Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 7 маусымдағы N 867 және 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 мамырдағы N 380 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.25. N 626 (ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күн мерзім өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне лицензиялау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 15 сәуiрдегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1) "Өлшем құралдарын тексеру, шығару және жөндеу жөнiндегi қызметтi лицензиялау кезiндегі бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 маусымдағы N 867  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 26, 302-құжат):
тақырыбында "тексеру," деген сөз алынып тасталсын;
1-тармақтың екiншi абзацы алынып тасталсын;
2)  күші жойылды
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.19. N  610  (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 867 и от 24 января 2002 года N 100
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2006 года N 380. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2007 года N 626 (вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после официального опубликования)
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2006 года N 380 утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2007 года  N 626  (вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после официального опубликования).
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 15 апреля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лицензирования" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 867 "Об утверждении квалификационных требований при лицензировании деятельности по поверке, производству и ремонту средств измерений" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 26, ст. 302):
в заголовке слово "поверке," исключить;
абзац второй пункта 1 исключить;
2)  (Подпункт 2 утратил силу   -   постановлением Правительства РК от 19 июня 2007 г.
N 610  (вводится в действие с 9 августа 2007 года) .
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан