Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Yкiметінің заң жобалау жұмысын үйлестiру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне жүктелсiн.
3. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзiрлеушi мемлекеттiк органдар заң жобаларын Жоспарда белгiленген айдың 20-күнiнен кешiктiрмей Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi мен Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1422 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау
жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.03.19.  N 252 , 2005.04.08.  N 322 , 2005.04.19.  N 366 , 29.04.29. N  408 , 2005.05.16.  N 460 , 2005.05.20. N  480 , 2005.06.10. N  574 , 2005.06.21. N  596 601 , 2005.07.05. N  691 , 2005.08.01.  N 798 ,  2005.08.02.  N 805 , 2005.08.25. N  876 , 2005.10.01. N  985 , 2005.10.13. N  1023 , 2005.11.04. N  1100 , 2005.11.30. N  1177 , 2005.12.05. N  1195 ,  2005.12.29. N  1311  қаулыларымен.
__________________________________________________________________
P/c| Заң жобасының атауы |Әзiрлеушi|  Ұсыну мерзiмi      | Жауапты
N |                     |мемлекет-|_____________________| адамдар
|                     |тік орган|Әдiлет-|Yкiмет| Пар- |
|                     |         | минi  |      |ламент|
__________________________________________________________________
1           2               3         4      5      6      7
__________________________________________________________________
1  Мемлекеттiк монополия                                 Б.А.
туралы                  ТМРА    қаңтар   ақпан  наурыз Сағынтаев
2  "Қазақстан Республи-  Еңбекминi қаңтар   ақпан  наурыз Г.Н.
касында зейнетақымен                                   Әбдiқалы-
қамсыздандыру туралы"                                  қова
Қазақстан Республика-
сының  Заңына  өзгерiс-
тер мен толықтырулар
енгізу туралы
3  "Мемлекеттiк қызмет     МҚIА    қаңтар   ақпан  наурыз А.А.
туралы" Қазақстан     (келiсiм                         Көмекбаев
Республикасының       бойынша)
Заңына  өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу
туралы

О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1 Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год (далее - План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства Республики Казахстан и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Государственным органам - разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан и Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2004 года N 1422
План законопроектных работ
Правительства Республики Казахстан
на 2005 год  <*>
Сноска. В План внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 19 марта 2005 г.  N 252  ; от 8 апреля 2005 г.  N 322  ; от 19 апреля 2005 г.  N 366  ; от 29 апреля 2005 г. N 408  ; от 16 мая 2005 г.  N 460  ; от 20 мая 2005 г.  N 480  ; от 10 июня 2005 г.  N 574  ; от 21 июня 2005 г.  N 596  ; от 21 июня 2005 г.  N 601  ; от 5 июля 2005 г.  N 691  ; от 1 августа 2005 г.  N 798  ; от 2 августа 2005 г.  N 805 ; от 25 августа 2005 года N  876  ; от 1 октября 2005 г.  N 985  ; от 13 октября 2005 г.  N 1023 ; от 4 ноября 2005 года N  1100 ; от 30 ноября 2005 года N  1177 ; от 5 декабря 2005 года N  1195 ; от 29 декабря 2005 года N  1311 .
__________________________________________________________________________
N  | Наименование |Государ-| Срок представления    |Ответственное лицо
п\п|законопроекта |ственный|-----------------------|
|              |орган   |Минюст |Прави- |Парла- |
|              |разработ|       |тель-  |мент   |
|              | чик    |       |ство   |       |
__________________________________________________________________________
1  |          2   |   3    |   4   |   5   |   6   |         7
__________________________________________________________________________
1   О государствен- АРЕМ     январь  февраль  март      Сагинтаев Б.А.
ной монополии
2   О внесении      МТСЗН    январь  февраль  март      Абдыкаликова Г.Н.
изменений и
дополнений в
Закон  Респуб-
лики Казах
стан "О пен-
сионном
обеспечении
в Республике
Казахстан"
3   О внесении      АДГС     январь  февраль  март      Комекбаев А.А.
изменений и     (по
дополнений в    согла-
Закон  Респуб-   сова-
лики Казахстан  нию)
"О государст-
венной службе"

4   Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.04.29.  N 408  қаулысымен.
5  Қазақстан Республи-     ЖС      қаңтар   ақпан  наурыз Р.Н.
касының кейбiр заң-   (келiсiм                         Юрченко
намалық кесiмдерiне   бойынша)
соттылықты ажырату
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен то-
лықтырулар енгізу
туралы
6   Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.06.21.  N 601  қаулысымен.
7  Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.04.19.  N 366  қаулысымен.
8  "Соғыс жағдайы        Қорға-    қаңтар   ақпан  наурыз А.Б.
туралы" Қазақстан     нысмині                          Тасбола-
Республикасының                                        тов
Заңына  өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
9  Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.05.16.  N 460  қаулысымен.
10   Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.08.02. N 805  қаулысымен .
11   Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.05.20.  N 480  қаулысымен
12 Қазақстан Респуб-       ИСМ     қаңтар   ақпан  наурыз Б.С.
ликасының кейбiр                                       Смағұлов
заңнамалық кесiм-
дерiне субсидиялар,
өтем және демпингке
қарсы шаралар мәсе-
лелерi бойынша өз-
герiстер мен толық-
тырулар енгiзу
туралы
13  Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.06.21.  N 601  қаулысымен.
14 Қазақстан Республи-    Әдiлет-  қаңтар   ақпан  наурыз Ұ.М.
касының кейбiр заң-     минi,                          Стамқұ-
намалық кесiмдерiне     ҰҚК                            лов,
ұлттық қауiпсiздiктi  (келiсiм                         В.К.
қамсыздандыру мәсе-   бойынша)                         Божко
лелерi бойынша өзге-
рiстер мен толықты-
рулар енгiзу туралы
15 Алынып тасталды - 2005.04.08.  N 322  қаулысымен.
16 "Төтенше жағдай         IIМ     ақпан    наурыз сәуір  И.И. Отто
туралы" Қазақстан
Республикасының  Заңына
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
17 Қазақстан Республи-     Қаржы-  ақпан    наурыз сәуір  А.К.
касының кейбiр          минi                           Әмрин
заңнамалық кесiм-
деріне банкроттық
мәселелері бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу
туралы
18 Қазақстан Республи-     Қаржы-  ақпан    наурыз сәуір  Ғ.Н.
касының кейбiр заң-     минi                           Өзбеков
намалық кесiмдерiне
аудиторлық қызмет
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу
туралы
19 Секьюриттеу туралы      Қаржы-  ақпан    наурыз сәуір  Ғ.Н.
минi                           Өзбеков
20 Қазақстан Республи-     Қаржы-  ақпан    наурыз сәуір  Ғ.Н.
касының кейбiр заң-     минi                           Өзбеков
намалық кесiмдерiне
секьюриттеу мәселе-
лерi бойынша өзгерiс-
тер мен толықтырулар
енгізу туралы
20-1 Қазақстан Республика-  ЭБЖМ   наурыз   наурыз  сәуiр  Н.А.
сының кейбiр заңна-                                     Коржова
малық кесiмдерiне
мемлекеттiк басқару
деңгейлерi арасын-
дағы өкiлеттiктердi
ажырату және бюд-
жеттік қатынастар
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
21 "Қүзет қызметi ту-      ІІМ     қаңтар   ақпан  мамыр  Қ.Б.
ралы" Қазақстан                                        Өскімбаев
Республикасының
Заңына  өзгерiстер
енгізу туралы

4   (исключена - N 408 от 29.04.2005 г.)
5   О внесении      ВС (по   январь   февраль  март     Юрченко Р.Н.
изменений и     согла-
дополнений в    сова-
некоторые       нию)
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан
по вопросам
разграничения
подсудности
6    (исключена - N 601 от 21.06.2005 г.)
7    (исключена - N 366 от 19.04.2005 г.)
8   О внесении      МО       январь   февраль  март     Тасбулатов А.Б.
изменений и
дополнений в
Закон
Республики
Казахстан
"О военном
положении"
9    (исключена - N 460 от 16.05.2005 г.)
10   (исключена - N 805 от 2.08.2005 г.)
11   (исключена - N 480 от 20.05.2005 г.)
12  О внесении      МИТ      январь   февраль  март     Смагулов Б.С.
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты
Республики
Казахстан по
вопросам
субсидий,
компенсацион-
ных и анти-
демпинговых
мер
13  (исключена - N 601 от 21.06.2005 г.)
14  О внесении      МЮ,      январь   февраль  март     Стамкулов У.М.,
изменений и     КНБ                                 Божко В.К.
дополнений в    (по
некоторые       сог-
законодатель-   ласо-
ные акты        ванию)
Республики
Казахстан
по вопросам
обеспечения
национальной
безопасности
15   (исключена - N 322 от 8 апреля 2005 г.)
16  О внесении      МВД      февраль  март     апрель   Отто И.И.
изменений и
дополнений в
Закон
Республики
Казахстан
"О чрезвычайном
положении"
17  О внесении      МФ       февраль  март     апрель   Амрин А.К.
изменений и
дополнений в
некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан по
вопросам
банкротства
18  О внесении      МФ       февраль  март     апрель   Узбеков Г.Н.
изменений и
дополнений в
некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан по
вопросам
аудиторской
деятельности
19  О секьюри-
тизации         МФ       февраль  март     апрель   Узбеков Г.Н.
20  О внесении      МФ       февраль  март     апрель   Узбеков Г.Н.
изменений и
дополнений в
некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан по
вопросам
секьюрити-
зации
20-1. О внесении   МЭБП     март    март     апрель    Коржова Н.А.
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам раз-
граничения
полномочий
между уровнями
государственного
управления и
бюджетных
отношений
21  О внесении      МВД      январь   февраль  май      Ускимбаев К.Б.
изменений
в  Закон
Республики
Казахстан
"Об охранной
деятельности"

21-1 Қазақстан          ДСМ,    қаңтар  ақпан  мамыр   А.А. Ақанов
Республикасының    мүдделi
кейбiр заңнама-    мемле-
лық актiлерiне     кеттiк
денсаулық сақтау   органдар
мәселелерi
бойынша өзгерiс-
тер мен толықты-
рулар енгiзу туралы
21-2 Қазақстан Респуб-   ДСМ    қаңтар  ақпан  мамыр   А.А. Ақанов
ликасында азамат-
тардың денсаулығын
сақтау туралы
(жаңа редакция)
22 Қазақстан Республи-    Әдiлет-  ақпан    наурыз мамыр  Ү.М.
касының кейбiр          минi                           Стамқұлов
заңнамалық кесiмде-
рiне адамдарды сату-
ға қарсы iс-қимыл
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен то-
лықтырулар енгiзу
туралы
23  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.06.21. N  596  қаулысымен)
24  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.06.21. N  596  қаулысымен)
25 "Есiрткi, психотроп-    IIМ     сәуір    мамыр  маусым А.Н.
тық заттар, прекур-                                    Выборов
сорлар және олардың
заңсыз айналымы мен
терiс пайдаланылуына
қарсы iс-қимыл шара-
лары туралы"
Қазақстан Республика-
сының  Заңына  өзгерiс-
тер мен толықтырулар
енгiзу туралы
26 Инновациялық қызметті   ИСМ     сәуір    мамыр  маусым Ә.Ө.
мемлекеттік қолдау                                     Исекешев
туралы <*>
27 Жеке кәсiпкерлiк        ИСМ     сәуір    мамыр  тамыз  И.М.
туралы                                                 Кравченко
27-1 Қазақстан              ИСМ    сәуiр     мамыр  тамыз  И.М.
Республикасының                                       Кравченко
кейбiр заңнамалық
кесiмдерiне
кәсiпкерлiк
мәселелерi
бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар
енгізу туралы
28 Қазақстан Республи-    Әдiлет-  сәуір    мамыр  маусым С.Н.
касының Әкiмшiлiк       минi                           Баймаған-
құқық бұзушылық       мүдделi                          бетов
туралы  кодексiне       мемлекет-
өзгерiстер мен то-     тiк
лықтырулар енгізу     органдар
туралы
29 Қазақстан Республи-   Қоршаған- сәуір    мамыр  маусым Н.Ә.
касының кейбiр заң-   ортаминi                         Ысқақов
намалық кесiмдерiне
экологиялық аудит
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
30 Қазақстан Республи-     ҚНРА    сәуір    мамыр  маусым К.М.
касының кейбiр        (келiсiм                         Досмұқа-
заңнамалық кесiмде-   бойынша)                         метов
рiне сақтандыру мә-
селелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
31 Алқабилер туралы      Әдiлет-   сәуір    мамыр  маусым О.И.
минi,                           Жұмабеков
ЖС
(келiсiм
бойынша)
32 Қазақстан Республи-   Әдiлет-   сәуір    мамыр  маусым О.И.
касының кейбiр         минi,                           Жұмабеков
заңнамалық кесiмде-     ЖС
рiне алқабилер        (келiсiм
институтын енгiзу     бойынша)
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
33 Қазақстан Республи-     ҚНРА    сәуір    мамыр  маусым Е.Л.
касының кейбiр заң-   (келiсiм                         Бахмутова
намалық кесiмдерiне   бойынша)
лицензиялау және
шоғырландырылған
қадағалау мәселелерi
бойынша өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы

21-1 О внесении    МЗ,      январь   февраль  май      Аканов А.А.
изменений и   заин-
дополнений в  тере-
некоторые     сован-
законо-       ные
дательные     госу-
акты          дарст-
Республики    венные
Казахстан     органы
по вопросам
здраво-
охранения
21-2 Об охране     МЗ       январь   февраль  май      Аканов А.А.
здоровья
граждан в
Республике
Казахстан
(новая
редакция)
22  О внесении      МЮ       февраль  март     май      Стамкулов У.М.
изменений и
дополнений в
некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан
по вопросам
противодействия
торговле людьми
23   (исключена - N 596 от 21.06.2005)
24   (исключена - N 596 от 21.06.2005)
25  О внесении      МВД      апрель   май      июнь     Выборов А.Н.
изменений и
дополнений в
Закон
Республики
Казахстан
"О наркоти-
ческих
средствах,
психотропных
веществах и
прекурсорах
и мерах
противодейст-
вия их
незаконному
обороту и
злоупотреб-
лению ими"
26  О государственн- МИТ      апрель   май      июнь     Исекешев А.О.
ной поддержке
инновационной
деятельности
27  О частном пред-
принимательстве МИТ      апрель   май      август    Кравченко И.М.
27-1 О внесении изме- МИТ    апрель   май      август    Кравченко И.М.
нений и дополне-
ний в некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам предпри-
нимательства
28  О внесении      МЮ,      апрель   май      июнь     Баймаганбетов С.Н.
изменений и     заинте-
дополнений в    ресован-
Кодекс           ные
Республики      государ-
Казахстан       ственные
об админист-    органы
ративных
право-
нарушениях
29  О внесении      МООС     апрель   май      июнь     Искаков Н.К.
изменений и
дополнений в
некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан по
вопросам эко-
логического
аудита
30  О внесении      АРНФРФО  апрель   май      июнь     Досмукаметов К.М.
изменений и     (по
дополнений в    согла-
некоторые       сова-
законодатель-   нию)
ные акты
Республики
Казахстан по
вопросам
страхования
31  О присяжных     МЮ,ВС    апрель   май      июнь     Жумабеков О.И.
заседателях     (по
согла-
сова-
нию)
32  О внесении      МЮ,ВС    апрель   май      июнь     Жумабеков О.И.
изменений и     (по
дополнений в    согла-
некоторые       сова-
законодатель-   нию)
ные акты
Республики
Казахстан по
вопросам
введения
института
суда
присяжных
33  О внесении      АРНФРФО  апрель   май      июнь     Бахмутова Е.Л.
изменений и     (по
дополнений      согла-
в некоторые     сова-
законодатель-   нию)
ные акты
Республики
Казахстан
по вопросам
лицензирова-
ния и консо-
лидирован-
ного надзора

34  Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.06.10.  N 574  қаулысымен.
35   Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.08.02. N 805  қаулысымен .
36 Қазақстан Республи-     СӘК     маусым   шілде  қыр-   З.М.
касының кейбiр заң-   (келiсiм                  күйек  Мақашев
намалық кесiмдерiне   бойынша),
атқарушылық iс жүр-     ЖС
гiзу мәселелерi       (келiсiм
бойынша өзгерiстер    бойынша)
мен толықтырулар
енгiзу туралы
37 2006 жылға арналған     ЭБЖМ    тамыз    тамыз  тамыз  Б.Т.
республикалық                                          Сұлтанов
бюджет туралы
38 Қазақстан Республи-    Әділет-  шілде    тамыз  қыр-   С.Н
касының кейбiр заң-     минi,                   күйек  Баймаған-
намалық кесiмдерiне     МАСМ,                          бетов
жарнама мәселелерi     Қаржы-
бойынша өзгерiстер      минi
мен толықтырулар
енгiзу туралы
39 "Әскери қызметшiлер   Қорғаныс- шілде    тамыз  қыр-   А.Б.
мен олардың отбасы     мині                     күйек  Тасбола-
мүшелерiнiң мәрте-                                     тов
бесi және оларды
әлеуметтік қорғау
туралы"
Қазақстан Республи-
касының  Заңына
әлеуметтiк қамсыз-
дандыру мәселелерi
бойынша өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
40 "Ғылым туралы"          БҒМ     шілде    тамыз  қыр-   Р.Е.
Қазақстан Республи-                             күйек  Берсім-
касының  Заңына  өз-                                     баев
герiстер мен толық-
тырулар енгізу
туралы
41  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.11.30. N  1177  қаулысымен)
42 Қазақстан Республи-     ІІМ     шілде    тамыз  жел-   В.Н.
касының  Қылмыстық ,                             тоқсан Курбатов
Қылмыстық iс жүргiзу
кодекстерiне
қылмыстық заңнаманы
жетiлдiру мәселелерi
бойынша өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
42-1 Қазақстан              Қаржы-  шілде  тамыз   қыркүйек   Ғ.Н.
Республикасының         мині                            Өзбеков
кейбір заңнамалық
актілеріне
бухгалтерлік есеп
және қаржылық есеп
беру мәселелері
бойынша өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
42-2  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.10.13. N  1023  қаулысымен)
42-3 Қазақстан   Еңбекмині  шілде  тамыз  қыркүйек Г.Н.Әбдіқалықова
Республика-
сының
кейбір
заңнамалық
актілеріне
әлеуметтік
қамсыздандыру
мәселелері
бойынша
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу туралы
43  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.12.29. N  1311  қаулысымен)
44  (алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.12.05. N  1195  қаулысымен)
45 Қазақстан Республи-    Әділет-  қазан    қараша жел-   С.Н.
касының Азаматтық       минi                    тоқсан Баймаған-
кодексiне  өзгерiстер                                   бетов
мен толықтырулар
енгiзу туралы
46 Қазақстан Республи-    Әділет-  қазан    қараша жел-   И.Д.
касының кейбiр заң-     минi                    тоқсан Меркель
намалық кесiмдерiне
сот сараптамасы
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы
47 Қазақстан Республи-     АШМ     қазан    қараша жел-   Л.С.
касында агроөнеркә-                             тоқсан Мусина
сiптiк кешеннiң және
ауылдық аумақтардың
дамуын мемлекеттiк
реттеу туралы
48 Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.08.02. N 805  қаулысымен .
