Авиациялық отынды әкетуге уақытша тыйым салуды енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 тамыздағы N 850 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 ақпандағы N 171 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.02.20.  N 171  Қаулысымен.
Ел экономикасының мұқтаждары үшiн авиациялық отынның қажеттi қорын жасау мақсатында және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегi Кеден кодексiнiң  8-бабының  2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қолданысқа енгiзiлген сәтiнен бастап 2006 жылғы 28 ақпан кезеңiнде осы қаулы қолданысқа енгiзiлгенге дейiн мерзiмдiк декларациялау рәсiмi бойынша бұрын ресiмделген, сондай-ақ арнайы кедендiк режимге орналастырылатын:
реактивтi отынды (ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН коды 2710 19 210 0);
өзгелерiн (ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН коды 2710 19 250 0) қоспағанда, авиациялық отынды Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге тыйым салынсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің
2005.12.31. N  1332  (қолданысқа енгізілу тәртібін  4-тармақтан  қараңыз), 2006.02.06.  N 70  (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) қаулыларымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кедендiк бақылау комитетi осы қаулының 1-тармағын орындау жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi белгiленген тәртiппен Еуразия экономикалық қоғамдастығының Интеграциялық комитетiн Қазақстан Республикасы осы қаулының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан авиациялық отынды әкетуге тыйым салуды енгiзгендiгi туралы хабардар етсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О введении временного запрета на вывоз авиационного топлива
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 850. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года N 171.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 850 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2008 года  N 171  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В целях создания необходимых запасов авиационного топлива для нужд экономики страны и в соответствии с пунктом 2  статьи 8  Таможенного кодекса Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. С момента ввода в действие настоящего постановления по 28 февраля 2006 года запретить вывоз с территории Республики Казахстан авиационного топлива, за исключением оформленного ранее по процедуре периодического декларирования до введения в действие настоящего постановления, а также помещаемого под специальный таможенный режим:
топлива реактивного (код ТН ВЭД ЕврАзЭС 2710 19 210 0);
прочие (код ТН ВЭД ЕврАзЭС 2710 19 250 0).  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 31 декабря 2005 года N  1332  (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 6 февраля 2006 года N  70  (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества о введении Республикой Казахстан запрета на вывоз с территории Республики Казахстан авиационного топлива в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан