Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 272 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 1 ақпандағы N 85 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 27 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.02.2015 № 27 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Еуразия даму банкінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 272  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Ғалым Ізбасарұлы Оразбақов" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Болат Бидахметұлы Жәмішев" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы Қайрат Нематұлы Келімбетов" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі Қуандық Уәлиханұлы Бишімбаев" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2006 года № 272
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2008 года № 85. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 27
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.02.2015 № 27.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2006 года N 272 "О некоторых вопросах Евразийского банка развития" следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) слова "Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Оразбакова Галыма Избасаровича" заменить словами "Министра финансов Республики Казахстан Жамишева Болата Бидахметовича";
в подпункте 2) слова "председателя правления акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына" Келимбетова Кайрата Нематовича" заменить словами "вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан Бишимбаева Куандыка Валихановича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан