Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 363-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 16 ақпандағы N 117 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 363-ө  өкiмiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 16 ақпандағы
N 117 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 363-ө өкiмiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. "Қазақстан Республикасының ауылдық аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 тамыздағы N 838  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 34, 343-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының ауыл аумақтарын дамытудың 2004-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 9.3-жол алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасында "электрондық үкiмет" қалыптастырудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1286  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 617-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында "электрондық үкiмет" қалыптастырудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 12-жолда:
4-бағанда "АБА, Әдiлетминi, ПМК" деген аббревиатуралар мен сөз "Әдiлетминi, АБА, ПМК" деген сөзбен және аббревиатуралармен ауыстырылсын;
5-бағанда "3" деген сан "1-2" деген сандармен ауыстырылсын.
3. "2004 жылғы 7 қыркүйекте Қазақстан әйелдерiнiң 4 Форумында Қазақстан Республикасының Президентi қойған мiндеттердi iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 363-ө  өкiмiнде :
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген 2004 жылғы 7 қыркүйекте Қазақстан әйелдерiнiң 4 Форумында Қазақстан Республикасының Президентi қойған мiндеттердi iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 363-р
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2007 года N 117
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 363-р.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 февраля 2007 года N 117
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан и распоряжение
Премьер-Министра Республики Казахстан
от 13 декабря 2004 года N 363-р
1. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года N 838 "О Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 34, ст. 343):
в  Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 9.3, исключить.
2. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1286 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы формирования "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 48, ст. 617):
в  Плане мероприятий по реализации Государственной программы формирования "электронного правительства" в Республике Казахстан на 2005-2007 годы", утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 12:
в графе 4 аббревиатуры "АИС, МЮ, КПМ" заменить аббревиатурами "МЮ, АИС, КПМ";
в графе 5 цифру "3" заменить цифрами "1-2".
3. В  распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 363-р "О Плане мероприятий по реализации задач, поставленных Президентом Республики Казахстан на IV Форуме женщин Казахстана 7 сентября 2004 года":
в  Плане мероприятий по реализации задач, поставленных Президентом Республики Казахстан на IV Форуме женщин Казахстана 7 сентября 2004 года, утвержденном указанным распоряжением:

реттiк нөмiрi 25-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 ж. 3-4 тоқсан".
4. "Қазақстан Республикасының жинақтаушы зейнетақы жүйесiн дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1359  қаулысында
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының жинақтаушы зейнетақы жүйесiн дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасының жинақтаушы зейнетақы жүйесiн дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" бөлiмiнде:
реттiк нөмiрi 10-жолдың 5-бағанында "1" деген сан "3-4" деген сандармен ауыстырылсын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
6.  күші жойылды
Ескерту. 6-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.20. N  319   қаулысымен.
7. "Қазақстан Республикасында 2006-2016 жылдарға арналған Гендерлiк теңдiк стратегиясын iске асыру жөнiндегi 2006-2008 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 29 маусымдағы N 600  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2006 ж., N 23, 241-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында 2006-2016 жылдарға арналған Гендерлiк теңдiк стратегиясын iске асыру жөнiндегi 2006-2008 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 35-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 жылғы қыркүйек".

графу 5 строки, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции:
"III-IV квартал 2007 г.".
4. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1359 "Об утверждении Программы развития накопительной пенсионной системы Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в  Программе развития накопительной пенсионной системы Республики Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе "План мероприятий по реализации Программы развития накопительной пенсионной системы Республики Казахстан на 2005-2007 годы":
в графе 5 строки, порядковый номер 10 цифру "1" заменить цифрами "3-4".
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.04.2007 N 319.
7. В  постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2006 года N 600 "О Плане мероприятий на 2006-2008 годы по реализации Стратегии гендерного равенства в Республике Казахстан на 2006-2016 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 23, ст. 241):
в  Плане мероприятий на 2006-2008 годы по реализации Стратегии гендерного равенства в Республике Казахстан на 2006-2016 годы, утвержденном указанным постановлением:
графу 5 строки, порядковый номер 35, изложить в следующей редакции:
"сентябрь 2007 года".