Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 53 Қаулысы
Ескерту. 2-тармақты қоспағанда қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2014 N 938 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегі шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 1449 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы төтенше жағдайлар жөнiндегі аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерi қолданыстағы заңнамада белгiленген штат санының лимиті шегінде оларды Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгінiң облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы төтенше жағдайлар аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерiне және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетінiң облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау аумақтық органдарына (бұдан әрi - Комитеттiң аумақтық органдары) бөлу жолымен.
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң Мемлекеттік өртке қарсы қызметiнiң мемлекеттiк мекемелерi Комитеттің құрылатын аумақтық органдарына штат санының бір бөлігін берудi қамтамасыз етсiн;
2) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң шаруашылық жүргізу құқығындағы "Өрт сөндiрушi" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны одан Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Қазавиақұтқару" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын (бұдан әрi - "Қазавиақұтқару" PMК) бөлу жолымен;
"Қазавиақұтқару" РМК қызметiнiң негізгі мәнi республикалық және жергілiктi инфрақұрылымдардың тiршiлігін қамтамасыз ету жүйесi саласындағы шаруашылық қызметті жүзеге асыру болып белгiленсiн;
3) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Мемлекеттiк өртке қарсы қызметiнiң мемлекеттiк мекемелерi оларды облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы филиалдарымен "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетiнiң Өрт сөндiру және авариялық құтқару жұмыстары қызметi" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi - "Өрт сөндiру және авариялық құтқару жұмыстары қызметi" ММ) қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдiктерi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетімен (бұдан әрi - Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитеті) бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының 2-қосымшасында көрсетілген қайта ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігiнiң Мемлекеттiк өртке қарсы қызметi мемлекеттiк мекемелерінің мүлкiн "Өрт сөндiру және авариялық құтқару жұмыстары қызметi" MM-гe берудi қамтамасыз етсiн.

Некоторые вопросы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 53
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.08.2014 № 938, за исключением пункта 2.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года
N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать:
1) в пределах лимита штатной численности, установленной действующим законодательством, государственные учреждения - территориальные органы по чрезвычайным ситуациям в областях, городах Астане и Алматы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям путем разделения их на государственные учреждения - территориальные органы по чрезвычайным ситуациям в областях, городах Астане и Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан и территориальные органы по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций в областях, городах Астане и Алматы Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее - территориальные органы Комитета) согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Государственным учреждениям Государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям обеспечить передачу части штатной численности образуемым территориальным органам Комитета;
2) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Орт сондіруші" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям путем выделения из него Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казавиаспас" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее - РГП "Казавиаспас").
Определить основным предметом деятельности РГП "Казавиаспас" осуществление хозяйственной деятельности в области систем жизнеобеспечения республиканской и местной инфраструктур;
3) государственные учреждения Государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям путем слияния их в государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" (далее - ГУ "Служба пожаротушения и аварийно- спасательных работ") с филиалами в областях, городах Астане и Алматы.
Акиматам областей, городов Астаны и Алматы совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан (далее - Комитет государственного имущества и приватизации) обеспечить в установленном законодательством порядке передачу имущества реорганизуемых государственных учреждений Государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, указанных в приложении 2 к настоящему постановлению, ГУ "Служба пожаротушения и аварийно- спасательных работ".

2. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң "Төтенше жағдайлар кезiнде штабтар жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi" мемлекеттiк мекемесiнiң "051 құтқару қызметi" (Қызылорда қаласы), Оңтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар басқармасы жанындағы "Жедел құтқару жасағы" және "Облыстық "Құтқару орталығы" (Шымкент қаласы), сондай-ақ жергiлiктi атқарушы органдардың шешiмi бойынша құрылған және жергіліктi бюджеттен қаржыландырылатын таратылатын коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындары мен коммуналдық мемлекеттiк мекемелерi (бұдан әрi - коммуналдық заңды тұлғалар) - аумақтық авариялық құтқару қызметтерi мүлкінiң базасында қолданыстағы заңнамада белгiленген штат санының лимитi шегiнде республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң жедел құтқару жасақтары - мемлекеттік мекемелерi құрылсын.
Тиiсті облыстардың, қалалардың әкiмдiктерi Мемлекеттiк мүлік және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, заңнамада белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі "Төтенше жағдайлар кезiнде штабтар жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi" мемлекеттік мекемесiнiң "051 құтқару қызметi" (Қызылорда қаласы), Оңтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар басқармасы жанындағы "Жедел құтқару жасағы" және "Облыстық "Құтқару орталығының" (Шымкент қаласы), сондай-ақ осы қаулының 3-қосымшасында көрсетiлген олар тарататын коммуналдық заңды тұлғалардың мүлкiн Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігiне берудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң ведомстволық бағынысты ұйымдары мен кейбiр төтенше жағдайлар аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерi 4-қосымшаға сәйкес қайта аталсын.
4. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк материалдық резервтер агенттігiнiң "Резерв" республикалық мемлекеттiк кәсіпорны (шаруашылық жүргізу құқығында) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгі Мемлекеттік материалдық резервтер комитетiнiң "Резерв" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (шаруашылық жүргiзу құқығында) болып қайта аталсын.
5. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Қазақстан Республикасы Yкiметінiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;

2. Создать государственные учреждения - оперативно-спасательные отряды Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, финансируемые из республиканского бюджета, в пределах лимита штатной численности, установленной действующим законодательством, на базе имущества "Службы спасения 051" государственного учреждения "По организации работы штабов при чрезвычайных ситуациях" (город Кызылорда), "Оперативно-спасательного отряда" и "Областного "Центра спасения" при Управлении по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям (город Шымкент), а также ликвидируемых коммунальных государственных предприятий и коммунальных государственных учреждений (далее - коммунальные юридические лица) - территориальных аварийно-спасательных служб, созданных по решению местных исполнительных органов и финансируемых из местного бюджета, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
Акиматам соответствующих областей, городов совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации обеспечить в установленном законодательством порядке передачу имущества "Службы спасения 051" Государственного учреждения "По организации работы штабов при чрезвычайных ситуациях" (город Кызылорда), "Областного "Центра спасения" и "Оперативно-спасательного отряда" при Управлении по чрезвычайным ситуациям Южно- Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям (город Шымкент), а также ликвидируемых ими коммунальных юридических лиц, указанных в приложении 3 к настоящему постановлению, Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Переименовать подведомственные организации и некоторые государственные учреждения - территориальные органы по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям согласно приложению 4.
4. Переименовать Республиканское государственное предприятие "Резерв" (на праве хозяйственного ведения) Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам в Республиканское государственное предприятие "Резерв" (на праве хозяйственного ведения) Комитета по государственным материальным резервам Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
5. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;

2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1112 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 40, 523-құжат):
2-тармақ мынадай мазмұндағы 4) және 5) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi;
5) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетi мемлекеттік мекемелерiнің тiзбесi";
осы қаулының 5 және 6-қосымшаларына сәйкес қосымшалармен толықтырылсын.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
7. Осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiнің күшi жойылды деп танылсын.
8. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2005 жылғы 25 қаңтардағы
N 53 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнің
қайта ұйымдастырылатын төтенше жағдайлар аумақтық
органдарының - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігi Ақмола облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Көкшетау қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Ақмола облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Көкшетау қаласы.
2. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Ақтөбе қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Ақтөбе қаласы.

2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1112 "Вопросы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 40, ст. 523):
пункт 2 дополнить подпунктами 4) и 5) следующего содержания:
"4) перечень государственных учреждений Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета;
5) перечень государственных учреждений Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета";
дополнить приложениями согласно приложениям 5 и 6 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
7. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2005 года N 53
Перечень реорганизуемых государственных учреждений -
территориальных органов по чрезвычайным ситуациям Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кокшетау;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Акмолинской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кокшетау.
2. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Актобе;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Актюбинской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Актобе.

3. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Талдықорған қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетi Алматы облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Талдықорған қаласы.
4. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Атырау қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетi Атырау облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Атырау қаласы.
5. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Өскемен қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитеті Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Өскемен қаласы.
6. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгі Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Тараз қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Тараз қаласы.

3. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Талдыкорган;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Алматинской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Талдыкорган.
4. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Атырау;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Атырауской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Атырау.
5. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Восточно- Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Восточно- Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Усть-Каменогорск;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Восточно-Казахстанской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Усть-Каменогорск.
6. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Тараз;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Жамбылской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Тараз.

7. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Орал қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Орал қаласы.
8. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгi Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Қарағанды қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Қарағанды қаласы.
9. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Қызылорда облысының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Қызылорда қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Қызылорда қаласы.
10. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Қостанай қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Қостанай облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Қостанай қаласы.

7. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Западно- Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Западно- Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Уральск;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Западно-Казахстанской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Уральск.
8. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Караганда;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Карагандинской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Караганда.
9. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кызылорда;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Кызылординской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кызылорда.
10. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Костанай;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Костанайской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Костанай.

11. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгі Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Ақтау қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетi Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Ақтау қаласы.
12. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Павлодар қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетi Павлодар облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Павлодар қаласы.
13. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Солтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Петропавл қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті Солтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Петропавл қаласы.
14. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгі Оңтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Шымкент қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетi Оңтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Шымкент қаласы.

11. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Актау;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Мангистауской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Актау.
12. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Павлодар;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Павлодарской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Павлодар.
13. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Северо- Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Северо- Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Петропавловск;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Северо-Казахстанской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Петропавловск.
14. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям Южно- Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Южно- Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Шымкент;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Южно-Казахстанской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Шымкент.

15. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Астана қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттiк мекемесi, Астана қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитеті Астана қаласының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Астана қаласы.
16. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігi Алматы қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi мыналарға бөлiну жолымен:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Алматы қаласы;
2) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті Алматы қаласының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Алматы қаласы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 қаңтардағы
N 53 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгі
Мемлекеттік өртке қарсы қызметiнiң қайта ұйымдастырылатын
мемлекеттiк мекемелерінің тiзбесi
1. "Алматы қаласы Мемлекеттiк өртке қарсы қызметінiң бас басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Алматы қаласы.
2. "Астана қаласы Мемлекеттік өртке қарсы қызметінің бас басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Астана қаласы.
3. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Шығыс Қазақстан облысының Мемлекеттiк өртке қарсы қызметiнiң бас басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Өскемен қаласы.
4. "Қарағанды облысы Мемлекеттiк өртке қарсы қызметiнiң бас басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Қарағанды қаласы.
5. "Қостанай облысы Мемлекеттік өртке қарсы қызметiнiң бас басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Қостанай қаласы.
6. "Оңтүстiк Қазақстан облысы Мемлекеттік өртке қарсы қызметi" мекемесi, Шымкент қаласы.
7. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігi Ақмола облысының Мемлекеттік өртке қарсы қызметiнiң басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Көкшетау қаласы.
8. "Алматы облысы Мемлекеттік өртке қарсы қызметі" мемлекеттiк мекемесi, Талдықорған қаласы.

15. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Астаны Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Астана;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций города Астаны Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Астана.
16. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Алматы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" путем разделения на:
1) государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Алматы;
2) государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций города Алматы Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Алматы.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2005 года N 53
Перечень реорганизуемых государственных учреждений
Государственной противопожарной службы Агентства Республики
Казахстан по чрезвычайным ситуациям
1. Государственное учреждение "Главное управление Государственной противопожарной службы города Алматы", город Алматы.
2. Государственное учреждение "Главное управление Государственной противопожарной службы города Астаны", город Астана.
3. Государственное учреждение "Главное управление Государственной противопожарной службы Восточно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям", город Усть-Каменогорск.
4. Государственное учреждение "Главное управление Государственной противопожарной службы Карагандинской области", город Караганда.
5. Государственное учреждение "Главное управление Государственной противопожарной службы Костанайской области", город Костанай.
6. Учреждение "Государственная противопожарная служба Южно-Казахстанской области", город Шымкент.
7. Государственное учреждение "Управление Государственной противопожарной службы Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям", город Астана.
8. Государственное учреждение "Государственная противопожарная служба Алматинской области", город Талдыкорган.

9. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігі Ақтөбе облысының Мемлекеттік өртке қарсы қызметi" мемлекеттік мекемесi, Ақтөбе қаласы.
10. "Атырау облысы Мемлекеттік өртке қарсы қызметiнiң басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Атырау қаласы.
11. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгі Жамбыл облысының Мемлекеттік өртке қарсы қызметiнiң басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Тараз қаласы.
12. "Батыс Қазақстан облысы Мемлекеттік өртке қарсы қызметiнiң басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Орал қаласы.
13. "Қызылорда облысы Мемлекеттік өртке қарсы қызметiнiң басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Қызылорда қаласы.
14. "Маңғыстау облысы Мемлекеттік өртке қарсы қызметiнiң басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Ақтау қаласы.
15. "Павлодар облысы Мемлекеттiк өртке қарсы қызметінiң басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Павлодар қаласы.
16. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігi Солтүстiк Қазақстан облысының Мемлекеттік өртке қарсы қызметiнiң басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Петропавл қаласы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 қаңтардағы
N 53 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлiгiнiң құрылатын жедел құтқару жасақтарының -
мемлекеттiк мекемелерінің тiзбесi
1. "Ақтөбе облысының "05 құтқару қызметi" мемлекеттiк мамандандырылған мекемесiнiң базасындағы "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Ақтөбе қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Ақтөбе қаласы.
2. "Екiбастұз қаласы әкiмiнiң жанындағы құтқару қызметі" мемлекеттiк қазыналық коммуналдық кәсiпорны базасындағы "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Екiбастұз қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттiк мекемесi, Екiбастұз қаласы.
3. "Қарағанды қаласы әкiмiнiң жанындағы "Жедел ден қою қызметi" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны базасындағы "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Қарағанды қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттiк мекемесi, Қарағанды қаласы.
4. "Төтенше жағдайлар кезiнде штабтардың жұмысын ұйымдастыру жөнiндегі" мемлекеттiк мекемесiнiң "051 құтқару қызметi" базасындағы "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Қызылорда қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Қызылорда қаласы.
5. "Павлодар қаласы әкiмiнiң жанындағы құтқару қызметi" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсiпорны базасындағы "Қазақстан Республикасы Tөтенше жағдайлар министрлiгi Павлодар қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Павлодар қаласы.

9. Государственное учреждение "Государственная противопожарная служба Актюбинской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям", город Актобе.
10. Государственное учреждение "Управление Государственной противопожарной службы Атырауской области", город Атырау.
11. Государственное учреждение "Управление Государственной противопожарной службы Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям", город Жамбыл.
12. Государственное учреждение "Управление Государственной противопожарной службы Западно-Казахстанской области", город Уральск.
13. Государственное учреждение "Управление Государственной противопожарной службы Кызылординской области", город Кызылорда.
14. Государственное учреждение "Управление Государственной противопожарной службы Мангистауской области", город Актау.
15. Государственное учреждение "Управление Государственной противопожарной службы Павлодарской области", город Павлодар.
16. Государственное учреждение "Управление Государственной противопожарной службы Северо-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям", город Петропавловск.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2005 года N 53
Перечень создаваемых государственных учреждений - оперативно-
спасательных отрядов Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Актобе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" на базе государственного специализированного учреждения "Служба спасения-051" Актюбинской области", город Актобе.
2. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Екибастуза Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" на базе государственного казенного коммунального предприятия "Служба спасения при акиме города Екибастуза", город Екибастуз.
3. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Караганды Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" на базе коммунального государственного казенного предприятия "Служба оперативного реагирования" при акиме города Караганды", город Караганда.
4. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Кызылорды Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" на базе "Службы спасения 051" государственного учреждения "По организации работы штабов при чрезвычайных ситуациях", город Кызылорда.
5. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Павлодара Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" на базе государственного казенного коммунального предприятия "Служба спасения при акиме города Павлодара", город Павлодар.

6. "Жамбыл облысы әкiмiнiң құтқару қызметі" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны базасындағы "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Тараз қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Тараз қаласы.
7. "Облыстық жедел құтқару жасағы - "051 құтқару қызметi" мемлекеттiк мекемесiнiң базасында "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Орал қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Орал қаласы.
8. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігi Оңтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар басқармасы жанындағы "Жедел құтқару жасағы" және "Облыстық "Құтқару орталығы" базасындағы "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шымкент қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 қаңтардағы
N 53 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлiгінің қарамағындағы қайта аталатын
мемлекеттiк мекемелер мен ұйымдардың тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.04.06 N 421Қаулысымен.
Мемлекеттiк мекемелер
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігiнiң 28237-әскери бөлiмi" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгінің 28237-әскери бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне, Алматы облысы Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылы.
2. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң 68303-әскери бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң 68303-әскери бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне, Алматы облысы Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылы.
3. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгiнiң 52859-әскери бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің 52859-әскери бөлiмi" мемлекеттік мекемесiне, Қарағанды қаласы.
4. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң Көкшетау техникалық институты" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігiнің Көкшетау техникалық институты" мемлекеттік мекемесiне, Көкшетау қаласы.
5. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінің республикалық дағдарыс орталығы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Республикалық дағдарыс орталығы" мемлекеттiк мекемесiне, Астана қаласы.

6. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Тараза Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" на базе государственного коммунального казенного предприятия "Служба спасения акима Жамбылской области", город Тараз.
7. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Уральска Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" на базе государственного учреждения "Областной оперативно-спасательный отряд - "Служба спасения 051", город Уральск.
8. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Шымкента Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" на базе "Оперативно- спасательного отряда" и "Областного "Центра спасения" при Управлении по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2005 года N 53
Перечень переименуемых государственных учреждений и
организаций, находящихся в ведении Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 06.04.2012 № 421.
Государственные учреждения
1. Государственное учреждение "Войсковая часть 28237 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Войсковая часть 28237 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", село Узын-Агаш Жамбылского района Алматинской области.
2. Государственное учреждение "Войсковая часть 68303 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Войсковая часть 68303 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", село Узын-Агаш Жамбылского района Алматинской области.
3. Государственное учреждение "Войсковая часть 52859 Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Войсковая часть 52859 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Караганда.
4. Государственное учреждение "Кокшетауский технический институт Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Кокшетауский технический институт Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кокшетау.
5. Государственное учреждение "Республиканский кризисный центр Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Республиканский кризисный центр Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Астана.

6. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң Шығыс өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Шығыс өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесiне, Өскемен қаласы.
7. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігiнiң Солтүстік өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Солтүстiк өңiрлік аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесiне, Қостанай қаласы.
8. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігiнiң Оңтүстiк өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Оңтүстiк өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесiне, Қызылорда қаласы.
9. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінің Батыс өңiрлік аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Батыс өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесiне, Атырау қаласы.
10. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң Орталық өңiрлік аэромобилъдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Орталық өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесiне, Астана қаласы.
11. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігiнiң "Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң "Қазселденқорғау" мемлекеттiк мекемесiне, Алматы қаласы.
12. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң республикалық жедел құтқару жасағы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң республикалық жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесiне, Алматы қаласы.
Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң "Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс саласындағы басшы құрамның бiлiктiлігін арттыру республикалық курсы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң "Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс саласындағы басшы құрамның біліктілігін арттыру республикалық курсы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнына, Алматы қаласы.

6. Государственное учреждение "Восточный региональный аэромобильный оперативно- спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Восточный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Усть-Каменогорск.
7. Государственное учреждение "Северный региональный аэромобильный оперативно- спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Северный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Костанай.
8. Государственное учреждение "Южный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Южный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кызылорда.
9. Государственное учреждение "Западный региональный аэромобильный оперативно- спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Западный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Атырау.
10. Государственное учреждение "Центральный региональный аэромобильный оперативно- спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Центральный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Астана.
11. Государственное учреждение "Казселезащита" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Казселезащита" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Алматы.
12. Государственное учреждение "Республиканский оперативно-спасательный отряд Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Республиканский оперативно-спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Алматы.
Республиканские государственные предприятия
1. Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканские курсы повышения квалификации руководящего состава в области чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканские курсы повышения квалификации руководящего состава в области чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Алматы.

2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң "Eceптeу техникасы, телекоммуникация, ақпараттандыру және жағдайды талдау жөнiндегi орталығы" (шаруашылық жүргізу құқығында) республикалық мемлекеттік кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң "Есептеу техникасы, телекоммуникация, ақпараттандыру және жағдайды талдау жөніндегі орталығы" (шаруашылық жүргізу құқығында) республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына, Астана қаласы.
3. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.04.06 N 421 Қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігiнiң "Селденқорғау құрылыс" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің "Селденқорғау құрылыс" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнына, Алматы қаласы.
5. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінің "Өрт қауiпсiздігі мен азаматтық қорғаныстың арнайы ғылыми-зерттеу орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң "Өрт қауiпсiздігі мен азаматтық қорғаныстың арнайы ғылыми-зерттеу орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнына, Алматы қаласы.
6. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінің "Қазақстан Республикасы тау-кен құтқарушыларының ғылыми-инженерлiк орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнің "Қазақстан Республикасы тау-кен құтқарушыларының ғылыми-инженерлiк орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнына, Қарағанды қаласы.
7. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгiнiң "Өнеркәсіптiк қауiпсiздiк проблемалары жөнiндегi ұлттық ғылыми-зерттеу орталығы" (шаруашылық жүргiзу құқығында) республикалық мемлекеттiк кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң "Өнеркәсiптiк қауiпсiздiк проблемалары жөніндегі ұлттық ғылыми-зерттеу орталығы" (шаруашылық жүргізу құқығында) республикалық мемлекеттiк кәсіпорнына, Астана қаласы.
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң
қайта аталатын кейбір төтенше жағдайлар аумақтық
органдарының - мемлекеттiк мекемелерінiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігiнiң Талдықорған қалалық Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Талдықорған қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне, Талдықорған қаласы.

2. Республиканское государственное предприятие "Центр по вычислительной технике, телекоммуникациям, информатике и ситуационному анализу" (на праве хозяйственного ведения) Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное предприятие "Центр по вычислительной технике, телекоммуникациям, информатике и ситуационному анализу" (на праве хозяйственного ведения) Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Астана.
3. Исключен постановлением Правительства РК от 06.04.2012 № 421.
4. Республиканское государственное казенное предприятие "Селденкоргау курылыс" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное казенное предприятие "Селденкоргау курылыс" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Алматы.
5. Республиканское государственное казенное предприятие "Специальный научно- исследовательский центр пожарной безопасности и гражданской обороны" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное казенное предприятие "Специальный научно-исследовательский центр пожарной безопасности и гражданской обороны" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Алматы.
6. Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-инженерный центр горноспасателей Республики Казахстан" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-инженерный центр горноспасателей Республики Казахстан" Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Караганда.
7. Республиканское государственное предприятие "Национальный научно- исследовательский центр по проблемам промышленной безопасности" (на праве хозяйственного ведения) Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное предприятие "Национальный научно-исследовательский центр по проблемам промышленной безопасности" (на праве хозяйственного ведения) Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Астана.
Перечень переименуемых некоторых государственных учреждений -
территориальных органов по чрезвычайным ситуациям Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Талдыкорганское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Талдыкоргана Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Талдыкорган.

2. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгiнiң Риддер қалалық Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Риддер қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне, Риддер қаласы.
3. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінің Зырян қалалық Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Зырян қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесiне, Зырян қаласы.
4. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң Семей қалалық Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Семей қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесiне, Семей қаласы.
5. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң Өскемен қалалық Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Өскемен қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесiне, Өскемен қаласы.
6. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң Жезқазған қалалық Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жезқазған қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесiне, Жезқазған қаласы.
7. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгiнiң Балқаш қалалық Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Балқаш қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне, Балқаш қаласы.
8. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгінiң Арқалық қалалық Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Арқалық қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесiне, Арқалық қаласы.
9. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігiнiң Екiбастұз қалалық Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Екiбастұз қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесiне, Екiбастұз қаласы.
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау
және қадағалау комитетінiң қайта аталатын аумақтық
органдарының - мемлекеттiк мекемелерiнiң тiзбесі

2. Государственное учреждение "Риддерское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Риддера Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Риддер.
3. Государственное учреждение "Зыряновское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Зыряновска Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Зыряновск.
4. Государственное учреждение "Семипалатинское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Семипалатинска Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Семипалатинск.
5. Государственное учреждение "Усть-Каменогорское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Усть-Каменогорска Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Усть-Каменогорск.
6. Государственное учреждение "Жезказганское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Жезгазгана Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Жезказган.
7. Государственное учреждение "Балхашское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Балхаша Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Балхаш.
8. Государственное учреждение "Аркалыкское городское управление по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Аркалыка Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Аркалык.
9. Государственное учреждение "Екибастузское городское управление по чрезвычайным ситуациям Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям город Екибастуза Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Екибастуз.
Перечень переименуемых государственных учреждений -
территориальных органов Комитета по государственному контролю и
надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан

1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігiнiң Атом-энергетикалық кешенiнде қауiпсiз жұмыстар жүргiзудi қадағалау облысаралық мемлекеттік инспекциясы" мемлекеттік мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетінiң Атом-энергетикалық кешенiнде қауiпсiз жұмыстар жүргiзудi қадағалау облысаралық мемлекеттiк инспекциясы" мемлекеттік мекемесiне, Степногор қаласы.
2. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгiнiң Қазақстан Республикасының теңiзiнде және iшкi су айдындарында мұнай операцияларының қауiпсiз жүргiзілуiн қадағалау жөнiндегi мемлекеттiк инспекциясы" мемлекеттiк мекемесi "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігi Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетiнiң Қазақстан Республикасының теңiзiнде және iшкi су айдындарында мұнай операцияларының қауiпсiз жүргізiлуiн қадағалау мемлекеттiк инспекциясы" мемлекеттік мекемесiне, Атырау қаласы.
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігi
Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау
және қадағалау комитетiнiң қарамағындағы қайта аталатын
республикалық мемлекеттiк кәсіпорындардың тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігiнің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Өрт сөндiрушi" республикалық мемлекеттік кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Өрт сөндiрушi" республикалық мемлекеттік кәсiпорнына, Астана қаласы.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгiнiң "Ақ Берен" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетінің "Ақ Берен" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнына, Атырау қаласы.
3. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттігінiң "Көмiр" әскерилендiрiлген авариялық құтқару қызметi" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетiнiң "Көмiр" әскерилендiрiлген авариялық құтқару қызметi" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнына, Қарағанды қаласы.
4. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгiнiң "Құтқарушы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетiнiң "Құтқарушы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнына, Тараз қаласы.

1. Государственное учреждение "Межобластная государственная инспекция по надзору за безопасным ведением работ в атомно-энергетическом комплексе Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Межобластная государственная инспекция по надзору за безопасным ведением работ в атомно-энергетическом комплексе Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Степногорск.
2. Государственное учреждение "Государственная инспекция по надзору за безопасным ведением нефтяных операций на море и внутренних водоемах Республики Казахстан Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" в государственное учреждение "Государственная инспекция по надзору за безопасным ведением нефтяных операций на море и внутренних водоемах Республики Казахстан Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Атырау.
Перечень переименуемых республиканских государственных
предприятий, находящихся в ведении Комитета по государственному
контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Орт сондіруші" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Орт cондіруші" Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Астана.
2. Республиканское государственное казенное предприятие "Ак Берен" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное казенное предприятие "Ак Берен" Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Атырау.
3. Республиканское государственное казенное предприятие "Военизированная аварийно- спасательная служба "Комір" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное казенное предприятие "Военизированная аварийно- спасательная служба "Комір" Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Караганда.
4. Республиканское государственное казенное предприятие "КУТКАРУШЫ" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное казенное предприятие "Куткарушы" Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Тараз.

5. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар агенттiгiнің "Кен" әскерилендiрiлген авариялық құтқару қызметі" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетiнiң "Кен" әскерилендiрiлген авариялық құтқару қызметi" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнына, Өскемен қаласы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 қаңтардағы
N 53 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1112 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлiгінiң республикалық бюджеттен
қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелерінің тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Көкшетау қаласы.
2. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Ақтөбе қаласы.
3. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Талдықорған қаласы.
4. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Талдықорған қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Талдықорған қаласы.
5. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Атырау қаласы.
6. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Өскемен қаласы.
7. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Риддер қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Риддер қаласы.
8. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Зырян қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Зырян қаласы.
9. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Семей қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Семей қаласы.
10. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Өскемен қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Өскемен қаласы.
11. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Тараз қаласы.

5. Республиканское государственное казенное предприятие "Военизированная аварийно- спасательная служба "Кен" Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям в Республиканское государственное казенное предприятие "Военизированная аварийно- спасательная служба "Кен" Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, город Усть-Каменогорск.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2005 года N 53
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1112
Перечень государственных учреждений Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, финансируемых
из республиканского бюджета
1. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кокшетау.
2. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Актобе.
3. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Талдыкорган.
4. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Талдыкоргана Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Талдыкорган.
5. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Атырау.
6. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Восточно- Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Усть-Каменогорск.
7. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Риддера Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Риддер.
8. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Зыряновска Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Зыряновск.
9. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Семипалатинска Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Семипалатинск.
10. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Усть- Каменогорска Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Усть- Каменогорск.
11. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Тараз.

12. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Орал қаласы.
13. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Қарағанды қаласы.
14. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Жезқазған қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Жезқазған қаласы.
15. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Балқаш қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Балқаш қаласы.
16. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Қызылорда қаласы.
17. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Қостанай облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Қостанай қаласы.
18. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Арқалық қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Арқалық қаласы.
19. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Ақтау қаласы.
20. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Павлодар қаласы.
21. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Екiбастұз қаласының Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Екiбастұз қаласы.
22. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Солтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Петропавл қаласы.
23. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Шымкент қаласы.
24. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттiк мекемесi, Астана қаласы.
25. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласының Төтенше жағдайлар департаментi" мемлекеттік мекемесi, Алматы қаласы.
26. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң 28237-әскери бөлiмi" мемлекеттік мекемесi, Алматы облысы, Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылы.

12. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Уральск.
13. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Караганда.
14. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Жезказгана Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Жезказган.
15. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Балхаша Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Балхаш.
16. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кызылорда.
17. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Костанай.
18. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Аркалыка Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Аркалык.
19. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Актау.
20. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Павлодар.
21. Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Екибастуза Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Екибастуз.
22. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Северо- Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Петропавловск.
23. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Южно- Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Шымкент.
24. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Астана.
25. Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Алматы.
26. Государственное учреждение "Войсковая часть 28237 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", село Узын-Агаш Жамбылского района Алматинской области.

27. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң 68303-әскери бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi, Алматы облысы, Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылы.
28. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң 52859-әскери бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi, Қарағанды қаласы.
29. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Көкшетау техникалық институты" мемлекеттiк мекемесi, Көкшетау қаласы.
30. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң республикалық дағдарыс орталығы" мемлекеттік мекемесi, Астана қаласы.
31. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Шығыс өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттiк мекемесi, Өскемен қаласы.
32. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Солтүстік өңiрлік аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Қостанай қаласы.
33. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Оңтүстiк өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттiк мекемесi, Қызылорда қаласы.
34. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Батыс өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Атырау қаласы.
35. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Орталық өңiрлiк аэромобильдi жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Астана қаласы.
36. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң "Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесi, Алматы қаласы.
37. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң республикалық жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Алматы қаласы.
38. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттiк мекемесi, Ақтөбе қаласы.
39. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Екiбастұз қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Екiбастұз қаласы.
40. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттiк мекемесi, Қарағанды қаласы.
41. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Қызылорда қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Қызылорда қаласы.
42. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігi Павлодар қаласы жедел құтқару жасағы" мемлекеттiк мекемесi, Павлодар қаласы.

27. Государственное учреждение "Войсковая часть 68303 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", село Узын-Агаш Жамбылского района Алматинской области.
28. Государственное учреждение "Войсковая часть 52859 Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Караганда.
29. Государственное учреждение "Кокшетауский технический институт Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кокшетау.
30. Государственное учреждение "Республиканский кризисный центр Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Астана.
31. Государственное учреждение "Восточный региональный аэромобильный оперативно- спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Усть-Каменогорск.
32. Государственное учреждение "Северный региональный аэромобильный оперативно- спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Костанай.
33. Государственное учреждение "Южный региональный аэромобильный оперативно- спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кызылорда.
34. Государственное учреждение "Западный региональный аэромобильный оперативно- спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Атырау.
35. Государственное учреждение "Центральный региональный аэромобильный оперативно- спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Астана.
36. Государственное учреждение "Казселезащита Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Алматы.
37. Государственное учреждение "Республиканский оперативно-спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Алматы.
38. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Актобе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Актобе.
39. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Екибастуза Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Екибастуз.
40. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Караганды Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Караганда.
41. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Кызылорды Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кызылорда.
42. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Павлодара Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Павлодар.

43. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Тараз қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Тараз қаласы.
44. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Орал қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттiк мекемесi, Орал қаласы.
45. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шымкент қаласының жедел құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесi, Шымкент қаласы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 қаңтардағы
N 53 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1112 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгі
Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және
қадағалау комитетінiң республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерiнің тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Ақмола облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Көкшетау қаласы.
2. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Ақтөбе облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Ақтөбе қаласы.
3. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті Алматы облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Талдықорған қаласы.
4. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті Атырау облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Атырау қаласы.
5. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Шығыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Өскемен қаласы.
6. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Жамбыл облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Тараз қаласы.

43. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Тараза Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Тараз.
44. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Уральска Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Уральск.
45. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Шымкента Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Шымкент.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2005 года N 53
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1112
Перечень государственных учреждений Комитета по
государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций
Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан,
финансируемых из республиканского бюджета
1. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Акмолинской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кокшетау.
2. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Актюбинской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Актобе.
3. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Алматинской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Талдыкорган.
4. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Атырауской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Атырау.
5. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Восточно-Казахстанской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Усть-Каменогорск.
6. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Жамбылской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Тараз.

7. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті Батыс Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Орал қаласы.
8. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті Қарағанды облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Қарағанды қаласы.
9. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Қызылорда қаласы.
10. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетi Қостанай облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттiк мекемесi, Қостанай қаласы.
11. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитеті Маңғыстау облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Ақтау қаласы.
12. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Павлодар облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Павлодар қаласы.
13. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетi Солтүстiк Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Петропавл қаласы.
14. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау комитетi Оңтүстік Қазақстан облысының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Шымкент қаласы.
15. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетi Астана қаласының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттiк бақылау және қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесi, Астана қаласы.

7. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Западно-Казахстанской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Уральск.
8. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Карагандинской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Караганда.
9. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Кызылординской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кызылорда.
10. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Костанайской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Костанай.
11. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Мангистауской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Актау.
12. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Павлодарской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Павлодар.
13. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Северо-Казахстанской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Петропавловск.
14. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Южно-Казахстанской области Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Шымкент.
15. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций города Астаны Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Астана.

16. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінiң Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитеті Алматы қаласының Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау басқармасы мемлекеттік мекемесi, Алматы қаласы.
17. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетiнің "Өрт сөндiру және авариялық құтқару жұмыстары қызмет мемлекеттiк мекемесi, Астана қаласы.
18. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетiнiң Атом-энергетикалық кешенiнде қауiпсiз жұмыс жүргiзудi қадағалау облысаралық мемлекеттік инспекциясы" мемлекеттiк мекемесi, Степногор қаласы.
19. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігi Төтенше жағдайлар саласындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау комитетінің Қазақстан Республикасының теңiзiнде және iшкi су айдындарында мұнай операцияларының қауiпсiз жүргiзiлуiн қадағалау мемлекеттiк инспекциясы" мемлекеттік мекемесi, Атырау қаласы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2005 жылғы 25 қаңтардағы
N 53 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күші жойылған
кейбiр шешімдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 сәуiрдегi N 481 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 15, 154-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігінiң Республикалық дағдарыс орталығы" мемлекеттік мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 13 қаңтардағы N 40 қаулысы 5-тармағының 3) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 1-2, 11-құжат).
3. "Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттігi мен Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттігi мемлекеттiк мекемелерiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 10 наурыздағы N 300 қаулысы 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 12, 162-құжат).
4. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгінiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 111 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 3, 31-құжат).

16. Государственное учреждение "Управление по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций города Алматы Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Алматы.
17. Государственное учреждение "Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Астана.
18. Государственное учреждение "Межобластная государственная инспекция по надзору за безопасным ведением работ в атомно-энергетическом комплексе Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Степногорск.
19. Государственное учреждение "Государственная инспекция по надзору за безопасным ведением нефтяных операций на море и внутренних водоемах Республики Казахстан Комитета по государственному контролю и надзору в области чрезвычайных ситуаций Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Атырау.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2005 года N 53
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 481 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 15, ст. 154).
2. Подпункт 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 января 2001 года N 40 "О создании государственного учреждения "Республиканский кризисный центр Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 1-2, ст. 11).
3. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2004 года N 300 "Некоторые вопросы государственных учреждений Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и Агентства таможенного контроля Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 12, ст. 162).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 111 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 3, ст. 31).