49 Қазақстан Республи-     МАСМ    қазан    қараша жел-   Е.К.
касының кейбiр заң-                             тоқсан Аманшаев
намалық кесiмдерiне
тарихи-мәдени мұраны
қорғау және пайдалану
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен то-
лықтырулар енгізу
туралы
50  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.12.29. N  1311  қаулысымен
51 Өзара сақтандыру        ҚНРА    қазан    қараша жел-   К.М.
туралы                (келiсiм                  тоқсан Досмұқа-
бойынша)                         метов
52 Қазақстан Республи-    Әдiлет-  қазан    қараша жел-   С.Н.
касының кейбiр заң-     минi                    тоқсан Баймаған-
намалық кесiмдерiне                                    бетов
адвокатура мәселе-
лерi бойынша өзге-
рiстер мен толықты-
рулар енгiзу туралы
53 Жеке қосалқы шаруа-     АШМ     қазан    қараша жел-   А.И.
шылық туралы                                    тоқсан Мырзахме-
тов
54  алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.12.29. N  1311  қаулысымен
55 Заңсыз жолмен алын-     БП      қазан    қараша жел-   А.Қ.
ған кiрiстердi        (келiсiм                  тоқсан Дауылбаев
заңдастыруға (жылы-   бойынша),
статуға) және тер-      ЭСЖҚА,
роризмдi қаржылан-     Қаржы-
дыруға қарсы iс-қи-     минi,
мыл туралы            ІІМ, ҰБ
(келiсiм
бойынша),
ҰҚК
(келiсiм
бойынша)
56 Қазақстан Республи-     БП      қазан    қараша жел-   А.Қ.
касының кейбiр заң-   (келiсiм                  тоқсан Дауылбаев
намалық кесiмдерiне   бойынша),
заңсыз жолмен алын-     ЭСЖҚА,
ған кiрiстердi заң-    Қаржы-
дастыруға (жылыста-     минi,
туға) және терро-      ІІМ, ҰБ
ризмдi қаржыландыруға (келiсiм
қарсы iс-қимыл мәсе-  бойынша),
лелерi бойынша өз-      ҰҚК
герiстер мен толық-   (келiсiм
тырулар енгiзу        бойынша)
туралы
57 "Неке және отбасы       ДСМ     қазан    қараша жел-   С.Ә.
туралы" Қазақстан                               тоқсан Диқанба-
Республикасының                                        ева
Заңына  өзгерiстер
мен толықтырулар
енгізу туралы
58 Лицензиялау туралы      ЭБЖМ    қазан    қараша жел-   Қ.М.
(жаңа редакция)                                 тоқсан Әйтекенов
59 Қазақстан Республи-     ЭБЖМ    қазан    қараша жел-   Қ.М.
касының кейбiр заң-                             тоқсан Әйтекенов
намалық кесiмдерiне
лицензиялау мәселе-
лерi бойынша өзге-
рiстер мен толықты-
рулар енгiзу туралы

34  (исключена - N 574 от 10.06.2005 г.)
35  (исключена - N 805 от 2.08.2005 г.)
36  О внесении      КСА (по  июнь    июль   сентябрь    Макашев З.М.
изменений и     согла-
дополнений в    сова-
некоторые       нию),ВС
законодатель-   (по
ные акты        согла-
Республики      сова-
Казахстан       нию)
по вопросам
исполнитель-
ного произ-
водства
37  О республи-     МЭБП     август  август  август      Султанов Б.Т.
канском
бюджете
на 2006 год
38  О внесении      МЮ,      июль    август  сентябрь   Баймаганбетов С.Н.
изменений и     МКИС,
дополнений в    МФ
некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан
по вопросам
рекламы
39  О внесении      МО       июль    август  сентябрь   Тасбулатов А.Б.
изменений и
дополнений в
Закон
Республики
Казахстан
"О статусе и
социальной
защите
военно-
служащих и
членов их
семей" по
вопросам
социального
обеспечения
40  О внесении      МОН      июль    август  сентябрь   Берсимбаев Р.И.
изменений и
дополнений в
Закон
Республики
Казахстан
"О науке"
41  (исключена   - от 30 ноября 2005 года N  1177 )
42  О внесении      МВД     июль    август  декабрь    Курбатов В.Н.
изменений и
дополнений в
Уголовный ,
Уголовно-
процессуаль-
ный кодексы
Республики
Казахстан
по вопросам
совершенст-
вования
уголовного
законо-
дательства
42-1 О внесении    МФ      июль    август  сентябрь  Узбеков Г.Н.
изменений и
дополнений
в некоторые
законо-
дательные
акты Рес-
публики
Казахстан
по вопросам
бухгалтерского
учета и финан-
совой отчет-
ности
42-2  (исключена - N 1023 от 13 октября 2005 г.)
42-3 О внесении           МТСЗН  июль  август  сентябрь  Абдыкаликова
изменений и                                          Г. Н.
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
социального
обеспечения
43  (исключена - от 29 декабря 2005 года N  1311 )
44   (исключена - постановлением Правительства РК от 5 декабря 2005 года N  1195 )
45  О внесении      МЮ       октябрь  ноябрь   декабрь  Баймаганбетов С.Н.
изменений и
дополнений в
Гражданский
кодекс
Республики
Казахстан
46  О внесении      МЮ       октябрь  ноябрь   декабрь  Меркель И.Д.
изменений и
дополнений
в некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан
по вопросам
судебной
экспертизы
47  О государст-    МСХ      октябрь  ноябрь   декабрь  Мусина Л.С.
венном регу-
лировании
развития
агропромыш-
ленного
комплекса и
сельских
территорий
в Республике
Казахстан
48   (исключена - N 805 от 2.08.2005 г.)
49  О внесении      МКИС     октябрь  ноябрь   декабрь  Аманшаев Е.К.
изменений и
дополнений
в некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан
по вопросам
охраны и
использования
историко-
культурного
наследия
50  (исключена - от 29 декабря 2005 года N  1311 )
51  О взаимном      АРНФРФО  октябрь  ноябрь   декабрь  Досмукаметов К.М.
страховании     (по
согла-
сова-
нию)
52  О внесении      МЮ       октябрь  ноябрь   декабрь  Баймаганбетов С.Н.
изменений и
дополнений
в некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан
по вопросам
адвокатуры
53  О личном        МСХ      октябрь  ноябрь   декабрь  Мырзахметов А.И.
подсобном
хозяйстве
54  (исключена - от 29 декабря 2005 года N  1311 )
55  О противо-      ГП (по   октябрь  ноябрь   декабрь  Даулбаев А.К.
действии        согла-
легализации     сова-
(отмыванию)     нию),
доходов,        АБЭКП,
полученных      МФ, МВД,
незаконным      Нацбанк
путем, и        (по
финансированию  согла-
терроризма      сова-
нию),
КНБ (по
согла-
сова-
нию)
56  О внесении      ГП (по   октябрь  ноябрь   декабрь  Даулбаев А.К.
изменений и     согла-
дополнений      сова-
в некоторые     нию),
законодатель-   АБЭКП,
ные акты        МФ, МВД,
Республики      Нацбанк
Казахстан       (по
по вопросам     согла-
противо-        сова-
действия        нию),
легализации     КНБ (по
(отмыванию)     согла-
доходов,        сова-
полученных      нию)
незаконным
путем, и
финансированию
терроризма
57  О внесении      МЗ       октябрь  ноябрь   декабрь  Диканбаева С.А.
изменений и
дополнений в
Закон
Республики
Казахстан
"О браке и
семье"
58  О лицензиро-    МЭБП     октябрь  ноябрь   декабрь  Айтекенов К.М.
вании
(новая
редакция)
59  О внесении      МЭБП     октябрь  ноябрь   декабрь  Айтекенов К.М.
изменений и
дополнений
в некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан
по вопросам
лицензирования

59-1 Қазақстан             ЭМРМ  қазан  қараша  жел-   Б.С.
Республикасының                            тоқсан Iзмұхамбетов
кейбiр заңнамалық
актiлерiне Қазақстан
Республикасында жер
қойнауын пайдалану
және мұнай
операцияларын жүргiзу
мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы
59-2  Алматы қаласының өңірлік  ЭБЖМ  қазан  қараша  жел.  Б.А.
қаржы орталығы туралы                          тоқ.  Исаев
сан
59-3  Қазақстан Республикасы-   ЭБЖМ  қазан  қараша  жел.  Б.А.
ның кейбір заңнамалық                          тоқ.  Исаев
актілеріне Алматы қала-                        сан
сының өңірлік қаржы ор-
талығын құру мәселелері
бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы
59-4  "ЖҚТБ ауруының   ДСМ  қазан  қараша  желтоқсан   А.А.Белоног
алдын алу
туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
__________________________________________________________________
Ескертпе:
Аббревиатуралардың мағынасын ашу:
Әдiлетминi - Әділет министрлiгi;
Қаржыминi - Қаржы министрлiгі;
Қоршағанортаминi- Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi;
Еңбекминi - Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi;
Қорғанысминi - Қорғаныс министрлiгі;
ЭБЖМ - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi;
ИСМ - Индустрия және сауда министрлiгi;
IIМ - Iшкi iстер министрлігі;
БҒМ - Бiлiм және ғылым министрлігі;
АШМ - Ауыл шаруашылығы министрлігі;
ДСМ - Денсаулық сақтау министрлігі;
МАСМ - Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi;
ККM - Көлiк және коммуникация министрлігі;
ЭMPM - Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі;
МҚIА - Мемлекеттік қызмет iстерi агенттігi;
ҚНРА - Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігi;
ЭСЖҚА - Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігi (қаржы полициясы);
ТМРА - Табиғи монополияларды реттеу агенттігі;
ҰҚК - Ұлттық қауiпсiздiк комитетi;
БП - Бас прокуратура;
ҰБ - Ұлттық Банк;
ОСК - Орталық сайлау комиссиясы;
СӘК - Жоғарғы Сот жанындағы Сот әкiмшiлiгi комитетi;
ЖС - Жоғарғы Сот.

59-1 О внесении изменений МЭМР октябрь  ноябрь  декабрь Измухамбетов
и дополнений в                                      Б.С.
некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам недро-
пользования и про-
ведения нефтяных
операций в Республике
Казахстан
59-2 О региональном  МЭБП   октябрь  ноябрь  декабрь   Исаев Б.А.
финансовом
центре
города Алматы
59-3 О внесении      МЭБП   октябрь  ноябрь  декабрь   Исаев Б.А.
изменений и
дополнений
в некоторые
законодатель-
ные акты
Республики
Казахстан по
вопросам
создания ре-
гионального
финансового
центра города
Алматы
59-4  О внесении     МЗ     октябрь  ноябрь  декабрь   Белоног А.А.
изменений и
дополнений
в Закон
Республики
Казахстан
"О профилактике
заболевания
СПИД"
__________________________________________________________________________
Примечание:
Расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции;
МФ - Министерство финансов;
MOOC - Министерство охраны окружающей среды;
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения;
МО - Министерство обороны;
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования;
МИТ - Министерство индустрии и торговли;
МВД - Министерство внутренних дел;
МОН - Министерство образования и науки;
МСХ - Министерство сельского хозяйства;
МЗ - Министерство здравоохранения;
МКИС - Министерство культуры, информации и спорта;
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций;
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов;
АДГС - Агентство по делам государственной службы;
АРНФРФО - Агентство по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций;
АБЭКП - Агентство по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция);
АРЕМ - Агентство по регулированию естественных монополий;
КНБ - Комитет национальной безопасности;
ГП - Генеральная Прокуратура;
Нацбанк - Национальный Банк;
ЦИК - Центральная избирательная комиссия;
КСА - Комитет по судебному администрированию при Верховном Суде;
ВС - Верховный Суд.