Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 311 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 553 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2007 N 553 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасында "электрондық үкiмет" қалыптастырудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 10 қарашадағы N 1471  Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымды, ақпараттандыру процестерiн қалыптастыру мен дамыту жөнiндегi жұмыстарды үйлестiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 50, 473-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамыту жөнiндегі жұмыстарды үйлестiру жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Мәсiмов                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы        орынбасары - Қазақстан Республикасының
Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрi, төраға
Жұмағалиев             - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Асқар Қуанышұлы          байланыс агенттiгiнiң төрағасы, төрағаның
орынбасары
Елемесев               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Раушанұлы          вице-министрi
Нұғманов               - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Серiк Пикұлы             вице-министрi
Темiрболатов           - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Серiк Ғабдоллаұлы        аппарат басшысы (келiсiм бойынша)
Палымбетов             - Қазақстан Республикасының Экономика және
Болат Абылқасымұлы       бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Ақшолақов              - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Болат Оралұлы            минералдық ресурстар вице-министрi
Бабақұмаров            - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ержан Жалбақұлы          ақпарат вице-министрi
Үмбетәлиев             - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Мәди Тоқтарұлы           халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Әлжанов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Батырбек Асылбекұлы      төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Молчанов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Сергей Николаевич        Ақпараттық технологиялар департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Сейдуманов             - Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары
Серiк Тұрарұлы
Сытдықов               - Батыс Қазақстан облысы әкiмiнiң орынбасары
Әлiбек Бақтыгерейұлы
Супрун                 - Атырау облысы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары
Виктор Васильевич
Развин                 - Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң
Сергей Владимирович      орынбасары
Баяндаров              - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң бiрiншi
Мағзам Тоғжанұлы         орынбасары
Қанаев                 - Қарағанды облысы әкiмiнiң орынбасары
Серiкжан Зиаданұлы
Маханбетәжиев          - "Ұлттық ақпараттық технологиялар"
Батыр Әпенұлы            акционерлiк қоғамының президентi (келiсiм
бойынша);
көрсетiлген құрамнан Тiлеубердин Алтай Абылайұлы, Бектасов Әбен Ағыбайұлы, Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы, Байжанов Ерлан Сапарұлы, Дауылбаев Асхат Қайзоллаұлы, Iзмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы, Әбдiқалықова Гүлшара Наушақызы, Әмiрин Асқар Кемеңгерұлы, Тәжияқов Бисенғали Шамғалиұлы, Магда Сергей Николаевич, Бөкенов Қайрат Ахмадиұлы, Качало Станислав Павлович, Тоғжанов Ералы Лұқпанұлы, Тұрғымбеков Әуелхан Елтайұлы, Нақпаев Сәлiмжан Жұмашұлы, Мұрзалин Мәлiк Кеңесбайұлы, Ко Константин Валентинович, Бишiғаев Асқар Дарушұлы, Молдағалиев Дәурен Тұманбайұлы, Баишева Вера Ивановна, Өскенбаева Анар Максимқызы, Шамұратов Ермек Насырединұлы, Исин Нұрлан Құрманғалиұлы шығарылсын;
3-тармақ алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 311. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 553
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 311 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 553
В целях реализации  Указа Президента Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1471 "О Государственной программе формирования "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384 "О координации работ по формированию и развитию национальной информационной инфраструктуры, процессов информатизации" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 50, ст. 473) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по координации работ по формированию и развитию национальной информационной инфраструктуры Республики Казахстан:
Масимова               - Заместителя Премьер-Министра Республики
Карима Кажимкановича     Казахстан - Министра экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
председателем
Жумагалиева            - Председателя Агентства Республики
Аскара Куанышевича       Казахстан по информатизации и связи,
заместителем председателя
Елемесова              - вице-министра финансов
Аскара Раушанулы         Республики Казахстан
Нугманова              - вице-министра юстиции
Серика Пиковича          Республики Казахстан
Темирбулатова          - руководителя Аппарата Генерального
Серика Габдуллаевича     прокурора Республики Казахстан (по
согласованию)
Палымбетова            - вице-министра экономики и бюджетного
Болата Абулкасымовича    планирования Республики Казахстан
Бабакумарова           - вице-министра культуры и информации
Ержана Жалбаковича       Республики Казахстан
Акчулакова             - вице-министра энергетики и минеральных
Болата Ураловича         ресурсов Республики Казахстан
Умбеталиева            - вице-министра труда и социальной защиты
Мади Тохтаровича         населения Республики Казахстан
Альжанова              - заместителя Председателя Национального
Батырбека Асылбековича   Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
Молчанова              - директора Департамента информационных
Сергея Николаевича       технологий Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Сейдуманова            - заместителя акима города Алматы
Серика Тураровича
Сытдыкова              - заместителя акима Западно-Казахстанской
Алибека Бактыгереевича   области
Супруна                - первого заместителя акима Атырауской
Виктора Васильевича      области
Развина                - заместителя акима Северо-Казахстанской
Сергея Владимировича     области
Баяндарова             - первого заместителя акима
Магзама Токжановича      Восточно-Казахстанской области
Канаева                - заместителя акима Карагандинской области
Серикжана Зиадановича
Маханбетажиева         - президента акционерного общества
Батыра Апеновича         "Национальные информационные технологии"
(по согласованию)
вывести из указанного состава: Тлеубердина Алтая Аблаевича, Бектасова Абена Агыбаевича, Султанова Бахыта Турлыхановича, Байжанова Ерлана Сапаровича, Даулбаева Асхата Кайзуллаевича, Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича, Абдыкаликову Гульшару Наушаевну, Амрина Аскара Кеменгеровича, Таджиякова Бисенгали Шамгалиевича, Магду Сергея Николаевича, Букенова Кайрата Ахмадиевича, Качало Станислава Павловича, Тугжанова Ералы Лукпановича, Тургумбекова Ауельхана Ельтаевича, Накпаева Салимжана Жумашевича, Мурзалина Малика Кенесбаевича, Ко Константина Валентиновича, Бишигаева Аскара Дарушевича, Молдагалиева Даурена Туманбаевича, Баишеву Веру Ивановну, Ускенбаеву Анару Максимовну, Шамуратова Ермека Насрединовича, Исина Нурлана Курмангалиевича;
пункт 3 исключить.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан