Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 308 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет  кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  426-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Франциядан," деген сөзден кейін»"Америка Құрама Штаттарынан, Сингапурдан, Жаңа Зеландиядан, Австралиядан," деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "Халықаралық сарапшылар мен дәріскерлерді Франциядан - 3 адам," деген сөздерден кейін»"Америка Құрама Штаттарынан - 2 адам, Сингапурдан - 1 адам, Жаңа Зеландиядан - 1 адам, Австралиядан - 1 адам" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2007 года N 308
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год" следующие дополнения:
в  приложении 426 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слова "Франции," дополнить словами "Соединенных Штатов Америки, Сингапура, Новой Зеландии, Австралии,";
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в "Прямом результате" после слов "Приглашение международных экспертов и лекторов из Франции - 3 чел.," дополнить словами "из Соединенных Штатов Америки - 2 чел., из Сингапура - 1 чел., из Новой Зеландии - 1 чел., из Австралии - 1 чел".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан