Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 сәуiрдегi N 415 қаулысының және Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 20 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1335 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Ерекше жағдайда тәрбиелеудi қажет ететін балалар мен жасөспірiмдерге арналған арнайы оқу-тәрбие мекемелерi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 сәуiрдегі N 415  қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасының кәсiптiк жоғары бiлiм беру ұйымдарындағы бiлiм алушыларға аралық аттестаттауды енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 20  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 1, 11-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившими силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 апреля 1994 года N 415 и постановления Правительства Республики Казахстан от 9 января 2004 года N 20
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1335.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 апреля 1994 года N 415 "Об утверждении Положения о специальном учебно-воспитательном учреждении для детей и подростков, нуждающихся в особых условиях воспитания";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2004 года N 20 "О введении промежуточной аттестации обучающихся в организациях высшего профессионального образования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 1, ст. 11).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан