Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 19 шiлдедегi N 740 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі N 682 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 213 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.04.2015 № 213 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Байланысты емес гранттарды тарту, пайдалану, олардың мониторингi және пайдаланылу тиiмдiлiгiн бағалау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 19 шiлдедегi N 740 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 29, 378-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітiлген Байланысты емес гранттарды тарту, пайдалану, олардың мониторингi және пайдаланылу тиiмдiлiгiн бағалау ережесiнде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ереже ізгiлiк, қайырымдылық, әскери, азық-түлiктiк көмектi тарту және тарату рәсiмдерiне қолданылмайды.";
3-тармақ мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
"6-1) өңiрлiк жоба - оны iске асыруға бiрнеше мемлекеттiң қатысуын көздейтiн жоба;";
9-тармақ "бағдарламалардың" деген сөзден кейiн ", сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президентi немесе Үкiметi бекiткен тұжырымдамалардың" деген сөздермен толықтырылсын;
11-тармақтың 2) тармақшасы "бағдарламаларға" деген сөзден кейiн ", сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президентi немесе Үкiметi бекiткен тұжырымдамаларға" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 20-1 және 20-2-тармақтармен толықтырылсын:
"20-1. Донор уәкiлеттi органмен келiсiм бойынша тиiстi салалық мемлекеттiк органның оң қорытындысы негiзiнде өңiрлiк жобаны iске асыру үшiн байланысты емес грант берген жағдайда өңiрлiк жобаны iске асыру оны басым жобалардың тiзбесiне қоспай жүзеге асырылады.
20-2. Байланысты емес грант есебiнен өңiрлiк жобаны iске асыру туралы тиiстi келiсiмдi дайындау, келiсу және оған қол қою жөнiндегi iс-шаралар донордың рәсiмдерiн ескере отырып, өңiрлiк жобаны іске асыруға қатысатын елдермен келiсiм бойынша жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 23-1-тармақпен толықтырылсын:
"23-1. Өңiрлiк жобаға техникалық тапсырма өңiрлiк жобаны iске асыруға қатысатын мемлекеттер жасасқан байланысты емес грант есебiнен өңiрлiк жобаны iске асыру туралы тиiстi келiсiмнiң шарттарына сәйкес әзiрленедi.";
мынадай мазмұндағы 36-тармақпен толықтырылсын:
"36. Өңiрлiк жобаны iске асыру yшiн байланысты емес грантты пайдаланудың мониторингi және тиiмдiлiгiн бағалау жобаны iске асыру үшiн осы тарауда көзделген тәртiппен жүзеге асырылады.".

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года № 740
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2006 года № 682. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2015 года № 213
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.04.2015 № 213.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года N 740 "Об утверждении Правил привлечения, использования, мониторинга и оценки эффективности использования несвязанных грантов" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 29, ст. 378) следующие дополнения:
в Правилах привлечения, использования, мониторинга и оценки эффективности использования несвязанных грантов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"Правила не распространяются на процедуры привлечения и распределения гуманитарной, благотворительной, военной, продовольственной помощи.";
пункт 3 дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) региональный проект - проект, предусматривающий участие в его реализации более одного государства";
пункт 9 дополнить словами: ", а также концепций, утвержденных Президентом или Правительством Республики Казахстан.";
подпункт 2) пункта 11 дополнить словами: ", а также концепциям, утвержденным Президентом или Правительством Республики Казахстан.";
дополнить пунктами 20-1 и 20-2 следующего содержания:
"20-1. В случае предоставления донором несвязанного гранта для реализации регионального проекта, на основании положительного заключения соответствующего отраслевого государственного органа по согласованию с уполномоченным органом реализация регионального проекта осуществляется без включения его в перечень приоритетных проектов.
20-2. Мероприятия по подготовке, согласованию и подписанию соответствующего соглашения о реализации регионального проекта за счет несвязанного гранта осуществляются по согласованию со странами, принимающими участие в реализации регионального проекта с учетом процедур донора.";
дополнить пунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1. Техническое задание к региональному проекту разрабатывается в соответствии с условиями соответствующего соглашения о реализации регионального проекта за счет несвязанного гранта, заключенного государствами, принимающими участие в реализации регионального проекта.";
дополнить пунктом 36 следующего содержания:
"36. Мониторинг и оценка эффективности использования несвязанного гранта для реализации регионального проекта осуществляется в порядке, предусмотренном настоящей главой для реализации проекта.".

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан