Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 наурыздағы N 229 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамы директорлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 2 мамырдағы N 347 қаулысында :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Елемесов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Раушанұлы              вице-министрi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ерғожин                   - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Дәулет Едiлұлы               министрi";
"Мыңбаев                   - "Самұрық" мемлекеттiк активтердi
Сауат Мұхаметбайұлы          басқару жөнiндегi қазақстандық
холдингi" акционерлiк қоғамы атқарушы
директорының мiндетiн атқарушы,
тәуелсiз директор"
деген жолдағы "атқарушы директорының мiндетiн атқарушы" деген сөздер "басқармасының төрағасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ахметов                   - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерiнiң
Серiк Нығметұлы               және жұмыс берушiлерiнiң жалпыұлттық
одағы" заңды тұлғалар бiрлестiгiнiң
басқарма төрағасы, тәуелсiз директор"
деген жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Мирчев                    - тәуелсiз директор";
Александр Васильевич
2) "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамы қызметiнiң кейбiр мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 қыркүйектегі N 873 қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
2 және 4-тармақтарда:
"Палымбетов Болат Әбiлқасымұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Супрун Виктор Васильевич - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;";
5-тармақта:
"Смайылов Әлихан Асханұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ерғожин Дәулет Eдiлұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;";
3) "Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк қоғамының Директорлар кеңесi құрамының кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 20 қыркүйектегi N 885 қаулысында :
1-тармақта:
"Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi - Болат Әбiлқасымұлы Палымбетовтi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi - Виктор Васильевич Супрунды".

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2007 года N 229. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1048.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 347 "О составе Совета директоров акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына":
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Елемесов                  - вице-министр финансов Республики
Аскар Раушанович             Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Ергожин                   - вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович              Казахстан";
в строке:
"Мынбаев                   - исполняющий обязанности исполнительного
Сауат Мухаметбаевич          директора акционерного общества
"Казахстанский холдинг по управлению
государственными активами "Самрук",
независимый директор"
слова "исполняющий обязанности исполнительного директора" заменить словами "председатель правления";
строку:
"Ахметов                   - председатель Правления объединения
Серик Ныгметулы              юридических лиц "Общенациональный союз
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен", независимый
директор"
исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"Мирчев                    - независимый директор";
Александр Васильевич
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2006 года N 873 "О некоторых вопросах деятельности акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пунктах 2 и 4 строку:
"Палымбетов Болат Абылкасымович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;"
изложить в следующей редакции:
"Супрун Виктор Васильевич - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;";
в пункте 5 строку:
"Смаилов Алихан Асханович - вице-министр финансов Республики Казахстан;"
изложить в следующей редакции:
"Ергожин Даулет Едилович - вице-министр финансов Республики Казахстан;";
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года N 885 "Некоторые вопросы состава Совета директоров акционерного общества "Банк Развития Казахстана":
в пункте 1 строку:
"Палымбетова Болата Абылкасымовича - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан."
изложить в следующей редакции:
"Супруна Виктора Васильевича - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан