Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 1287 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 538 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "ҚазАгро ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 1287 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Ысқақов Санат Қасымұлы - "ҚазАгро ұлттық холдингі" акционерлік қоғамының тәуелсіз директоры" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ерғожин Дәулет Еділұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года N 1287
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2007 года № 538. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 377
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года N 1287 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро" следующее изменение:
в  приложении к указанному постановлению:
строку "Искаков Санат Касымович - независимый директор акционерного общества "Национальный холдинг "КазАгро" изложить в следующей редакции:
"Ергожин Даулет Едилович - вице-министр финансов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан