Қазақстан Республикасы құрама командаларының спортшылары мен жаттықтырушыларын Паралимпиялық ойындардағы жоғары спорттық нәтижелері үшін материалдық ынталандырудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 167 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 ақпандағы № 53 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.02.2014 № 53 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы құрама командаларының спортшылары мен жаттықтырушыларын - Паралимпиялық ойындарға қатысушыларды ынталандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы құрама командаларының бірінші - алтыншы орын алған спортшыларына, сондай-ақ олардың жаттықтырушыларына - мүшелеріне - Паралимпиялық ойындарға қатысушыларға жарыстарға қатысу қорытындылары бойынша біржолғы төлемдер Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі берілетін күнге белгілеген бағам бойынша мынадай мөлшерлерде және баламалы сомада белгіленсін:
1-орын - 50 000 (елу мың) АҚШ доллары
2-орын - 35 000 (отыз бес мың) АҚШ доллары
3-орын - 25 000 (жиырма бес мың) АҚШ доллары
4-орын - 14 000 (он төрт мың) АҚШ доллары
5-орын - 6 000 (алты мың) АҚШ доллары
6-орын - 4 000 (төрт мың) АҚШ доллары.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах материального стимулирования спортсменов и тренеров сборных команд Республики Казахстан за высокие спортивные результаты на Паралимпийских играх
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 167. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года № 53
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.02.2014 № 53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях стимулирования спортсменов и тренеров сборных команд Республики Казахстан - участников Паралимпийских игр Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить спортсменам, занявшим с первого по шестое места, а также их тренерам - членам сборных команд Республики Казахстан - участникам Паралимпийских игр, единовременные выплаты по итогам выступлений в следующих размерах и в сумме, эквивалентной:
1 место - 50 000 (пятьдесят тысяч) долларов США
2 место - 35 000 (тридцать пять тысяч) долларов США
3 место - 25 000 (двадцать пять тысяч) долларов США
4 место - 14 000 (четырнадцать тысяч) долларов США
5 место - 6 000 (шесть тысяч) долларов США
6 место - 4 000 (четыре тысячи) долларов США,
по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день выдачи.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан