Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 29 маусымдағы N 611 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 қазандағы N 1042 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Астана қаласында халықаралық әуежайды қайта жаңарту" жобасын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 маусымдағы N 611  қаулысына  мынадай өзгерiс пен толықтыру енгізілсін:
4-тармақтағы ", 80%-iн өтеусiз негiзде республикалық бюджеттен береді" деген сөздер "бередi, 80%-iн мердiгерлерге Астана қаласында халықаралық әуежайды қайта жаңарту жөнiндегi қызметтерге ақы төлеу есебiне аударады" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Қайта жаңарту барысында мердігерлерден алынған негiзгi қаражат "Астана халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталына берiледi.".
2. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1998 года N 611
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2005 года N 1042
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1998 года N 611 "О реализации проекта "Реконструкция международного аэропорта в городе Астане" следующие изменение и дополнение:
в пункте 4 слова "на безвозмездной основе из республиканского бюджета" заменить словами "перечисляется подрядчикам в счет оплаты услуг по реконструкции международного аэропорта в городе Астане";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Основные средства, полученные от подрядчиков в ходе реконструкции, передаются в уставный капитал акционерного общества "Международный аэропорт Астана".".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан