Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 450 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 шілдедегі N 572 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысына сәйкес және шағын кәсіпкерлікті дамытуды мемлекеттік қолдау шараларын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.»"Қазақстан Республикасында шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі жеделдетілген шаралардың 2005-2007 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 450  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 20, 243-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі жеделдетілген шаралардың 2005-2007 жылдарға арналған  бағдарламасында :
"2005-2007 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерінің бастамаларын қолдау жөніндегі жеделдетілген шаралар бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Экономиканы төрешілдіктен арылтудың тиімді тетіктерін әзірлеу және әкімшілік кедергілерді жою" деген 2-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 13-жолдың 6-бағаны»"2007 жыл - 4,0 млн. теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдың 6-бағаны»"2007 жыл - 4,4 млн. теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 17-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 жыл - 9,4 млн. теңге";
7-баған мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"Республикалық бюджет";
реттік нөмірі 18-жолдың 6-бағаны»"2007 жыл - 28,9 млн. теңге. МАМ: 2007 жыл - 28,2 млн. теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
"Кластерлік-желілік ұстаным негізінде өмір сүруге қабілетті инфрақұрылымдық жүйелерді құруды қамтамасыз ету" деген 5-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 4-жолдың 6-бағанындағы»"2007 жыл - 10000 млн. теңге**" деген сөздер»"2007 жыл - 9000 млн. теңге**" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 24-жолдың 6-бағаны»"2007 жыл - 13,4 млн. теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
"Жиынтығы (МБ іс-шараларын ескергенде)" деген жолдың 6-бағанындағы»"10000," деген сандар»"9088,3" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 450
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2007 года N 572
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" и в целях обеспечения мер государственной поддержки развития малого предпринимательства Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 450 "Об утверждении Программы ускоренных мер по развитию малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 20, ст. 243) следующие дополнения и изменения:
в  Программе ускоренных мер по развитию малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы ускоренных мер по развитию малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы":
в подразделе 2 "Выработка эффективных механизмов дебюрократизации экономики и устранение административных барьеров":
графу 6 строки, порядковый номер 13, дополнить словами "2007 год - 4,0 млн. тенге";
графу 6 строки, порядковый номер 15, дополнить словами "2007 год - 4,4 млн. тенге";
в строке, порядковый номер 17:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"2007 год - 9,4 млн. тенге";
графу 7 дополнить словами следующего содержания:
"Республиканский бюджет";
графу 6 строки, порядковый номер 18, дополнить словами "2007 год - 28,9 млн. тенге. МКИ: 2007 год - 28,2 млн. тенге";
в подразделе 5 "Обеспечение создания жизнеспособных инфраструктурных систем на основе кластерно-сетевого подхода":
в графе 6 строки, порядковый номер 4, слова "2007 год - 10000 млн. тенге**" заменить словами "2007 год - 9000 млн. тенге**";
графу 6 строки, порядковый номер 24, дополнить словами "2007 год - 13,4 млн. тенге";
в графе 6 строки "Итого (с учетом мероприятий ГП)" цифры "10 000,0" заменить цифрами "9088,3".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан