Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 1111 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N 357 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Венгрия Республикасының Үкіметі арасындағы Экономикалық ынтымақтастық туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 1111  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Ғалым Ізбасарұлы Оразбаковқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтановқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года N 1111
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2008 года N 357
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2007 года N 1111 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Венгерской Республики об экономическом сотрудничестве" следующее изменение:
в пункте 2 слова "Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Оразбакова Галыма Избасаровича" заменить словами "Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан             К. Масимов