Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін қалыптастыру және жүргізу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 334 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 қыркүйектегі № 978 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.25 № 978 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының 7-бабы 12) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: Z100291 қараңыз
1. Қоса беріліп отырған Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін қалыптастыру және жүргізу ережесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 8 сәуірдегі
N 334 қаулысымен
бекітілген
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде
пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін
кызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін бағалау өлшемдерін
қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін қалыптастыру және
жүргізу ережесі
Ескерту. Ереже жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.04.01 № 268 Қаулысымен.
1. Жалпы ережелер
1. Осы Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін қалыптастыру және жүргізу ережесі (бұдан әрі - Ереже) «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының (бұдан әрі - Заң) 7-бабының 12-тармақшасына сәйкес әзірленген және жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен қызметтердің және осы тізілімге енгізу үшін оларды бағалау өлшемдерін қоса алғанда, оларды өндірушілердің тізілімін (бұдан әрі - тізілім) қалыптастыру және жүргізу тәртібін белгілейді. Z100291 қараңыз
2. Ережеде Заңда белгіленген ұғымдар мен анықтамалар, сондай-ақ мынадай ұғымдар пайдаланылады:
құзыретті орган - Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын және келісім-шарттарды жасасу мен оларды орындауға байланысты құқықтарды жүзеге асыруда Қазақстан Республикасының атынан әрекет ететін мемлекеттік орган;
тізілім - жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен қызметтердің және оларды өндірушілердің тізбесі;
өндіруші - жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарларды өндіретін және (немесе) жеткізетін және (немесе) жұмыстарды орындайтын және (немесе) қызметтерді көрсететін жеке немесе заңды тұлға;
электрондық цифрлық қолтаңба - электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиістілігі мен мазмұнының өзгермейтінін растайтын электрондық цифрлық белгілер жиынтығы. Электрондық цифрлық қолтаңба заңдық күші бойынша электрондық құжаттарды дәстүрлі қағаз құжаттарына теңестіреді және хабарламаны алушыға хабарламаға кімнің қол қоюы керек болса, дәл соның өзі қол қойғанына көз жеткізуге мүмкіндік береді.

Об утверждении Правил формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года N 334. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2010 года N 978
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.09.2010 N 978 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ: см.Z100291
1. Утвердить прилагаемые Правила формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                               К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 апреля 2008 года № 334
Правила
формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг,
используемых при проведении операций по недропользованию, и их
производителей, включая критерии их оценки для внесения в
данный реестр
Сноска. Правила в редакции постановления Правительства РК от 01.04.2010 № 268.
1. Общие положения
1. Настоящие Правила формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр, (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 12) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" (далее - Закон) и определяют порядок формирования и ведения реестра товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей, включая критерии их оценки для внесения в данный реестр (далее - реестр). см.Z100291
2. В Правилах используются понятия и определения, установленные в Законе, а также следующие понятия:
компетентный орган - государственный орган, определяемый Правительством Республики Казахстан и действующий от имени Республики Казахстан в осуществлении прав, связанных с заключением и исполнением контрактов;
реестр - перечень товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителей;
производитель - физическое или юридическое лицо, производящее и (или) поставляющее товары и (или) выполняющее работы и (или) оказывающее услуги, используемые при проведении операции по недропользованию;
электронная цифровая подпись - набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания. Электронная цифровая подпись приравнивает по юридической силе электронные документы к традиционным бумажным документам и дает возможность получателю сообщения удостовериться, что сообщение подписано именно тем, кем и должно было быть подписано.

3. Тізілімді құзыретті орган қалыптастырады және жүргізеді.
2. Тізілімді қалыптастыру және жүргізу
4. Тізілімді қалыптастыру және жүргізу «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесінде жүзеге асырылады.
5. Тізілімде жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер туралы мәліметтерді қалыптастыру құзыретті орган бекіткен нысан бойынша жер қойнауын пайдаланушылар ұсынатын тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алудың жылдық бағдарламаларының мәліметтері негізінде жүзеге асырылады.
Тізілімде жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді өндірушілер туралы мәліметтерді қалыптастыру өндірушілер ұсынған мәліметтердің негізінде жүзеге асырылады.
6. Тізілімді жүргізу дегенде:
1) жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер және оларды өндірушілер туралы мәліметтерді тізілімге енгізу;
2) өндірушілер ұсынған мәліметтер өзгерген кезде, сондай-ақ өндірушілер тізілімнен шығарылған кезде тізілімді жаңарту;
3) жер қойнауын пайдаланушылар ұсынған мәліметтер өзгерген кезде тізілімді жаңарту;
4) тізілімді «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесіне орналастыру түсініледі.
7. Облыстық (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) атқарушы органдар облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) аумағында өндірілетін тауарлар, жұмыстар мен қызметтер және оларды өндірушілер тізбесін Ереженің 1-қосымшасына сәйкес уәкілетті адам қол қойған және мөрмен куәландырылған қағаз тасығышта тоқсан сайын құзыретті органдарға ұсынады.
8. Құзыретті орган тізілімді қалыптастыру және жүргізу мақсатында облыстық (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) атқарушы органдар ұсынған мәліметтерде көрсетілген өндірушілерге оларды және жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын, олар ұсынатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер туралы мәліметтерді тізілімге енгізу мүмкіндігі туралы хабарлама жіберуі мүмкін.
9. Тізілімде жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер туралы мәліметтерді қалыптастыру үшін жер қойнауын пайдаланушы:
1) жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге келісім-шарт жасалған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн ішінде тіркеу сауалнамасын толтыру жолымен «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесінде тіркеледі;

3. Реестр формируется и ведется компетентным органом.
2. Формирование и ведение реестра
4. Формирование и ведение реестра осуществляется в государственной информационной системе "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию".
5. Формирование сведений о товарах, работах и услугах, используемых при проведении операций по недропользованию, осуществляется в реестре на основании сведений годовых программ закупа товаров, работ и услуг, представляемых недропользователями по форме, утвержденной компетентным органом.
Формирование сведений о производителях товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, осуществляется в реестре на основании сведений, представленных производителями.
6. Под ведением реестра понимается:
1) внесение сведений о товарах, работах и услугах, используемых при проведении операций по недропользованию, и их производителях в реестр;
2) обновление реестра при изменении сведений, представленных производителями, а также при исключении производителей из реестра;
3) обновление реестра при изменении сведений, представленных недропользователями;
4) размещение реестра в государственной информационной системе "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию".
7. Областные (города республиканского значения, столицы) исполнительные органы ежеквартально представляют компетентному органу перечень товаров, работ и услуг, производимых на территории области (города республиканского значения, столицы), и их производителей согласно приложению 1 к Правилам, на бумажном носителе, подписанный уполномоченным лицом и заверенный печатью.
8. Компетентный орган в целях формирования и ведения реестра может направить оповещение производителям, приведенным в сведениях, представленных областными (города республиканского значения, столицы) исполнительными органами о возможности их внесения в реестр и сведений о предлагаемых ими товарах, работах, услугах, используемых при проведении операций по недропользованию.
9. Для формирования сведений о товарах, работах и услугах, используемых при проведении операций по недропользованию, в реестре недропользователь:
1) в течение тридцати календарных дней со дня заключения контракта на проведение операций по недропользованию регистрируется в государственной информационной системе "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию" путем заполнения регистрационной анкеты;

2) «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесінде тіркеу сауалнамасын толтырған сәттен бастап бес жұмыс күні ішінде қағаз тасығышта басшы немесе өзге уәкілетті адам қол қойған және мөрмен куаландырылған сауалнаманы құзыретті органға ұсынады;
3) Ереженің 10-тармағына сәйкес ұсынылатын пайдаланушының аты мен құпия паролін қолданып, «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесінде тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алудың жылдық бағдарламасын ұсынады.
10. Құзыретті орган жер қойнауын пайдаланушыдан қағаз тасығышта уәкілетті адам қол қойған және мөрмен куәландырылған тіркеу сауалнамасын алғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде жер қойнауын пайдаланушының сауалнамасында көрсетілген электрондық мекен-жайға пайдаланушының атын және құпия сөзін жібереді.
11. Тізілімде жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді өндірушілер туралы мәліметтерді қалыптастыру үшін өндіруші ерікті негізде:
1) тіркеу сауалнамасын толтыру жолымен «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесінде тіркеледі;
2) қағаз тасығышта басшы немесе өзге уәкілетті адам қол қойған және мөрмен куәландырылғн тіркеу сауалнамасын, сондай-ақ заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің нотариалды куәландырылған көшірмесін немесе кәсіпкерлік субъектісі ретінде тіркелгені туралы құжаттың көшірмесін «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесіне ол енгізілген сәттен бастап бес жұмыс күні ішінде құзыретті органға ұсынады. Резидент еместер мемлекеттік және орыс тілдеріне аударылған нотариалды куәландырылған, шетел мемлекетінің заңнамасы бойынша заңды тұлға болып табылатын шетелдік заңды тұлғаны куәландыратын сауда тізілімінен заңдастырылған көшірмені немесе басқа заңдастырылған құжатты ұсынады;
3) Ереженің 12-тармағына сәйкес ұсынылатын пайдаланушының атын және құпия сөзін қолдана отырып ұсынылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер туралы мәліметтерді «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесіне енгізеді және оларды басшының немесе уәкілетті адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырады.

2) представляет регистрационную анкету на бумажном носителе, подписанную руководителем или иным уполномоченным лицом и заверенную печатью в компетентный орган в течение пяти рабочих дней с момента ее заполнения в государственной информационной системе "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию";
3) представляет годовую программу закупа товаров, работ и услуг в государственную информационную систему "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию" с использованием имени пользователя и пароля, предоставляемого в соответствии с пунктом 10 Правил.
10. Компетентный орган в течение трех рабочих дней после получения от недропользователя регистрационной анкеты на бумажном носителе, подписанной уполномоченным лицом и заверенной печатью направляет на электронный адрес, указанный в анкете недропользователя имя пользователя и пароль.
11. Для формирования в реестре сведений о производителях товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, производитель на добровольной основе:
1) регистрируется в государственной информационной системе "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию" путем заполнения регистрационной анкеты;
2) представляет регистрационную анкету на бумажном носителе, подписанную руководителем или иным уполномоченным лицом и заверенную печатью, а также нотариально засвидетельствованную копию свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица или копию документа о регистрации в качестве субъекта предпринимательства, в компетентный орган в течение пяти рабочих дней с момента ее внесения в государственную информационную систему "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию". Нерезиденты представляют легализованную выписку из торгового реестра или другой легализованный документ, удостоверяющий, что иностранное юридическое лицо является юридическим лицом по законодательству иностранного государства, с нотариально засвидетельствованным переводом на государственный и русский языки;
3) вносит в государственную информационную систему "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию" сведения о предлагаемых товарах, работах и услугах с использованием имени пользователя и пароля, предоставляемого в соответствии с пунктом 12 Правил и удостоверяет их электронной цифровой подписью руководителя или иного уполномоченного лица.

12. Құзыретті орган:
1) өндірушіден құжаттарды алғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде Ереженің 11-тармағы 2) тармақшасына сәйкес өндірушінің Ереженің 13-тармағы 1) тармақшасында көрсетілген өлшемге сәйкестігін тексереді және «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесі арқылы өндірушінің сауалнамасында көрсетілген электрондық мекен-жайға пайдаланушының атын және құпия сөзін жібереді;
2) жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын, ұсынылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер туралы мәліметтерді өндіруші енгізгеннен кейін бір жұмыс күні ішінде «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесі арқылы өндірушінің Ереженің 13-тармағы 2) тармақшасында көрсетілген өлшемге сәйкестігін тексереді;
3) ол Ереженің 13-тармағында көрсетілген өлшемдерге сәйкес болған жағдайда, өндірушіні «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесі арқылы тізілімге енгізеді.
13. Мыналар тізілімге енгізу үшін жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер өндірушіні бағалау өлшемдері болып табылады:
1) заңды тұлға немесе дара кәсіпкер ретінде тіркелу;
2) Ереженің 11-тармағы 3) тармақшасына сәйкес өндіруші көрсеткен тауарлардың, жұмыстар мен қызметтердің жер қойнауын пайдаланушылардың тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді жылдық сатып алу бағдарламасында болуы.
14. Тізілімді жаңарту өндірушілер, жер қойнауын пайдаланушылар ұсынған мәліметтер өзгерген кезде, сондай-ақ өндірушілері тізілімнен шығарылған кезде жүзеге асырылады.
15. Құзыретті орган өндірушіні мынадай жағдайларда тізілімнен шығаруды жүзеге асырады:
1) өндіруші жабылғанда;
2) өндірушінің бастамасы бойынша.
16. Тізілімнен шығару үшін өндіруші құзыретті органға өзін тізілімнен шығару туралы өтініш береді.
Құзыретті орган өтініш түскеннен кейін және (немесе) Ереженің 15-тармағы 1) тармақшасында көрсетілген жағдайлар орын алғанда үш жұмыс күні ішінде өндірушіні тізілімнен шығарады.
17. Тізілімді орналастыру «Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарлар, жұмыстар мен қызметтер тізілімі» мемлекеттік ақпараттық жүйесінде Ереженің 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жүзеге асырылады.
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі
операцияларды жүргізу кезінде
пайдаланылатын тауарлардың,
жұмыстар мен көрсетілетін
қызметтердің және осы тізілімге
енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса
алғанда, оларды өндірушілердің
тізілімін қалыптастыру және жүргізу
ережесіне
1-қосымша
Облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың)
аумағында өндірілетін тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін
қызметтердің және оларды өндірушілердің
тізбесі
1
Өндірушінің атауы
2
Облысы
3
Қала (елді-мекен)
4
Көше, үй, офис
5
Телефон
6
Электрондық мекен-жай
7
Веб-сайт
8
Тауардың, жұмыстың, қызметтің атауы
________________________                    __________________
(бірінші басшының немесе                           (қолы)
оны алмастыратын адамның
Т.А.Ә.)
М.О.
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі
операцияларды жүргізу кезінде
пайдаланылатын тауарлардың,
жұмыстар мен көрсетілетін
қызметтердің және осы тізілімге
енгізу үшін бағалау өлшемдерін қоса
алғанда, оларды өндірушілердің
тізілімін қалыптастыру және жүргізу
ережесіне
2-қосымша
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде
пайдаланылатын тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін
қызметтердің және оларды өндірушілердің
тізілімі
Р/с
СӨЖ1 бойынша тауардың, жұмыстың/қызметтің коды және атауы
Тауардың, жұмыстың, қызметтің қосымша сипаты
Өндірушінің атауы
1 Қазақстан Республикасының Статистикалық өнім жіктеуіші

12. Компетентный орган:
1) в течение трех рабочих дней после получения от производителя документов согласно подпункту 2) пункта 11 Правил проверяет соответствие производителя критерию, приведенному в подпункте 1) пункта 13 Правил и посредством государственной информационной системы "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию" направляет на электронный адрес, указанный в анкете производителя имя пользователя и пароль;
2) в течение одного рабочего дня после внесения производителем сведений о предлагаемых товарах, работах и услугах, используемых при проведении операций по недропользованию, проверяет соответствие производителя критерию, приведенному в подпункте 2) пункта 13 Правил, посредством государственной информационной системы "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию";
3) в случае его соответствия критериям, приведенным в пункте 13 Правил, вносит производителя в реестр посредством государственной информационной системы "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию".
13. Критериями оценки производителей товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию, для внесения в реестр являются:
1) регистрация в качестве юридического лица или индивидуального предпринимателя;
2) наличие товаров, работ и услуг, указанных производителем в соответствии с подпунктом 3) пункта 11 Правил, в годовых программах закупа товаров, работ и услуг недропользователей.
14. Обновление реестра осуществляется при изменении сведений, представленных производителями, недропользователями, а также при исключении производителей из реестра.
15. Исключение производителя из реестра осуществляется компетентным органом в случае:
1) ликвидации производителя:
2) по инициативе производителя.
16. Для исключения из реестра производитель представляет в компетентный орган заявление об его исключении из реестра.
Компетентный орган исключает производителя из реестра в течение трех рабочих дней после получения заявления и (или) при наступлении случая, указанного в подпункте 1) пункта 15 Правил.
17. Размещение реестра осуществляется по форме согласно приложению 2 к Правилам в государственной информационной системе "Реестр товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по недропользованию".
Приложение 1
к Правилам формирования и ведения
реестра товаров работ и услуг, используемых
при проведении операций по недропользованию,
и их производителей, включая критерии их
оценки для внесения в данный реестр
Перечень
товаров, работ и услуг, производимых на территории
области (города республиканского значения, столицы),
и их производителей
1.
Наименование производителя
2.
Область
3.
Город (населенный пункт)
4.
Улица, дом, офис
5.
Телефон
6.
Электронный адрес
7.
Веб-сайт
8.
Наименование товара, работы,
услуги
______________________________________                 ______________
(Ф.И.О. первого руководителя                               (подпись)
или лица, его замещающего)
М.П.
Приложение 2
к Правилам формирования и ведения
реестра товаров работ и услуг, используемых
при проведении операций по недропользованию,
и их производителей, включая критерии их
оценки для внесения в данный реестр
Реестр
товаров, работ и услуг, используемых при проведении операций по
недропользованию, и их производителей
№ п/п
Код и
наименование
товара,
работы/услуги
по СКП1
Дополнительное
описание товара,
работы/услуги
Наименование
производителя
_____________________
1 Статистический классификатор продукции Республики Казахстан