Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне 2006 жылы инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берiлетiн нысаналы трансферттердi бөлу мен пайдаланудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы N 35 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған:
1) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне 2006 жылы инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берiлетiн нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу;
2) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне 2006 жылы инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берiлетiн мақсатты трансферттердi пайдалану  ережесi  (бұдан әрi - Ереже) бекiтiлсiн.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
1) тиiстi мәслихаттар облыстық, Астана және Алматы қалаларының 2006 жылға арналған бюджеттерiнде тиiстi түсiмдердi, сондай-ақ инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға байланысты бағдарламалар бойынша шығыстарды көздейтiн шешiмдердi қабылдағаннан кейiн үш күнтiзбелiк күн iшiнде Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне мәслихаттардың көрсетiлген шешiмдерiн ұсынсын;
2) есептiден кейiнгi айдың 8-күнiнен кешiктiрмей Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне жұмыстардың барысы және нысаналы трансферттердiң пайдаланылуы туралы ай сайынғы ақпаратты ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылым объектiлерiнiң құрылысын бақылауды және үйлестiрудi, сондай-ақ республикалық бюджеттiк бағдарлама паспортына сәйкес бюджет қаражатының тиiмдi және орынды пайдаланылуын қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 13 қаңтардағы
N 35 қаулысымен
бекітілген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне 2006 жылы инженерлік-коммуникациялық
инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін
нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Өңірлер
Тұрғын үйлерді салу кезінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін қаражатты бөлу, млн. теңге
барлығы
оның ішінде
жеке
көп пәтерлі
Ақмола облысы

О некоторых вопросах распределения и использования целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в 2006 году на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года N 35
В соответствии с  Законом  Республика Казахстан от 22 ноября 2005 "О республиканском бюджете на 2006 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в 2006 году на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
2) Правила использования целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в 2006 году на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (далее - Правила).
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
1) в течение трех календарных дней после принятия соответствующими маслихатами решений, предусматривающих в областных, городов Астаны и Алматы бюджетах на 2006 год соответствующие поступления, а также расходы по программам, связанным с развитием и обустройством инженерно-коммуникационной инфраструктуры, представить в Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан указанные решения маслихатов;
2) не позднее 8-го числа месяца, следующего за отчетным, представлять ежемесячную информацию в Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан о ходе работ и использовании целевых трансфертов.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан обеспечить контроль и координацию строительства объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры, а также эффективное и целевое использование бюджетных средств в соответствии с паспортом республиканской бюджетной программы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2006 года N 35
Распределение сумм целевых трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
Регионы
Распределение средств на развитие и
обустройство
инженерно-коммуникационной инфраструктуры при строительстве жилых домов, млн. тенге
всего
в том числе
индиви-
дуальных
много-
квартирных
Акмолинская область

20000
10000
4000
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 13 қаңтардағы
N 35 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне 2006 жылы инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берiлетiн нысаналы трансферттердi пайдалану ережесi
1. Осы Ереже облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарының (бұдан әрi - жергiлiктi атқарушы органдар) 20000000000 (жиырма миллиард) теңге сомасында "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңында  көзделген 2006 жылы инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берiлетiн нысаналы трансферттердi пайдалану тәртiбiн айқындайды.

20000
10000
4000
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 января 2006 года N 35
Правила
использования целевых трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы в 2006 году на развитие
и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1. Настоящие Правила определяют порядок использования местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы (далее - местные исполнительные органы) целевых трансфертов в 2006 году на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, предусмотренных  Законом  Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год", в сумме 20000000000 (двадцать миллиардов) тенге.

2. Нысаналы трансферттердi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне (бағдарламаның әкiмшiсiне) 2006 жылға арналған республикалық бюджеттi қаржыландырудың бекiтiлген жиынтық жоспарына сәйкес жергiлiктi атқарушы органдардың инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуына және жайластыруына бөледi.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi ұсынған деректемелер бойынша жергiлiктi атқарушы органдарға инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға белгiленген тәртiппен бекiтiлген "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi" деген республикалық бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру жоспарына сай облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша нысаналы трансферттердiң бекiтiлген жалпы сомасын бөлуге сәйкес қаражат аударады.
4. Нысаналы трансферттердiң бөлiнген сомасын iске асыруды  құрылыс қызметi  туралы,  мемлекеттiк сатып алу  туралы заңнамаға және  бюджет  заңнамасына сәйкес жергiлiктi атқарушы органдар жүргiзедi.
5. Тиiстi жергiлiктi бюджеттiк бағдарламаларды iске асыруға арналған нысаналы трансферттердiң уақтылы, орынды және тиiмдi пайдаланылуына Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жергiлiктi атқарушы органдар жауапты болады.

2. Целевые трансферты выделяются Министерством финансов Республики Казахстан Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан (администратору программы) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры местными исполнительными органами в соответствии с утвержденным сводным планом финансирования республиканского бюджета на 2006 год.
3. Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан по реквизитам, предоставленным Министерством финансов Республики Казахстан, перечисляет местным исполнительным органам средства на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с утвержденным распределением по областям, городам Астане и Алматы общей суммы целевых трансфертов согласно утвержденному в установленном порядке плану финансирования республиканской бюджетной программы "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры".
4. Реализация выделенных сумм целевых трансфертов производится местными исполнительными органами в соответствии с законодательством о строительной деятельности, о государственных закупках и бюджетным законодательством.
5. Ответственность за своевременное, целевое и эффективное использование целевых трансфертов на реализацию соответствующих местных бюджетных программ несут местные исполнительные органы в соответствии с законодательством Республики Казахстан.