Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1363 Қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
13 "Басқалар" деген функционалдық топта:
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы" деген әкiмшi бойынша:
008 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасының объектiлерiн салу және қайта жаңарту" деген бағдарламадағы:
"Алматы қаласында Стратегиялық зерттеулер институтын, Офисi мен Қорын салу" деген жолдағы "200000" деген сандар "382416" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласындағы N 5 объектiнi қайта жаңарту 165690" деген жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы объектiлерiн салуға ЖСҚ әзiрлеу" деген жолдағы "306360" деген сандар "221847" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Астана қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық кiтапханасын салу 67787";
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға  426-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
1-тармақта:
2) тармақшадағы "және "Алматы қаласындағы N 5 объект." деген сөздер алынып тасталсын;
мемлекеттiк тiлдегi мәтiнде 5) тармақшадағы "заңнамада белгiленген тәртiппен бекiтiлген жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын, "Алматы қаласындағы Стратегиялық зерттеулер институтын, офисi мен қорының құрылысы бойынша" деген сөздерден кейiн "(2004 ж. 14.06. N 7-253/2004 жұмыс жобасы бойынша Мемсараптаманың қорытындысы);" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) Астана қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық кiтапханасының құрылысы бойынша (ҚР ИСМ ҚIК 2003 ж. 4.06. N 205 ПИР бұйрығы)";
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер" деген 7-тармақта:
мемлекеттiк тілдегi мәтiнде "Парламентiнiң жатақханасы және" деген сөздер "Парламентiнiң жатақханасының," деген сөздермен ауыстырылсын, "жатақханасының," деген сөзден кейiн "Астана қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық кiтапханасының құрылысын аяқтау" деген сөздермен толықтырылсын;
"Алматы қаласындағы Стратегиялық зерттеулер институтын, Офисi мен Қорының құрылысын аяқтау." деген сөздер "Алматы қаласындағы Стратегиялық зерттеулер институтын, Офисi мен Қорын салу;" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1363
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
в программе 008 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан":
в строке "Строительство Института стратегических исследований, Офиса и Фонда в г.Алматы" цифры "200000" заменить цифрами "382416";
строку "Реконструкция объекта N 5 в г. Алматы 165690" исключить;
в строке "Разработка ПСД на строительство объектов Управления делами Президента Республики Казахстан" цифры "306360" заменить цифрами "221847";
дополнить строкой следующего содержания:
"Строительство Национальной библиотеки Республики Казахстан в г. Астане 67787";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 426  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "Плана мероприятий по реализации бюджетной программы":
в пункте 1:
в подпункте 2) слова "объекта N 5 в г. Алматы;" исключить;
в подпункте 5) слова "в соответствии с утвержденной в установленном законодательством порядке проектно-сметной документацией," заменить словами "(заключение Госэкспертизы по рабочему проекту от 14.06.04 г. N 7-253/2004);";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) по строительству Национальной библиотеки Республики Казахстан в г. Астане (приказ КДС МИТ РК от 4.06.03 г. N 205 ПИР)";
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
после слов "общежития Парламента" дополнить словами "завершение строительства Национальной библиотеки Республики Казахстан в г.Астане";
слова "завершение строительства Института стратегических исследований, Офиса и Фонда в г. Алматы." заменить словами "строительство Института стратегических исследований, Офиса и Фонда в г. Алматы;".

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан