"Семей инжиниринг" акционерлік қоғамының берешегін қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 604 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi "Медетшi қор" акционерлiк қоғамымен бiрлесiп:
1) "Семей инжиниринг" акционерлiк қоғамының "Қазақстан Эксимбанк" жабық акционерлiк қоғамының қаражаты есебiнен алынған кредит бойынша берешегiн берешектi өтеудi 2006 жылы бастай отырып, 2008 жылды қоса алғандағы мерзiмге қайта құрылымдауды жүргiзсiн;
2) Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысымен бекiтiлген Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi белгiлейтiн сыйақы ставкасын ескере отырып, "Семей инжиниринг" акционерлiк қоғамымен және "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамымен (кредит бойынша бiрлескен жауапкершiлiк) тиiстi келiсiм жасассын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi К.Қ. Мәсiмовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О реструктуризации задолженности акционерного общества "Семей инжиниринг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 604
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с акционерным обществом "Реабилитационный фонд":
1) провести реструктуризацию задолженности акционерного общества "Семей инжиниринг" по кредиту, полученному за счет средств закрытого акционерного общества "Эксимбанк Казахстан" на срок по 2008 год включительно с началом погашения задолженности в 2006 году;
2) заключить соответствующее соглашение с акционерным обществом "Семей инжиниринг" и акционерным обществом "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" (солидарная ответственность по кредиту) с учетом ставки вознаграждения, устанавливаемой Министерством финансов Республики Казахстан в соответствии с  Правилами исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Масимова К.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан