Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 сәуiрдегi N 431 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қарашадағы N 1126 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 422 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.06 № 422 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мұнайдың төгiлуiне ден қою жөнiндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 сәуiрдегi N 431  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 13, 147-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Мұнайдың төгiлуiне ден қою жөнiндегi ұлттық комиссияның құрамына:
Құлмаханов Шалбай Құлмаханұлы - Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрi, төраға болып енгiзілсiн;
"Лавриненко Юрий Иванович - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникация бiрiншi вице-министрi" деген жолдағы "бiрiншi" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетілген құрамнан Көпеев Мұхамбет Жұманазарұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2005 года № 1126. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 422
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.04.2012 № 422.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан  от 2 апреля 2001 года N 431 "О Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 13, ст. 147) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы:
Кулмаханова Шалбая Кулмахановича - Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, председателем;
в строке "Лавриненко Юрий Иванович - первый вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" слово "первый" исключить;
вывести из указанного состава Копеева Мухамбета Жуманазарулы.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан