Маңызды стратегиялық мәні бар қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 644 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес заңды тұлғалар 2007 жылы мемлекеттік орта білім беру жүйесінде интерактивті оқыту жүйесін енгізу үшін 1042043000 (бір миллиард қырық екі миллион қырық үш мың) теңге сомасында сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді жеткізушілер болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қосымшада көрсетілген заңды тұлғалармен тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы шарттар жасасуды;
2) осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшалай қаражатты ұтымды және тиімді жұмсау қағидатын сақтауды, сондай-ақ "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  21-бабы 3 және 4-тармақтарының орындалуын;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беруге бөлінетін 2007 жылға арналған республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттерін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 ақпандағы N 126  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 4, 58-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беруге бөлінетін 2007 жылға арналған республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттерін пайдалану ережесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"076 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
4-тармақта "министрлігі" деген сөзден кейін "білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу жөніндегі тауарлар мен қызметтерді сатып алуға" деген сөздермен толықтырылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 30 шілдедегі
N 644 қаулысына
қосымша
2007 жылы мемлекеттік орта білім беру жүйесінде
интерактивті оқыту жүйесін енгізу үшін сатып алудың
маңызды стратегиялық мәні бар тауарларды, жұмыстар
мен қызметтерді жеткізушілер
тізбесі
Р/с N Жеткізу-шінің атауы Жеткізу-шінің орналас қан жері Тауарлардың, жұмыстар мен қызметтердің атауы Бағдар-лама бойынша шығын-
дар (теңге)
Интерактив-ті оқыту желісі
Хабар тарату желісі
Бейнекон-
еренц-
байланыс
желісі
1
2
3
4
5
6
7
1
"Қазақ- стан" АҚ
Астана қаласы
307 мектеп үшін 50% жеңілдікпен АDSL-желі- сіне(512кб/ сек)қосылу, "Қазақтеле-ком" АҚ алаңында серверді орналасты- ру, қызмет-
тер үшін абоненттік ақы
"Қазақте-
леком" АҚ
алаңында
серверді
орналасты-
ру, бейне-
конференц- байланыс
жүргізу
үшін VPN
желісін
құру
Бейнекон-ференц- байланыс желісін ұйымдас-
тыру
79 784
000
2
"Nurecom
LTD" ЖШС
Астана қаласы
307 мектеп үшін ADSL технология-сы бойынша қосу қажет жабдықтар және бағ-
дарламалық қамтамасыз ету (интер-
активті тақта, пульт, планшетка, мультипро- ектор, компьютер, бағдармалық қамтамасыз ету), модем
сатып алу, педагогтар- ды оқыту, айналы сервер сатып алу және орнату
Сервер сатып алу және орнату
MCU жабдықта-рын+бейнетерминал (Астана қаласы), бейнетер-минал (өңірлер бойынша) сатып алу және орнату
96225900
0
Жиыны                                          1 042043000

О государственных закупках услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2007 года N 644
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить поставщиками товаров, работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для внедрения системы интерактивного обучения в государственной системе среднего образования в 2007 году в сумме 1042043000 (один миллиард сорок два миллиона сорок три тысячи) тенге, юридические лица согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) заключение договоров о государственных закупках товаров, работ и услуг с юридическими лицами, указанными в приложении к настоящему постановлению;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денежных средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением, а также выполнение пунктов 3 и 4 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках";
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2007 года N 126 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов республиканского бюджета на 2007 год, выделяемых областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на образование" (САПП Республики Казахстан, 2007 год, N 4, ст. 58) следующие дополнения:
в  Правилах использования целевых текущих трансфертов республиканского бюджета на 2007 год, выделяемых областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на образование, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"076 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования";
в пункте 4 после слова "биологии" дополнить словами "на приобретение товаров и услуг по внедрению новых технологий государственной системы в сфере образования".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июля 2007 года N 644
Перечень
поставщиков товаров, работ и услуг, закупка которых
имеет важное стратегическое значение для внедрения
системы интерактивного обучения в государственной
системе среднего образования в 2007 году
N
п/
п
Наиме-
нование
постав-
щика
Место-
нахожде-
ние
постав-
щика
Наименование товаров, работ и услуг
Затраты
по
програм-
ме
(тенге)
Сеть
интерак-
тивного
обучения
Сеть
видеовеща-
ния
Сеть
видеокон-
ференц
связи
1
2
3
4
5
6
7
1.
АО
"Казах-
телеком"
г. Астана
Подключение к
ADSL-линии
(512 кб/сек)
с 50 % скидкой
для 307 школ,
размещение
сервера на
площадке АО
"Казахтелеком",
абонентская
плата за
услуги
Размещение
сервера на
площадке
АО "Казах-
телеком",
создание
сети
VPN для
проведения
видеокон-
ференц
связи
Организа-
ция сети
видеокон-
ференц
связи
79784000
2.
ТОО
"Nurecom
LTD"
г. Астана
Приобретение
оборудования и
программного
обеспечения
(доска
интерактивная,
пульт,
планшетка,
мультипроектор,
компьютер,
программное
обеспечение),
модема для
307 школ,
которые
необходимо
подключить по
технологии
ADSL, обучение
педагогов,
приобретение
и установка
зеркального
сервера
Приобрете-
ние и
установка
сервера
Приобрете-
ние и
установка
оборудова-
ния MCU +
видеотер-
минала
(г.Астана),
видеотер-
минала (по
регионам)
962259000
Итого
1042043000