Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 13 қыркүйектегi N 916 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 маусымдағы N 573 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.02.27. N 152 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.02.27.  N 152 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Ақтау халықаралық теңiз сауда портының екiншi кезегi құрылысының кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 13 қыркүйектегi N 916  қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Маңғыстау облысының әкiмi Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiмен келiсiм бойынша Ақтау портын солтүстiк бағытта кеңейту және гидротехникалық құрылыстар салу үшiн заңнамада белгiленген тәртiппен су қоры жерiнен жалпы алаңы 35 гектар жер учаскесiн 49 (қырық тоғыз) жыл мерзiмге осы қаулының 3-тармағында көзделген шарттарда Серiктестiкке уақытша өтемдi жер пайдалануға берудi қамтамасыз етсiн.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2005 года N 916
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2006 года N 573. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2007 года N 152
Сноска. Постановление Правительства РК от 22 июня 2006 года N 573 утратило силу постановлением Правительства РК от 27 февраля 2007 года N  152 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2005 года N 916 "Некоторые вопросы строительства второй очереди Актауского международного морского торгового порта" следующее дополнение:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Акиму Мангистауской области по согласованию с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан для расширения порта Актау в северном направлении и строительства гидротехнических сооружений в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление Товариществу во временное возмездное землепользование сроком на 49 (сорок девять) лет земельного участка из земель водного фонда общей площадью 35 гектаров на условиях, предусмотренных пунктом 3 настоящего постановления.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан