Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 17 қыркүйектегі N 1130 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қарашадағы N 1027 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республиканың аграрлық және энергетикалық кешендеріндегі кейбір қаржылық міндеттемелерді реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 17 қыркүйектегі N 1130 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
3-тармақтың төртінші абзацы "жекешелендіру" деген сөзден кейін ", тарату" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы, Экономика және бюджеттік жоспарлау, Ауыл шаруашылығы министрліктері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1996 года N 1130
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2007 года N 1027
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1996 года N 1130 "Об урегулировании некоторых финансовых обязательств в аграрном и энергетическом комплексах республики" следующее дополнение:
абзац четвертый пункта 3 после слова "приватизации" дополнить словом ", ликвидации".
2. Министерствам финансов, экономики и бюджетного планирования, сельского хозяйства Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан