды және олар көрсететін қызметтерді" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Пайдаланушының сертификатын алуға арналған өтінім бойынша шешім";
4-қосымшада:
15-тараудың 3-тармағындағы "г)" деген аббревиатура "8)" деген санмен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Аса жеңіл авиация саласындағы сертификаттау ережесінде:
12-тармақтың екінші абзацы "үлгісі" деген сөзден кейін "немесе данасы" деген сөздермен толықтырылсын;
18-тармақтағы "16" деген сандар "17," деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2003 года N 106
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1265. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2010 года N 1070
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.10.2010 N 1070 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2003 года N 106 "Об утверждении некоторых нормативных правовых актов в области гражданской авиации" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 4, ст. 53) следующие изменения и дополнение:
1) в Правилах сертификации эксплуатантов гражданских воздушных судов и услуг, оказываемых ими, утвержденных указанным постановлением:
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Уполномоченный орган рассматривает представленные документы и в срок не более 30 (тридцать) дней принимает по ним соответствующее решение (приложение 3), о котором сообщает заявителю.";
в пункте 41 слова "и других изменений" исключить;
по тексту приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 слова "услуг эксплуатантов гражданских воздушных судов" заменить словами "эксплуатантов гражданских воздушных судов и услуг, оказываемых ими";
в приложении 3:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Решение по заявке на получение сертификата эксплуатанта.";
в приложении 4:
в пункте 3 главы 15 аббревиатуру "г)" заменить цифрой "8)";
2) в Правилах сертификации в сфере сверхлегкой авиации, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 12 после слова "типа" дополнить словами "или экземпляра";
в пункте 18 цифры "16" заменить цифрами "17,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан