Инвестициялық салықтық преференциялардың қолданылу мерзiмдерiн белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 31 желтоқсандағы N 1335 Қаулысы
"Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 қаңтардағы Заңының  14-бабының  3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Флоат-технологиясы бойынша табақты шыны зауыты" инвестициялық жобасы бойынша "Компания Интергласс - Қазақстан" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiне берiлетiн инвестициялық салықтық преференциялардың мынадай қолданылу мерзiмдерi белгiленсiн:
1) корпоративтiк табыс салығы бойынша - мемлекеттiк қабылдау комиссиялары өндiрiстiк мақсаттағы объектiлердi пайдалануға қабылдаған күннен бастап 6 (алты) күнтiзбелiк жыл;
2) мүлiк салығы бойынша - мемлекеттiк қабылдау комиссиялары өндiрiстiк мақсаттағы объектiлердi пайдалануға қабылдаған күннен бастап 5 (бес) жыл.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа       енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об определении сроков действия инвестиционных налоговых преференций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2005 года N 1335
В   соответствии с пунктом 3  статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 января 2003 года "Об инвестициях" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.   Определить следующие сроки действия инвестиционных налоговых преференций, предоставляемых товариществу с ограниченной ответственностью "Компания Интергласс - Казахстан" по инвестиционному проекту "Завод листового стекла по флоат-технологии":
1) по корпоративному подоходному налогу - 6 (шесть) календарных лет со   дня принятия в эксплуатацию объектов производственного назначения государственными приемочными комиссиями;
2) по налогу на имущество - 5 (пять) лет со дня принятия в эксплуатацию объектов производственного назначения государственными приемочными комиссиями.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан