Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 қыркүйектегі N 806 Қаулысы
"Ғылым мен техника, әдебиет пен өнер саласындағы Қазақстан Республикасының мемлекеттік сыйлықтары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 тамыздағы N 381  Жарлығын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 14 қыркүйектегі
N 806 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Әдебиет, өнер және сәулет саласындағы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сыйлығы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 шілдедегі N 949  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 32, 299-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 шілдедегі N 949 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 24 желтоқсандағы N 1599  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 52, 505-құжат).
3.  "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 шілдедегі N 949 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 27 қазандағы N 1085  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 38, 343-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 шілдедегі N 949 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 16 қазандағы N 1529  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 42, 491-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 қазандағы N 1099  қаулысы  1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 33, 358-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 шілдедегі N 949 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 8 қарашадағы N 1180  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 39, 400-құжат).
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 шілдедегі N 949 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1110  қаулысы .
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 шілдедегі N 949 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1283  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 48, 615-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 806
В целях реализации  Указа  Президента Республики Казахстан от 13 августа 2007 года N 381 "О государственных премиях Республики Казахстан в области науки и техники, литературы и искусства" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 сентября 2007 года N 806
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 года N 949 "О государственной премии Республики Казахстан в области литературы, искусства и архитектуры" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 32, ст. 299).
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 года N 1599 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 года N 949" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 52, ст. 505).
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 октября 1998 года N 1085 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 года N 949" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 38, ст. 343).
4.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года N 1529 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 года N 949" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 42, ст. 491).
5. Подпункт 1) пункта 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1099 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 33, ст. 358).
6.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2002 года N 1180 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 года N 949" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 39, ст. 400).
7.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1110 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 года N 949".
8.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1283 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 года N 949" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 48, ст. 615).

9.  "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 маусымдағы N 588  қаулысымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 23, 236-құжат).
10. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 шілдедегі N 949 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы N 1030  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 40, 441-құжат).

9. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2006 года N 588 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 23, ст. 236).
10.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года N 1030 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1996 года N 949" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 40, ст. 441).