Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 30 қыркүйектегi N 969 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 мамырдағы N 406 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасында көлеңкелi экономиканың мөлшерiн қысқарту жөнiндегi экономикалық саясат пен ұйымдастыру шараларының 2005-2010 жылдарға арналған негiзгi бағыттары" бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 30 қыркүйектегi N 969  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2005 ж., N 36, 502-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасында көлеңкелi экономиканың мөлшерiн қысқарту жөнiндегi экономикалық саясат пен ұйымдастыру шараларының 2005-2010 жылдарға арналған негiзгi бағыттары" бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасында көлеңкелi экономиканың мөлшерiн қысқарту жөнiндегi экономикалық саясат пен ұйымдастыру шараларының 2005-2010 жылдарға арналған негiзгi бағыттарының бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 10-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 16-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жыл сайын, 25 ақпан";
реттiк нөмiрi 22-жолда:
2-бағандағы "бағалау" деген сөз "бағалаудың рейтингiлiк" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-баған "мүдделi мемлекеттiк органдар" деген сөздермен толықтырылсын;
5-бағандағы "2005" деген сандар "2006" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 26-жолда:
2, 3-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк кәсiпорындарды мемлекеттiк қаржылық қолдау тетiгi жөнiнде ұсыныстар енгiзу
ЭБЖМ-ге ұсыныс";
4-бағандағы "ЭБЖМ," деген аббревиатура алынып тасталсын;
5-бағандағы "2005 жыл IV тоқсан" деген сөздер "2006 жыл II тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 39-жолдың 3, 5-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"Үкiметке ұсыныс
2006 жыл II тоқсан";
реттiк нөмiрi 46-жолда:
4-баған "мүдделi мемлекеттiк органдар" деген сөздермен толықтырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жыл сайын, 25 ақпан".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года N 969
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года N 406
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года N 969 "О Программе "Основные направления экономической политики и организационных мер по сокращению размеров теневой экономики в Республике Казахстан на 2005-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 36, ст. 502) следующие изменения и дополнения:
в Программе "Основные направления экономической политики и организационных мер по сокращению размеров теневой экономики в Республике Казахстан на 2005-2010 годы", утвержденной указанным постановлением:
в разделе 10 "План мероприятий по реализации Программы "Основные направления экономической политики и организационных мер по сокращению размеров теневой экономики в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
графу 5 строки порядковый номер 16 изложить в следующей редакции:
"Ежегодно, 25 февраля";
в строке, порядковый номер 22:
в графе 2 после слова "Разработка" дополнить словом "рейтинговой";
графу 4 дополнить словами "заинтересованные государственные органы";
в графе 5 цифры "2005" заменить цифрами "2006";
в строке порядковый номер 26:
графы 2, 3 изложить в следующей редакции:
"Внесение предложений по механизму государственной финансовой поддержки государственных предприятий
Предложение в МЭБП";
в графе 4 аббревиатуру "МЭБП," исключить;
в графе 5 слова "IV квартал 2005 года" заменить словами "II квартал 2006 года";
графы 3, 5 строки порядковый номер 39 изложить в следующей редакции:
"Предложение в Правительство
II квартал 2006 года";
в строке, порядковый номер 46:
графу 4 дополнить словами "заинтересованные государственные органы";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Ежегодно, 25 февраля".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан