Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 662 Қаулысы.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату және бюджеттік қатынастар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 20 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 30 маусымдағы
N 662 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2014 № 129 қаулысымен. (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.02.2016 № 53 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. "Ормандарда өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 тамыздағы N 1271 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 43, 394-құжат):
1-тармақтағы "мемлекеттік өртке қарсы қызметпен" деген сөздер "өртке қарсы қызмет органдарымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі:";
6-тармақтағы "Мемлекеттік өртке қарсы қызметтің" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 960 қаулысымен.
5. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.11.2017 № 759 қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.03.12 N 243 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.05.15 № 622 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.08.13 N 692 (ресми жарияланған күннен бастап жиырма бір күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
9. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года № 662.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 20 декабря 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и бюджетных отношений" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2005 года N№662
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.02.2014 № 129 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.02.2016 № 53 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года N 1271 "Об обеспечении пожарной безопасности в лесах" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 43, ст. 394):
в пункте 1 слова "государственной противопожарной службой" заменить словами "органами противопожарной службы";
абзац первый пункта 4 изложить в следующей редакции:
"Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан:";
в пункте 6 слова "Государственной противопожарной службы" заменить словами "Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 960.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.11.2017 № 759.
6. (Пункт 6 утратил силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2008 года N 243 (вводится в действие по истечении 21 календарного дня после официального опубликования).
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.05.2012 № 622 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
8. (исключен постановлением Правительства РК от 13 августа 2007 г. N 692 (вводится в действие по истечении 21 календарного дня со дня его официального опубликования).
9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

10. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.10.2015 № 821 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
12. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.02.23 N 138 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
13. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.05.05 N 371 (қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
14. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.12.03 № 1272 (2014.11.21 ж. бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
15. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.08 N 781 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
16. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.25 N 628 (ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күн мерзім өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
17. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.02.01 N 84 (ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
18. "Әлеуметтік аударымдарды есептеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы N 683 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 25, 323-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Әлеуметтік аударымдарды есептеу ережесінде:
7-тармақтағы "мемлекеттік" деген сөз алынып тасталсын.
19. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2014 N 938 қаулысымен.
20. "2005 жылғы 1 қаңтардан бастап Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерінің мөлшерін арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 1347 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 50, 644-құжат):
мәтіндегі "мемлекеттік" деген сөз алынып тасталсын.
21. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.01.026 N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 30 маусымдағы
N 662 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің Мемлекеттік өртке қарсы қызметін ұйымдастырудың тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 22 сәуірдегі N 430 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 20, 192-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 1 қарашадағы N 1345 қаулысының 1 және 2-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж.,
N 45, 433-құжат).

10. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.10.2015 № 821 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
12. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 23 февраля 2007 года N 138 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
13. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 5 мая 2006 года N 371 ) .
14. Утратил силу постановлением Правительства РК от 03.12.2014 № 1272 (вводится в действие с 21.11.2014 и подлежит официальному опубликованию).
15. (Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2007 года N 781 (вводится в действие со дня официального опубликования).
16. исключен.
Сноска. Пункт 16 исключен - постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2007 года N 628 (вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после его официального опубликования).
17. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2008 года N 84 (вводится в действие по истечении 21 календарного дня после официального опубликования).
18. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 683 "Об утверждении Правил исчисления социальных отчислений" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 25, ст. 323):
в Правилах исчисления социальных отчислений, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 7 слово "государственной" исключить.
19. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.08.2014 № 938.
20. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 1347 "О повышении размеров пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий с 1 января 2005 года" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 50, ст. 644):
в тексте слово "государственной" исключить.
21. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2005 года N№662
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1994 года
N 430 "О порядке организации Государственной противопожарной службы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 20, ст. 192).
2. Пункты 1 и 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 года N 1345 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 45, ст. 433).

3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 8 сәуірдегі N 505 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 15, 121-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы.
4. "Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының жүйесін одан әpi реформалау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 22 сәуірдегі N 3465 Жарлығын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 22 шілдедегі N 1143 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 33, 305-құжат) 3-тармағы және 7-тармағының екінші - қырық екінші абзацтары.
5. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі комитетінің Мемлекеттік өртке қарсы қызметінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1788 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 56, 507-құжат) 2-тармағының екінші және үшінші абзацтары.
6. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 22 сәуірдегі N 430 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 14 қаңтардағы N 10 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 мамырдағы N 616 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 20-21, 213-құжат).

3. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1997 года N 505 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 15, ст. 121).
4. Пункт 3 и абзацы второй - сорок второй пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1997 года N 1143 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года N 3465 "О мерах по дальнейшему реформированию системы правоохранительных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 33, ст. 305).
5. Абзацы второй и третий пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 года N 1788 "Вопросы Государственной противопожарной службы Комитета Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 56, ст. 507).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 1998 года N 10 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1994 года N 430".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1999 года N 616 "О внесении дополнения и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 20-21, ст. 213).