Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 4 қыркүйектегі N 835 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінiң
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 4 кыркүйектегi
N 835 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Жоспардан тыс салықтық және бюджетке төленетiн өзге де мiндеттi төлемдерi Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есепке алынатын шикiзат секторы ұйымдарының тiзбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A  қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 75  қаулысы .
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 14 қазандағы N 1120  қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 26 қаңтардағы N 81  қаулысы
5. "Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 шілдедегі N 798  қаулысы
6. "Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2001 жылғы 19 наурыздағы N 369A қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 қазандағы N 1077  қаулысы .

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 835
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.   Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 сентября 2006 года N 835
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А "Об утверждении перечней организаций сырьевого сектора, по которым сверхплановые налоговые и иные обязательные платежи в бюджет зачисляются в Национальный фонд Республики Казахстан".
2.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 175 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан" от 19 марта 2001 года N 369А".
3.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2002 года N 1120 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А".
4.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2004 года N 81 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А".
5.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2004 года N 798 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А".
6.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2005 года N 1077 "О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 369А".