"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 1443 Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 16 мамырдағы N 458 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 1443  Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
2004 жылғы 17 қыркүйектегi N 1443 Жарлығына
толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексi  123-бабының 3-тармағына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Республикалық бюджеттiң атқарылуы туралы есептi жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 1443  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 36, 469-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есептi жасау және ұсыну ережесінде:
7-тармақ мынадай мазмұндағы бесiншi және алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"жылдың басынан бастап өсу қорытындысымен есепті кезеңге арналған тіркелген мiндеттемелердiң сомасы;
жылдың басынан бастап өсу қорытындысымен есепті кезеңде орындалмаған мiндеттемелердiң сомасы";
8-тармақ мынадай мазмұндағы үшiншi және төртiншi абзацтармен толықтырылсын:
"есептi қаржы жылына арналған тiркелген мiндеттемелердiң сомасы;
есептi қаржы жылында орындалмаған мiндеттемелердiң сомасы".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 1443"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 458
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 1443".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
Президента Республики Казахстан О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан
от 17 сентября 2004 года N 1443
В соответствии с пунктом 3 статьи 123 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 1443 "Об утверждении Правил составления и представления отчета об исполнении республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 36, ст. 469) следующие дополнения:
в Правилах составления и представления отчета об исполнении республиканского бюджета, утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 7 дополнить абзацами пятым и шестым следующего содержания:
"сумм зарегистрированных обязательств на отчетный период нарастающим итогом с начала года;
сумм невыполненных обязательств за отчетный период нарастающим итогом с начала года";
пункт 8 дополнить абзацами третьим и четвертым следующего содержания:
"сумм зарегистрированных обязательств на отчетный финансовый год;
сумм невыполненных обязательств за отчетный финансовый год".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан