Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 1279 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 мамырдағы N 379 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 1279  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрi Б.С.Iзмұхамбетовке жүктелсiн.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар мұнай мен мұнай өнiмдерiн берушілердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 6-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 19, 20, 21-жолдармен толықтырылсын:
"19. "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндiру" АҚ Қазақстан Республикасы;
20. Қарашығанақ Петролеум Оперейтинг б.в. Қазақстан Республикасы;
21. "Теңiзшевройл" ЖШС Қазақстан Республикасы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года N 1279
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2006 года N 379
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года N 1279 "О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение" следующие изменения и дополнение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Измухамбетова Б.С.";
в Перечне поставщиков нефти и нефтепродуктов, закупка которых имеет важное стратегическое значение, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 6, исключить;
дополнить строками 19, 20, 21 следующего содержания:
"19. АО "Разведка Добыча "КазМунайГаз" Республика Казахстан;
20. Карачаганак Петролеум Оперейтинг б.в. Республика Казахстан;
21. ТОО "Тенгизшевройл" Республика Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан