Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 маусымдағы N 728 және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы N 281 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы N 615 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1) "Қазақстан Республикасының Халықаралық Архивтер кеңесiне мүшелiгi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 маусымдағы N 728  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 27, 300-құжат):
1-тармақтағы "Архивтер мен құжаттар бас басқармасына" деген сөздер "Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "Архивтер мен құжаттар бас басқармасының" деген сөздер "Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Архивтер мен құжаттар бас басқармасы Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне" деген сөздер "Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Қазақстан Республикасының Үкiметiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектілердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудің Тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы N 281  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 11, 81-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектілердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудiң Тәртiбiнде:
7-тармақтағы "қоғамдық келісім" деген сөздер "спорт" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1994 года N 728 и Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года N 615
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1994 года N 728 "О членстве Республики Казахстан в Международном Совете архивов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 27, ст. 300):
в пункте 1 слова "Главному управлению архивами и документацией" заменить словами "Министерству культуры, информации и спорта";
в пункте 2 слова "Главного управления архивами и документацией" заменить словами "Министерства культуры, информации и спорта";
в пункте 3 слова "Главному управлению архивами и документацией" и "Кабинет Министров Республики Казахстан" заменить соответственно словами "Министерству культуры, информации и спорта" и "Правительство Республики Казахстан";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 11, ст. 81):
в Порядке наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 слова "общественного согласия" заменить словом "спорта".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан