Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 сәуірдегі N 431 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 ақпандағы N 131 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 422 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.06 № 422 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұнайдың төгілуіне ден қою жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 2 сәуірдегі N 431  қаулысына (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 13, 147-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Мұнайдың төгілуіне ден қою жөніндегі ұлттық комиссияның құрамына:
Божко Владимир Карпович - Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі, төраға болып енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Храпунов Виктор Вячеславович шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 131. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 422
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.04.2012 № 422.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года N 431 "О Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 13, ст. 147) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Национальной комиссии по реагированию на нефтяные разливы:
Божко Владимира Карповича - Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, председателем;
вывести из указанного состава Храпунова Виктора Вячеславовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан