Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 қыркүйектегі N 581б Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 134-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 3-жолдағы "Ертіс жағалауы орманын өрттен қорғау және құрғап қалған Арал теңізінің түбіне екпе ағаш отырғызу үшін орман көшеттіктері ғимараттары мен тұрғын жайлар, өрт бекеттері, бақылау өрт мұнаралары, суландыру арналары мен орман көшеттіктерін қоршау құрылыстарын салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу." деген сөздер "Ертіс жағалауы орманын өрттен қорғау үшін орман көшеттіктері ғимараттарының және үй-жайларының, суландыру арналары мен орман көшеттіктерін қоршаудың, өрт сөндіру станциясының, өрт қадағалау мұнараларының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оларды салу." деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2008 года № 581б
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год" следующее изменение:
в приложении 134 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 3 слова "Разработка проектно-сметной документации на строительство зданий лесопитомников и жилых помещений, пожарных станций, наблюдательных пожарных вышек, оросительных каналов и ограждений лесопитомников для охраны леса Прииртышья от пожара и лесонасаждение на осушенном дне Аральского моря." заменить словами "Разработка проектно-сметной документации и строительство зданий лесопитомника и жилых помещений, оросительных каналов и ограждений лесопитомника, пожарных станций, наблюдательных пожарных вышек для охраны леса Прииртышья от пожара".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов